Yağ çözücü sprey ürünler sanayi alanında mobilize ekipler ve bireysel kulanıclar tarafından sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Bir çok satış ve üretim şekili vardır. Firmalar aralarında yüksek rekabet ortamı olan yağ çözücü spreyler endüstriyel kullanımda yağ temizlemek için kullanılırlar. Çok çeşitliliğin sebebi basınçlı kutularda satılanlar ve trigger spreylerde satılan tipleri mevcuttur.

Yağ sökücü sprey

Yağ çözücü spreyler

Motor yağ sökücü sprey kimyasallar genellikle araç motor veya motosiklet motoru gibi zeminlerde temizlik koruma ve parlatma amaçlı kullanılmaktadır. Genellikle dikkat edilmesi gereken kısım motor alt ve yan kısımdaki elektriksel aksam ve motor alttaki kauçuk ürünlere zrara vermeyen tipleri tercih edilmelidir. Genellikle temizlik amaçlı yapıldığı klorlu solvent kullanılan ürünlerden uzak durunuz ve kullanmayınız.

Araç yağ sökücü sprey kimyasal genel ad olarak kullanılır iç tekstil aksmalrında kullanılany ağ çözücü sprey ürünler buunmakta veya torpido parlatıcı gibi sprey çeşitlilğinin genel adı olarak bilinir.

Tekstil yağ sökücü sprey genellikle kumaşlarda veya tekstil malzemelerinde oluşan leke ve kirleri temizlemek amaçlı kullanılan ürünlerdir.

Endüstriyel yağ ve kir sökücü sprey kimyasallar bir çok alanda kullanılır tekstil sektörü halı sektörü evlerde kullanılan genel trigger ve basınçlı Yağ çözücü sprey ürünlerin genel adıdır.

Yağ sökücü sprey kimyasallar her alanda sektörel çözümleri evsel kullanımları ve farklı çözümleri vardır.

Yağ sökücü sprey kimyasallar

Kullanılan kimyasalalr farklılıklar gösterirken trigger spreylerde su bazlı basınçlı kutularda ise solvent bazlı ürünler vardır. su ve solvent bazlı emisyonlarda üreten firmalar mümkündür. Satın alma esnasında doğru ürün seçmek için kullanılacak alana göre Yağ çözücü sprey seçimi yapılmalıdır. su bazlı bir ürün ile temizlenecek yüzeylerde elektriksel aksam var ise problem olacaktır. Deri temizliğinde su bazlı veya solvent bazlı bir ürün derinin yapısını bozacaktır. ürün seçimi kullanılacak alan açısından en önemli noktadır.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan