Anasayfa Kimyasal Ürünler Buz çözücü Soğuk Hava Depoları için Hızlı Buz Çözücü ve Buz önleyici NO-ICE-SPEED

Soğuk Hava Depoları için Hızlı Buz Çözücü ve Buz önleyici NO-ICE-SPEED

Yiyecek içecek sektöründe soğuk hava depoları buzhane ve şok soğutma depolarındaki İstenmeyen buzlanmaya karşı buz çözücü NO-ICE-SPEED kullanımı. Soğuk hava depoları için buz çözücü ve buz önleyici buzhanede kullanımı hızlı buz çözücü ve donma önleyici ürünler neden kullanılır. Soğuk Hava Depoları için Hızlı Buz Çözücü ve Buz önleyici NO-ICE-SPEED ürünü size ne gibi faydalar sağlar. Yazımızda bu sorulara cevap vermeye çalışacağız. Soğuk hava depolarında kullanılacak buz çözücü özelliğinin buhar çıkışı ve galvanize zararı olmamalıdır.
Soğuk Hava Depoları için Hızlı Buz Çözücü ve Buz önleyici NO-ICE-SPEED

Soğuk Hava Depoları için Hızlı Buz Çözücü ve Buz önleyici NO-ICE-SPEED kullanılmaz ise ne ne olur.

Öncelikle istenmeyen buzlanma belli bir süre sonra sorun olmaya başlar. Bu da sistemlerin stabil çalışmasının önündeki en önemli etkendir. Her tarafı sarmaya başlayan buz belli bir süre sonra işletme için sorunlar teşkil eder. İşte bu sorunların çözümü genellikle sektörde ya sıcak su ile şok yıkama veya kırma yöntemi ile gerçekleşir. Kırma yönteminde genellikle ekipmanların zarar görmesi olasıdır. Sıcak su ile yıkamada ise ani ısı değişimi buzhane açısından daha büyük sorunlar ile karşılaşılmasına neden olur. Peki bu kullanılan yöntemler sorunlara kesin çare oluyor mu inceleyelim.
Hızlı buz çözücü ve buz önleyici
  1. İstenmeyen buzlanmanın çözümü ve sorunu Buz Kırma yöntemi. Buz kırma yöntemi belli açık alanlarda ki buzları kırmak açısından etkili olabilir. Fakat ekipman zararı gözardı edilmemelidir. Ne kadar dikkat etseniz de ekipmanlar belli bir süre sonra zarar görecektir. Bu işlemi aynı zamanda elinizin girebileceği yerlere uygulayabilirsiniz. Diğer alanlarda pek fazla iş görmeyecektir.
  2. Sıcak veya soğuk su ile çözme yöntemi ile buz çözücü yöntemi. Bu yöntem genel kullanılan yöntemdir. Sorun çok hızlı bir şekilde verilen sıcak su veya soğuk su sistemdeki kararsızlıkları çoğaltır. Bu kararsızlık sistemdeki ani ısı değişimi hızla soğutma yapacağı için daha fazla buzlanma yapacaktır. Genel sorun görünen yerlerdeki problem çözülür gibi olmasına rağmen görünmeyen yerlerdeki sistematik buz kalınlığı daha fazla artar. Tabi ki harcanan su miktarı ve bu suyun temizlenememesi durumunda işletmede donacağını unutmayınız.
Soğuk hava deposu buz çözücü

Soğuk Hava Depoları için Hızlı Buz Çözücü ve buzlanma önleyici NO-ICE-SPEED Kullanırsanız ne kazanırsınız.

Öncelikle işçilik maliyetleriniz de düşüş yaşarsınız. % 100 geçerli ve doğal bir ürün kullanarak Buz ve donma ile ilgili sorunlarınızı hızlıca çözersiniz. Buzlanma yaşadığınız bölgeleri ekipman ve aparatları hızlıca buzlanmaya karşı korursunuz. Buzlanma yaşanmış ise hızlıca buzlarını çözersiniz. Her türlü buzhane veya soğuk hava deposu et kombinesi veya gıda ile ilgili yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elinizin altında acil durum gibi bulanan buza karşı bir silahınız olur. metal zemin ayırt etmeksizin buz sorunlarınıza tek ürün ile kesin çözüm bulursunuz. Kokusuz bir ürün olması nedeni ile rahatlıkla işletmenizde kullanırsınız. Gıdaların üzerine kokusu sinmemiş olacaktır. 
buzhane buz çözücü.jpg

Buzhane buz çözücü ve buzlanma önleyici NO-ICE-SPEED ambalajları.

Buzhane buz önleyici
Buzhane buz çözücü NO-ICE-SPEED 30 Kg yarı standart ambalajlar ile küçük işletmelere deneme ambalajı olarak satılmaktadır. Soğuk hava deposu buzlanma önleyici NO-ICE-SPEED 210 Kg ambalajlar ile Küçük ve orta boy işletmeler için yarı standart ambalaj olarak satılmaktadır. Soğuk hava deposu donma önleyici NO-ICE-SPEED 1000 Kg standart ambalajlar ile orta ve büyük boy işletmelere satılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.
Son Güncelleme tarihi : 04.01.2017
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :04.01.2017