Büyük ölçekli site ve resmi kurumlar için ısıtma Soğutma sistemi kalorifer antifirizi deice-term ürününü tanıyalım. Donma önleyici antifiriz Deice-Term ürünümüzdür. Özellikle yüksek yoğunluklu kış yaşanan ve suyun muhtemel donmasına karşı kullanılır. Kalorifer Antifrizi Deice-Term ısı ile bozunmaz sistemi koruyan özelliği ile bakır ve alüminyuma zarar vermez. Donma önleyici Deice-Term ürünüdür sisteme ilavesi sistem suyu hesaplanarak yapılmalıdır.
Kalorifer Antifirizi Deice-Term Donma önleyici Antifriz

Kalorifer Antifirizi Deice-Term Donma önleyici Antifriz Özellikleri

Sistem su miktarı hesaplanarak sisteme konulmalıdır. Kalorifer Antifirizi Deice-Term Bulunduğunuz şehrin gördüğü en düşük ısı bilinmelidir. En düşük ısıya göre sistem suyuna ne kadar ilave yapılacağı hesaplanmalıdır. Kalorifer Antifrizi Donma önleyici Antifriz Deice-Term hesaplamalar yapıldıktan sonra sisteme konulmalıdır. Sistem Suyu veya kazanın şeklen bir önemi yoktur. Alacağınız ürünlerde sistem içeriklerini bilmek önemlidir. Kalorifer antifirizi deice-term alüminyum ve bakır olan sistemlere göre ürün tercihleri yapılmalıdır. Isı ile bozunma ve metal içerik zararları çok iyi analiz edilmelidir.

Deice-Term Kalorifer Antifrizi Satın alma yapılırken dikkat edilmesi gerekenler

  1. Bakır ve alüminyuma zarar vermeyen kalorifer antifirizi deice-term olmalıdır.
  2. Sistem suyu düzenleyici katıklar içermelidir buz çözücü ve donma önleyici ürünün.
  3. Kalorifer Antifirizi Deice-Term sisteme ne kadar konulacağı hesaplanmalıdır. Su donma seviyesi ayarları önemlidir.
  4. Sisteme ilk verilişi çok önemlidir. Çünkü Katıksız ürünler sisteme verilişi esnasında genel olarak sistemdeki pislikler toplar ve tıkanmaya sebep olabilir.
  5. Tuz bazlı donma önleyiciler kalorifer antifirizi olarak kullanılamazlar. Sistemde ısıda ve metal alaşımlar da zarar verebilirler.

Kalorifer Antifrizi Deice-Term Sistem Suyu katığı nasıl hesaplanır

Sistem suyu dolaşım ile birlikte ortalaması hesaplanır. Sisteme katacağınız Kalorifer Antifrizi Deice-Term in donma seviyesi bilgilerine göre ilavesi yapılır. Bazı durumlarda kazanlardan su boşaltılması gerekebilir. Su blöf edildikten sonra sisteme ilave edilmelidir. Su Blöf yapılmadan sisteme ilave edilen Kalorifer Antifirizi Deice-Term stabil olmayacaktır. Çünkü direk sisteme verdiğinizde fazla su atımında Kalorifer Antifrizi Deice-Term atacağı için sizin zararınıza olacaktır. Buz çözücü donma önleyici ile ilgili bizlere danışabilirsiniz.

Kalorifer Antifirizi Deice-Term Tipleri ve ambalaj bilgileri

Dört ayrı tipi vardır. Bunlar donma seviyesi ve katık seviyelerine göre değişiklik gösterirler. Bu tipler kendi aralarında donma seviyelerine göre ayrımları önemlidir. Bazı sistemler dire ürün kullanırken bazı sistemler konsantre Kalorifer Antifirizi Deice-Term kullanmaktadır. Bu nedenle bu ayrım yapılmıştır. Ambalaj bilgilerine gelince 30 litrelik, 210 litre ve 1000 litre olarak normal boylar 16000 litre olarak endüstriyel boyları mevcuttur.

Kalorifer Antifirizi Deice-Term Fiyatları

Genel fiyat kanısı ambalaja ve seçtiğiniz özellikteki ürünlere göre belirlenir. Lavatory antifreeze buz çözücü fiyatları 3,5 usd ile 15 usd arasında değişmektedir. Lütfen öncelikle seçtiğiniz ürün ve sisteminize uygun ürün seçimini yaptıktan sonra fiyatlandırma kısmına geçiniz. Diğer Buz çözücü, donma önleyici, antifiriz ve donma engelleyici çeşitleri için ziyaret edeceğiniz birkaç sayfa. Oto; araç, Tank ve Ağır nakliye araçları için antifiriz çeşitleri. Buz çözücü ve donma önleyici, engelleyici çeşitleri için ziyaret ediniz. Güneş enerji antifirizi ve diğer antifiriz çeşitlerimizde ilginizi çekebilir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :23.12.2016