Alüminyum parlatıcı alkali bazda bir yağ sökücü ve parlatıcı ürün olup aluminyum klima petekleri veya aluminyum parçalar üzerinde çok efektif işlem görür. Aluminyum çeşidine göre denenip bu şekilde kullanılması gerekmektedir. Alüminyum temizleyici ürünler yapıları gereği kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Alkali ürünler genel yüzey köpürmesi ile ilerlemesi ile bilinir. Daha çok püskürtme uygulamalarda daha iyi işlem görür. Alüminyum parlatma yapılacak yüzey yapısında çok ufak yüzdede aşındırma yapar. Her ne kadar asit içermiyor olsa da yüzey köpürme reaksiyon ile gerçekleşir.
Alüminyum parlatıcı Alkali

Alüminyum parlatıcı Alkali nasıl kullanılır?

Daldırma, püskürtme ve basınçlı yıkayıcılar ile tatbik edilebilir. Kullanımı kolay sonuçları çok efektif bir üründür. Aluminyum üzerinde kendinden yürüme özelliği sayesinde elinizin ulaşamayacağı noktaları dahi inanılmaz güzellikte temizlenmesini sağlar. Elinizin giremeyeceği tüm zeminlerde rahatlık ile kullanılabilir. Aparatları aracılığı ile kullanılabilir. Sistem suyuna katılarak da kullanılır. Burada konsantrasyon ayarı ve sistem köpürme oranı dikkatli hesaplanmalıdır. Yoksa köpükten dolayı sistem yıkanmaları ve dolaşımın durma olasılığı sistemde lütfen kontrol isteyiniz. Sistemsel temizlik için alüminyum parlatıcı asit bazlı ürünlerimizde deneyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Alüminyum parlatıcı Alkali güvenli midir?

Alüminyum Güvenlik tanımları msds ve sds ile belirtilmiştir. Kullanım talimatı ve sds ilerindeki kurallara uyduğunuz sürece tehlikeleri minimize etmiş olursunuz. Sds riskleri ve kullanım talimatı bilgileri için lütfen mail atınız. Uygulama yapılacak ortam ve uygulama şekline belirli güvenlik önlemleri alınmalıdır. Maske gözlük eldiven ve çizme kullanımı sds lerdeki tanımları karşılamalıdır. Gerekli bilgi ve belgeler ürün satın alındığında ürün ile birlikte tarafınıza gönderilecektir. Bir nüshasını kullanıcıya iletiniz. Lütfen uygulama alanına panoya bir nüshasını yapıştırınız. Asit içermeyen alüminyum temizleyici ve alüminyum parlatıcı sds leri ile birlikte sevk edilir.

Alüminyum parlatıcı ambalajlar

Size ulaşan ambalajın bütünlüğüne dikkat ediniz. Yırtılmış delinmiş veya ezilmiş ambalajları teslim almayınız. Tüm soru ve sorunlarınız için lütfen bize ulaşınız.
  • Deneme ambalajı olarak küçük işletmelere 30 kg olarak alkali alüminyum parlatma satın alabilir.
  • Küçük ve orta boy işletmeler için alüminyum temizleyici 210 kg olarak temin edebilirler.
  • Orta ve büyük boy işletmeler için 1000 kg ve 16000 kg alüminyum temizleme tedarik edebilirler.
Yazımızı beğendiyseniz lütfen paylaşınız teşekkür ederiz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :16.01.2017