Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Mesa Kimya Hakkımızda ne bilmek istiyorsunuz
Endüstriyel Bakım ve Koruma Kimyasallarının (Yağ, kireç, boya, pas, karbon sökücüler, Endüstriyel ve ElektrikSEl Solventler, Koruyucu Yağlar, Metal Temizleyiciler, Teknik Aerosoller, Dezenfektanlar, Her türlü Genel Temizlik ve hijyen ürünleri, Konsantre Sabunlar) Türkiye genelinde pazarlanması konusunda faaliyet göstermektedir.
Ürünlerimiz en son teknoloji ile özel üretilip, Siz değerli Müşterilerimize Mesa Kimya & Boya’nın hızlı, güvenilir ve kaliteli servisi ile sunulmaktadır.Üretici Şirketimiz 2004 yılından beri endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları konusunda faaliyet göstermekte olup, konusunda 10 yılı aşkın deneyimli uzman kurucuları ile Siz Değerli Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel formülasyonlar da üretmektedir.Şirketimiz kurucuları; endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları konusundaki engin tecrübeleri ile Siz Değerli Müşterilerimize her zaman en doğru ve ekonomik çözümleri sunmayı amaç edinmişlerdir..

Başlıca hizmetlerimiz özel kimyasallar özel formüller ve ülkenin yurt dışından ithal ettiği ürünlerin muadillerini Türkiye şartlarında üretip direk kullanıcıya hem zaman aynı zamanda paradan tasarruf sağlatmaktadır. Bu bağlamda ülkemizin yurt dışına bağımlılığını azaltmayı amaçlamaktadır.
 
Üretilen bazı ürün ana başlıkları şunlardır, Pas sökücü, yağ sökücü, boya sökücü, kireç sökücü, beton sökücü, leke sökücü, endüstriyel güvenli solventler, solexler, koruyucu yağlar ve hijyen ürünleri olarak ana başlıklarda sıralayabiliriz. savunma sanayine yönelik ürün gruplarımızda ise Helikopter ve ahava araçları için özel ürünler Hava pistleri için de-icing Abnti icing ürünleri hava araçları için lavatory antifreeze gibi özel ürünler vardır.
 
Sürekli gelişen kimya sektöründe Geçmiş tecrübeler gösteriyorki geliştirme yapılmadan ayakta kalınması mümkün değil siz değerli kullanıcılarda sorunlarını iletip çözüm arayabilirler.