Çim buz çözücü çim donma önleyici ürünler futbol sahaları için çimlerde donmayı önler ve çimlerin buz tutmasını engeller. Futbol sahalarında kullanılabilir özellikte üretilebilir. Ürün ayrıca çim için besleyici özelliktedir. İnsan sağlığı riski içermez. Magnezyum klörür ve kalsiyum klorür içermez. Çim yapısı ve toprak yapısı ile uyumludur. Magnezyum klçrür ve kalsiyum klörür tabanlı ürünlerde bu özellikler bulunmaz. Glikol tabanlı buz çözüzüler ise çim için çok zararlıdır. Sporcu sağlığı açısından engel teşkil etmez.
cim donma önleyici.jpg

Neden Çim buz çözücü ve çim donma önleyici olarak Noİce-C kullanılmalıdır.

Magnezyum, kalsiyum, gliserin ve glikol tabanlı buz çözücü ve donma önleyiciler zeminde kayganlık yaratır. Futbol oynadığınız saha kaygan durumda ise mutlaka bu ürünler ile buz çözme veya önleme işlemi yapılmıştır. Futbol oynama açısından oldukça riskli olan bu durum ayrıca insan cildi açısından da risk teşkil edebilir. Bu nedenle çime uygun buz çözücü ve donma önleyici özel formüle edilmelidir. Burada çim yapısı toprak yapısı ve yüzey aktivitesi kontrol altına alınmış ürün olmalıdır.
cim buz cozucu.jpg

Çim donma önleyici ve çim buz çözücü ürün nasıl kullanılır

Kullanım için istediğiniz eksi derecesi ve dozaj bilgileri gereklidir. İstediğiniz eksi derecesine göre ürün üretilir -40 veya -20 gibi dereceler seçebilirsiniz. İçerik olarak çime uygunluğu vtoprağa uygunluğu futbol sahası işleticisi ve toprak ölçümlerini yapan kişiler ile belirlenip buna göre ürün üretilmelidir.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :10.12.2019