Endüstriyel ve split klima temizliği nasıl yapılır klima temizleme için ne yapmalıyım. Klima mikrop öldürücü klima temizleyiciler ve klima koku önleyici ürünler. Klima temizliği araba veya evlerinizde klima ve sistemlerinin temizlenmesi ne gibi faydalar sağlar. Bu faydaları sağlamak için sizlerin neler yapmanız gerektiği. Klima temizliği faydalarına kısaca değineceğim.

CLiMAXiCLEAN ile Klima Temizliği Nasıl Yapılır

Evinizde, Arabanızda veya iş yerinizde klimalar hakkında bilginiz var mı? Çünkü genellikle hastalık ve rahatsızlıkların çoğu bu sistemi ile üremekte ve bulaşmaktadır. Siz arabanızı keyifle sürerken mikroplar ile beraber yolculuk yapıyorsunuz. İş yerinizde bulunan klimaların dış görünüşü temiz olabilir peki ya içi mikrop yuvası dersem. Bu nedenle klima Temizliği yapmanız gerekir. Evinizde klimanın temizliğinin mikropları yok etmenin sağlıklı yaşam için önemini yazımızdan sonra anlayacaksınız. Buyurun beraber bilgilenelim.
  • Klima temizleme için sistemlerin bakımı neden önemlidir ve klima temizliği nasıl yapılır.
  • Aracınızın, evinizin veya iş yerinizin klimaları periyodik olarak bakıma muhtaçtır. Biriken mikroorganizmalar toz ve diğer partikül parçacıkları ile birleşerek mikropların en sevdiği ortamı hazırlamış oluyorsunuz. Klimayı açtığınızda bu mikroplar size hava ile geliyor ve genellik hasta oluyorsunuz. Odanızda iş yerinizde veya arabanızda kötü kokular geliyor ve siz sorunun nereden kaynaklandığını arıyorsunuz. Tek sebebi klima temizleme yapmamış olmanızdır.
  • Aracınızın, evinizin ve iş yerinizin klima kontrol sistemi ve klimalar size temiz ve keyifli ve rahat bir ortamı sağlar.
  • Peki klima bakımını yaptırıyor musunuz; Aracınızın diğer parçaları gibi düzenli bakım ve kontrol edilmeye gereksinim duyar. Ev, iş yeri veya araçlarda birçok kişi hoş olmayan kötü kokular duyar. Veya göz, burun ve boğaz tahrişleri hissederler. Bu sorunlar bakterilerin nemli koşullarda yaşamayı sevmesinden kaynaklanır.
  • Klima sistemleri filtre ve kanal gibi yerlerde yosun, mikroorganizmalar, mikrop ve mantar oluşumundan dolayı gerçekleşir. Genellikle etkilenen kişiler astımlı, hasta, yaşlı ve çocuklardır. Ortamda kötü koku ve hava kalitesizliği sizde genellikle kötü koku ve sürekli rahatsızlık olarak belirtileri çıkacaktır.

Endüstriyel Klima Temizleme ve Split Klima temizliği Nasıl Yapılır

Klimaxil ürünümüzü satın alıp trigger sprey aparatı ile bu sistemlerin temizlenmesi çok kolay ve basittir.
Split klima temizliği Nasıl yapılır? Videoda detaylı anlattık fakat daha detaylı anlatmak için yeni bir sayfada sizlere bunu örnekleyeceğiz.
Endüstriyel sanayi tipi klima temizleme nasıl yapılır? Detaylı anlatım sayfasına gitmeniz gerekir ikisi arasında fark çok ciddi miktardadır. Kısmi videoları ve anlatımları sayfasını ziyaret ediniz.
  • Temizlenecek yere sıkılarak kirin Konsantre yağ sökücü gibi akması beklenir.
  • Klimanın altına veya çevresine akacak sudan etkilenmemesi için önlemler alınız.
  • Spreyleme yöntemini genellikle içine hava sıkıştırıcı pompalar ile yapınız.
  • Akacak kir ve pislikten sonra klimanızın filtreleri ve iç aksamlarını dikkatlice inceleyiniz.
  • Elektronik aksamlarına sıkacaksanız su bazlı olmayan ürünü tercih ediniz.
Klima temizliği bitti sağlıklı yaşama merhaba deyin. Temizlik klimanızdaki kötü kokulardan ve mikroplardan kurtulup sağlıklı ve kaliteli bir yaşama merhaba deyin. Tek ürünle klima temizliği ve hijyenini sağlayın. Klima sistemlerinde soğuk hava kabine girmeden önce; Bu soğuk hava etkisi içer de hava kurutmaya yararı olan klima ünitesidir içinde yoğunlaşma burada olur. Bu ünitenin içinde nem oluşturur bu normal metallerde pas yapar. Ancak klimanın içerisi alüminyum alaşımıdır. Uzun süre temizlik ve bakım yapılmadığı durumlarda kötü koku, yosun ve mikrop birikmesi olmaktadır. Bu ünitenin temizlenmesi iç ve dış temizliği sizin sağlıklı hayatınız için görülmeyen en önemli etkendir.

Klima temizleme ilacı ile klima temizliği spreyi nasıl kullanılır.

Klima temizleme ilacı sıvı olarak satılan tipleri konsantre veya direk kullanım olarak satılır. Klima temizleme sprey olarak hazır kullanım olarak basınçlı kutularda satılmaktadır. Sıvı ilaç belirtilen konsantrasyon ile su ile karıştırılarak kullanılır. Kullanımı 20 cm uzaklıktan klima yüzeylerine sıkılır. Klima temizleme ilacı elektrik ve elektronik aksama sıkılmaz. Daha sonra durulama yapılır. klima temizleme spreyi ise 20 cm uzaklıktan klimaya sıkılır. Yerler ve zeminler korunmak amacı ile muşamba veya türevi ile kapatılır.
Klima temizliği nasıl yapılır
Son güncelleme tarihi :18.10.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan