Aluminyum temizliği için Asit içermeyen Alüminyum Temizleyici ve alüminyum Parlatıcı ALUSTER. İçerik olarak asit içermez. Bu da alüminyumların aşınmasının daha az olması anlamına gelebilir. Genel köpürmesi sayesinde yüzeyde hızlıca işlem görerek parlatıcı etkisini ortaya çıkartır. Aluminyum parlatici genel klima ve havalandırma temizlikleri için ideal bir üründür. Yüzeyin kir ağırlığına göre su ilavesi yapılan konsantre ürün grubundadır. Alüminyum parlatma ürünlerinde açık ara en çok kullanılan üründür.
Asit içermeyen Alüminyum Temizleyici ve Parlatıcı ALUSTER

Asit içermeyen Alüminyum Temizleyici ve Parlatıcı ALUSTER Nedir

Özellikle havalandırma sektörü için üretilmiştir. Havalandırmaların iç temizliklerinde kendi kendine yürüme işlevi sayesinde daha iyi temizlik yapar. Bu neden den dolayı kulanım sahası genellikle bu alandadır. Aluminyum temizleyici diğer sistemlerde kullanımlara uygunluğu test edilerek karar verilmelidir. Alüminyum üretim sistemlerinde denense de seri kullanımı çok olumlu sonuç vermemektedir. Konsantrasyon ağırlığı ve püskürtme aparatları sayesinde elin ulaşamayacağı kısımları da aluminyum parlatıcı ile rahat temizlemektedir.

Asit içermeyen Alüminyum Parlatma ALUSTER Nasıl kullanılır

Alüminyum parlatıcı konsantre bir üründür. Yağ ve kirin ağırlığı dikkate alınmalıdır. Kirin yoğunluğundan emin değilseniz. Su ile çoğaltma işlemi genellikle bir birim Alüminyum parlatıcı on birim su olarak yapılmaktadır. Daha sonra püskürtme aparatı veya sistem içerisine Aluminyum parlatma enjekte ile sisteme verilir. Tüm sistem aluminyum temizliği yapılmalıdır. Bir bölge geçiş veya daha sonra temizlik gibi bırakılmamalıdır. İşlem çok uzun sürmemektedir çok kısa temizlendikten sonra sisteme verilerek temizlik yapılmış ise sistem alakalite den temizlenmelidir. Aluminyum temizleme durulama işlemi sırasın da dikkat edilecek ortak nokta ise genellikle iş güvenlik açıklarıdır.

Asit içermeyen Alüminyum Temizleme yanlış kullanımları

Bazı yerlerde aluminyum parlatma jant parlatıcı olarak kullanıldığı görülmektedir. Fakat pek sağlıklı değildir. Çünkü jant üzerindeki vernik dayanıklılığına ciddi etki eder. Veya jant üzerindeki boyanın solmasına sebep verebilir. Aluminyum temizleme kimyasalları asidik ve alkali olabilirler. fakat bizim bilgi verdiğimiz ürün asit içermeyen aluminyum parlatma üründür. Ev gereçlerinde kullanırken çok dikkatli olunması gerekir. Zira yüksek alkali olan alüminyum temizliği için kullanılan aluminyum parlatıcı yüksek oranda tahriş edicidir. İş güvenliği açısından kesinlikle önlem alınması gerekir. Alüminyum temizleme yapılırken eldiven ve gözlük mutlaka takılmalıdır. Çünkü aluminyum parlatıcı yüksek tahriş gücü ve yüksek alkali olması göz ve cilt için ciddi risk dir.

Asit içermeyen Alüminyum Parlatıcı ambalaj miktarları

Endüstriyel ürünlerde ambalaj şekilleri genellikle 30 kg olarak başlar. Genellikle işletmeler ufak işlerinde 30 kg tercih etmektedir. Aluminyum temizleyici boyları 60 kg yarı standart ambalaj olarak devam eder. Bunu da küçük işletmeler tercih etmektedir. Aluminyum temizliği 230 kg Pe varil olarakda bulunmaktadır. Genellikle kendi bünyesinde temizlik yapan firmaların tercihidir. Arzu ederseniz 1100 kg Ibc tank ile de satın alabilirsiniz. Sürekli işi olan işletmelerin vazgeçilmez ürünüdür.
Diğer alüminyum temizleme ürünlerimizi yan listeden inceleyebilirsiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :04.04.2017