Yağ çözücü sprey ürünler sanayi alanında mobilize ekipler ve bireysel kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Bir çok satış ve üretim şekli vardır. Firmalar aralarında yüksek rekabet ortamı olan yağ çözücü spreyler endüstriyel kullanımda yağ temizlemek için kullanılırlar. Çok çeşitliliğin sebebi basınçlı kutularda satılanlar ve trigger spreylerde satılan tipleri mevcuttur.

Yağ çözücü spreyler

Motor yağ sökücü sprey kimyasallar genellikle araç motor veya motosiklet motoru gibi zeminlerde temizlik koruma ve parlatma amaçlı kullanılmaktadır. Genellikle dikkat edilmesi gereken kısım motor alt ve yan kısımdaki elektriksel aksam ve motor alttaki kauçuk ürünlere zarar vermeyen tipleri tercih edilmelidir. Genellikle temizlik amaçlı yapıldığı klorlu solvent kullanılan ürünlerden uzak durunuz ve kullanmayınız. Araç yağ sökücü sprey kimyasal genel ad olarak kullanılır iç tekstil aksamaların da kullanılan yağ çözücü sprey ürünler bulunmakta veya torpido parlatıcı gibi sprey çeşitliğinin genel adı olarak bilinir. Tekstil yağ sökücü sprey genellikle kumaşlarda veya tekstil malzemelerinde oluşan leke ve kirleri temizlemek amaçlı kullanılan ürünlerdir. Endüstriyel yağ ve kir sökücü sprey kimyasallar bir çok alanda kullanılır tekstil sektörü halı sektörü evlerde kullanılan genel trigger ve basınçlı Yağ çözücü sprey ürünlerin genel adıdır. Yağ sökücü sprey kimyasallar her alanda sektörsel çözümleri evsel kullanımları ve farklı çözümleri vardır.
Yağ sökücü sprey

Yağ sökücü sprey kimyasallar

Kullanılan kimyasallar farklılıklar gösterirken trigger spreylerde su bazlı basınçlı kutularda ise solvent bazlı ürünler vardır. su ve solvent bazlı emisyonlarda üreten firmalar mümkündür. Satın alma esnasında doğru ürün seçmek için kullanılacak alana göre konsantre Yağ çözücü sprey seçimi yapılmalıdır. su bazlı bir ürün ile temizlenecek yüzeylerde elektriksel aksam var ise problem olacaktır. Deri temizliğinde su bazlı veya solvent bazlı bir ürün derinin yapısını bozacaktır. ürün seçimi kullanılacak alan açısından en önemli noktadır.

Yağ sökücü sprey çeşitleri

Bir çok firmanın farklı alternatif çözümleri vardır. Solvent bazlı bir yağ sökücü sprey ile karşılaşabilirsiniz. Ya da markette satılan sprey yağ çözücü ile karşılaşabilirsiniz. Hepsinde kullanım ve çeşitlilik farklıdır. Çünkü evsel kullanım ile sanayi kullanımı arasında bir uçurum vardır. Bunu anlatmak pek mümkün değil çünkü evsel kullanıcı en güçlü ve en zararsız olanı ister iken. Sanayi kullanıcı için işin çözülmesi ve iş güvenliğine uyması önemlidir. Bu nedenle burada sayamayacağımız kadar çok çeşit den bahsetmek mümkündür.

Yağ Sökücü Sprey Fiyatları 2,50 TL le 120 TL arası

Maket rafına baktığınızda fiyatlar sizi yanıltmasın. Satıcı açısından bakın olaya. Markete para vereceksiniz. reklama para vereceksiniz. Elemana para vereceksiniz. Tabi ki size sunulan fiyatlarda ona göre olacaktır. Kampanya harici ortalama fiyatlar genellikle 2,50 tl ile 120 tl arasında değişir. Önemli ayrıntı kullanacağınız yağ sökücü ürünü karıştırmayın. Asidik Konsantre yağ sökücü olarak satılan da var. Alkali yağ sökücü olarak da satılan var. İkisini bir birine kazara karıştırırsanız lütfen ortamı terk edin.
Son güncelleme tarihi :21.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan