Sanayi sektöründe yaşanılan pas temizleme sorunlarına en iyi pas sökücü kimyasal FX10 ile cevap verebilirsiniz. Güvenli konsantre pas sökücü formülü arıyorsanız doğru yerdesiniz. 2004 yılında kurulan firmamızın bu yıl itibari ile satış listesinde sürekli 1 numara olan kimyasaldır. Sektörde yaşayacağınız yıllarca dışarıda beklemiş metal kalıp gibi tüm oksit yapmış ürünleriniz için endüstriyel pas sokucu kimyasal FX10 ile çözebilirsiniz. Hızlı ve etkili kullanımı işlem yapacağınız her ortamda sizi yarı yolda bırakmaz. İşlevselliği ve demir oksit tabakalarına karşı agresif tavrı bu konsantre pas çözücü kimyasal FX10'u aynı zamanda sektör liderliğine taşımıştır. Sıkça sorulan sorulara cevap bulacaksınız neydi bu sorular. Metaldeki pas lekesi nasıl çıkar ve demirdeki pas nasıl çıkar. Pas lekesi demirden nasıl çıkar ve pas nasıl sökülür. Hem videoyu seyrederek görebilir aynı zamanda yazıda bulabilirsiniz.

Fx10 pas sokucu kimyasal nedir

Pas temizleme işleminde hız arıyorsanız ve sökemediğiniz pas türevleri var ise işte ürününüz bu. Çünkü kimyasal yapısı stabilizesi ve oksitleme gücü ile sektörün en çok sevdiği konsantre pas sökücüler kimyasal Fx10 üründür. Yapısal olarak hızlı oksitleyici ve demir oksit parçalamasının yanında yüzey aşındırma yapmaması en önemli avantajıdır. Demir oksit tabakalarını parçaladıktan sonra sonra yüzeyi kullanılabilir olarak bırakan ender oksit sökücü kimyasal üründür. Demir ve metal yüzeylerdeki paslar için hızlı ve kesin sonuç veren en iyi pas sökücüler kimyasal fx10 dur. Çok hızlı hazırlanması işlemleri oldukça rahatlatır. En iyi pas sökücü kimyasal FX10 hazırlanması esnasında ısınma yapmaz. Başka bir kimyasal ile karıştırmayınız çok agresiftir. Tüm pas giderici süreci güçlü pas sökücü kimyasal Fx10 ile toplam 8 dakikadır. Bu süreç içerisinde pas temizleme yapılan yüzeyde oksit ve pas kalıntısı bırakmaz. Konsantre pas sokucu kimyasal FX10 sonrası durulama işlemi yapılmalıdır. Daha sonra boya veya kaplama yapılmayacak ise pasivex adlı ürün kullanılmalıdır.
pas sökücü fx10

Fx10 Pas sökücü kimyasal fiyatları

Konsantre bir ürün olması sebebi ile inanılmaz uygun maliyetler ile kullanma imkanı sunar. Çok ekonomik birim maliyetler ile işletmenize fayda sağlayabilirsiniz. Geri kazanımı yapılan ürünlerin hurda olduğunu varsaydığınızda ürün maliyeti çok tatmin edicidir. Satın alacağınız ambalaja göre fx10 güçlü pas sökücü fiyatları değişmektedir. Ortalama konsantre pas sökücü fiyatları kalitesine göre 5,00 tl den başlar. Pas sokucu fiyatları 120,00 Tl arasında değişmektedir.

En iyi Pas sökücüler Fx10 sprey olarak kullanımı

Fx10 pas sökücüler kimyasal genellikle sprey olarak kullanılmaktadır. Sıvı olarak satın aldığınız pas sokucu kimyasal fx10 su ile istenilen oranda karıştırılarak kullanılır. Daha sonra sprey aparatı ile paslı yüzeye sıkılarak pasın çözülmesi sağlanır. Bu işlemi aşağıda anlatmaya çalışacağız. Fx10 pas sokucu kimyasal yukarıda uygulama videosunu seyredebilirsiniz. Merak etiğiniz metal deki pas lekesi nasıl çıkar, demirdeki pas nasıl çıkar ve pas lekesi demirden nasıl çıkar cevabı video dadır.
 • 1 birim pas sokucu kimyasal Fx10 5 birim ile 20 birim arası su ile seyreltilerek kullanıma hazır hale getirilir
 • Su ile seyreltilen konsantre pas sokucu kimyasal sprey apara tına konulur. Paslı demir oksit oluşmuş tabakanın üzerine videoda görüldüğü gibi sıkılarak uygulama yapılır.
 • Yüzeydeki korozyon ve oksit ağırlığı ne olursa olsun metale ulaşıncaya kadar durmayacaktır.
 • Gerektiğinde tekrar pas temizleme uygulayınız ve durulama yapınız.
 • Eğer boyama veya kaplama yapılmayacak ise ürünü pasivex adlı aktivasyon kesici ürünümüz ile korumayı unutmayınız.
 • Yüzeyde boya yapılacak ise sonrasında hızlı fosfat kaplama ürünü metalon tercih edin boyanın yüzeye daha iyi yapışmasını sağlamak için.
 • Pas giderici kullanmadan önce onaylı msds ve sds leri inceleyiniz. Gerekli risk tayinlerini yaptıktan sonra kullanmaya başlayınız. Onaylı pas sokucu sds veya msds olmayan pas temizleme ürünleri satın almayınız. Önemle dikkat edeceğiniz nokta ise TSE onaylı sds yazıcıları tarafından yazılmış olmasıdır. Belgenin alt kısmında TSE onay numarası ve isim soy isim gibi bilgiler bulunmaktadır bunlara dikkat ediniz.
 • Kimyasal maddeyi başka kimyasallar ile karıştırmayınız kullanım talimatına harfiyen uyunuz.
 • Kazara dökülmesi durumunda yüzeyi bol su ile durulayınız.

Fx10 Ağır pas çözücü nasıl yapılır

 • Gelen sorulara cevaben metal deki pas lekesi nasıl çıkar ve demirdeki pas nasıl çıkar. Pas lekesi demirden nasıl çıkar ve pas nasıl sökülür. Pas ile ilgili sorunlarınızın hızlı cevabı pas giderici FX10.
 • Ürün size Konsantre halinde kilitli kapak ve endüstriyel patlamayan ve delinmeyen bidonlar ile sevk edilir. Delinmiş yıpranmış yada patlamış pas temizleme bidonları teslim almayınız. Gelen pas giderici ürün ile faturanızı kontrol ediniz. Doğrulamalar pas temizleme ürün kapağını açmadan yapınız.
 • Konsantre oksit sökücü kimyasal olarak gelen ürün kapağı dikkatlice açılıp gerekli güvenlik önlemleri alınız. Daha sonra eldiven ve gözlük takınız. Bir kova veya kaba ölçü ile pas giderici boşaltınız. Oksit üzerine deneyip başarılı olduğunuz pas temizleme şekilde su ilavesi ile kullanıma hazır hale getirilir.
 • Pas giderici kimyasal ürün uygulama şekillerine göre değişiklik gösterir. Sprey sitem ile pas temizleme uygulanırken 15 cm veya 20 cm arasında uzaklıktan yüzeye püskürtme olarak uygulanır.
 • Pas giderici daldırma olarak kullanılacak ise yüzeydeki oksit tabakası ağırlığına göre su ilavesi yapılır. Korozyon'lu parçalar pas temizleme kimyasalı içerisine atılarak bir müddet bekletilir.
 • Daldırma işlemi sonrasında parçalar boya veya kaplama yapılmayacak ise pasivex adlı kimyasal madde içerisinde bekletilir. Kuruması beklendikten sonra koruyucu yağ ile kaplanıp bu şekilde saklanmalıdır.
 • Püskürtme işleminde sonrası basınçlı yıkayıcılar ile yıkama yapılacak ise makine basıncına dikkat ediniz. Basınçlı yıkayıcı içerisine konup kullanmak istediğinizde firmamıza başvurunuz. Çünkü bunun için makine ve ekipmanın bu tür işlemlere uygun olması önemlidir. Bazı makinelerde aksamların yapısı ve iç aksamlarda kullanılan materyaller kimyasal gereklilikleri karşılamayabilir.
 • Saklama koşullarına dikkat ediniz. Aşırı sıcaktan koruyunuz direk güneş ışığına uzun süre maruz bırakmayınız.

Çelik pas çözücü kimyasal ambalajları

Firma sahipleri pas temizleme ihtiyaçlarını bizden daha iyi bilirler. Deneme ambalajı olarak 30 kg pas temizleme ürünü küçük işletmeler için. Yarı standart 210 Kg pas giderici küçük ve orta boy işletmeler için uygundur. Büyük ölçekli firmalar için ise 1000 kg standart ambalajları bulunmaktadır. Takibi tüketimlerin izi siz bizden daha iyi bilirsiniz. Hangi pas sökücü kimyasal ambalajımız ile başlamak isterseniz lütfen iletişime geçiniz.
Son güncelleme tarihi :22.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan