BLOG KATEGORİLERİ
Ütü kireç sökücü
ütü kireç sökücü nasıl kullanılır ve ütü kireç çözücü endüstriyel ürünler, ütü için kireç sökücü ütü için kireç sökücüler ütü kireç temizleme sıvısı
Ütü kireç sökücü nasıl kullanılır ve ütü kireç çözücü endüstriyel ürünler. Ütü için kireç sökücü, ütü için kireç sökücüler ve ütü kireç temizleme sıvısı kullanımları. Tekstil sanayinde ütü kireç sökücü kullanımlarını inceleyelim. Endüstriyel tekstil imalatı paket öncesi son işlemi ütü yapmaktır. Hazır olan ürüne son şekli verilmektedir. Bu sistemlerde aşırı buhar tüketiminden dolayı ütünün haznesindeki delikler bir süre sonra kireç atıkları ile tıkanmaktadır. İşte bu tıkanıklığı açmak için üretilen endüstriyel ütü kireç sökücü ve konsantre kireç çözücü üründür.

Ütü kireç sökücü ve ütü kireç çözücü nasıl kullanılır

Ütü su haznesine konularak buhar verilmesi vasıtası ile kullanılır. Su ile belirli bir süre sirküle edilerek sistemin temizlenmesi sağlanır. Kirli bir kumaş üzerinde ütü yapılarak da sonuca varılabilir. Tüm delikler açılıncaya kadar ütü kireç sökücü işlem devam eder. Bu işlemler yaklaşık 10 dakika içinde bitmektedir. Daha sonra ütüye normal su konularak kalan atık kimyasal sistem atılmak sureti ile işlem bitmektedir. Ütü kafaları hariç sistem temizlenmek isteniyor ise durum farklıdır. Bunun için sistemin özellikleri bilinmelidir.
Önemli not: Her kireç sökücü ütü sistemlerinde kullanılmamaktadır. Çünkü ütü sisteminde yüksek ısıdan dolayı patlamalara maruz kalınabilir.

Ütü için kireç sökücüler ve ütü kireç temizleme neden önemlidir.

  • Ütü kireç sökücü ve ütü kireç çözücü utukirmax
  • Ütü için kireç sökücü ütüler için özel olarak tasarlanmıştır. İçerisindeki ve dışındaki teflon tabakaya zarar vermez mineral asit içermeyen ütü kireç sökücü ve ütü kireç çözücü ürünümüzdür.
  • Tüm endüstriyel veya ev ütül erine göre ütü kireç temizleme kullanımları mümkündür. İçerik bilgisinde mineral asit yani bilinen asitlerden üretilmemektedir. Ütü için kireç sökücüler polibazik asit türevleri ile üretilmiştir.
  • Endüstriyel su sistemlerinde suyun ıslahı önemlidir. Fakat suyun oluşturduğu kireç kışır ve taş tabakalarının sistemden bertarafı da çok önemlidir. Temizlenmeyen sistemlerden sürekli aynı kalite alınması mümkün olmamakta. Ütü kireç çözücü kullanımı enerji sarfiyatı inanılmaz derecede artmaktadır. Ütü için kireç sökücü kullanılmaz ise sistem belirli bir süre sonra kullanılmaz hale gelmekte ve atıl duruma düşmektedir.

Ütü kireç sökücü fiyatı ve ütü için kireç sökücü ambalaj bilgileri

Konsantre kireç çözücü ürün olması neticesin de oldukça ekonomik birim maliyetlere mal olmaktadır. Kullanım anındaki birim maliyetleri piyasadaki konsantre kireç çözücü fiyatlarından çok daha uygun fiyata gelmektedir. Ambalaj bilgilerine gelince 30 Kg ütü kireç temizleme orta ölçekli firmalar için deneme ambalajları vardır. Orta ve büyük ölçekli işletmeler için 210 Kg ütü için kireç sökücüler ambalajlarda bulunmaktadır. Alım satım yapacak firmalar veya büyük işletmeler için 1000 Kg IBC tanklarda ütü için kireç sökücü satılmaktadır. Daha detaylı bilgi için alttaki iletişim biligleri veya mesa kimya iletişim sayfasını kullanınız.

Mesa KimyaeticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır