Sanayi kullanımında en iyi pas sökücü sprey kimyasal ve pas çözücü sprey kimyasallar. Endüstriyel sprey ürünler grubunda pas gevşetici spreyler ve pas çözücü spreyler çeşitlerini tanıtacağız. Sektör çeşitliliği bakımından her firmanın farklı pas sökücü sprey ürünleri vardır. Ürün seçimi yaparken neleri dikkate almanız gerektiği ile ilgili detaylar vermeye çalışacağız. Çünkü sektörsel hurafeleri çok olan güçlü korozyon sökme efekti olan pas sökücüler gibi lanse edilmesi yanlıştır. Çünkü en önemli özelliği içindeki özel yağlar ile paslı yüzeylerde korozyona işleyip gevşetme özelliği sağlamasıdır. Gevşetme özelliği en iyi pas sökücü sprey ürünler bile normal pas sökücüler ile kıyaslanması mümkün değildir. Bu özelliği en iyi pas sökücü sprey gibi pazarlansa da işin aslı bu değildir. Ağır pas sokucu ürünler gibi işlem yapamazlar. Çünkü pas çözücüler yüksek alkali veya düşük asidik ürünler olması nedeni ile pas temizlemede daha etkindir.

En iyi Pas sökücü sprey Pasmax ile Pas Temizleme ve Pas sökme yöntemleri?

pas sökücü sprey
Pas çözücü sprey evsel ve sanayi kullanım alanı olan pas temizleme güçlü etkisi yoktur. En iyi pas sökücü sprey daha çok gevşetme ve nüfus etme özelliği olan bir üründür. Anahtar, kilit, civata, paslanmış hareketli aksamlar, bisiklet aksamları, motosiklet aksamları gibi yüzeyler üzerinde kullanılır. Püskürtme olarak uygulanan ürün bir süre bekledikten sonra el yada anahtar yardımı ile hareket ettirilerek çözüm sağlanır. En iyi pas sökücü sprey daldırma işlemlerinde pek işinize yaramaz. Daldırma sıvı olarak kullanımı çok uzun sürelerde pas temizleme işlemi yapar. En iyi pas sökücü sprey ile pas giderici özelliği genellikle manüel olarak sağlamak gerekir. Bu işlemin faydası ise daha sonra yüzeyin pas yap etkisi yüzey yağlandığı için çok uzundur. En iyi pas sökücü sprey ürünlerin genel kullanımları bu şekildedir.
En iyi pas sökücü sprey

En iyi Pas Sökücüler Sprey Pasmax Pas Giderici olarak Nerelerde kullanılmaz;

Demir pas sökücüler sprey gevşetici gıda işletmeleri ve gıdaya temas edecek hiçbir zeminde kullanılmaz. Püskürtme etkisi noktasal 100 metrekare alan içerisinde partikül ve gaz olarak dağılarak ciddi gıdasal riskler oluşturur. Pas sökücüler sprey içerisinde olan aliphatic ve alicyclic C7 ve C12 hydrocarbonlar içerdiğin için insan ve çevre sağlığı açısından zararlıdır. Pas sökücüler sprey kullanım bittikten sonra petrol ve petrol türevlerini çözebilen yağ sökücü sıvı sabunlar ile ellerinizi yıkayınız. Pas sökücü sprey boyalı yüzeylerde boyanın kapattığı zeminde kullanılacak ise önce boya sökücü ile cıvatanın açığa çıkartılması gerekir. Pas sökücüler sprey aşırı sıcak yüzeylerde kullanılmaz. Pas çözücü sprey yüksek ateşin olduğu yerlerde kullanılması tavsiye edilmez. Pas sökücü sprey yağ bazlı olduğu için daha sonra yağın sıkıntı yapabileceği yerlerde pas temizleme yapılmaz.
En iyi pas sökücü sprey sıvı

En iyi Pas sökücü sprey Pasmax Pas çıkarıcı için Nasıl Kullanılır

Sprey kutuyu mutlaka çalkalayınız daha sonra 15 cm 20 cm uzaktan paslı yüzeye sıkınız. Bir müddet bekleyin ki pas gevşetici sprey yüzeye nüfus etsin ve pası gevşetsin daha sonra silmek gerekiyor ise silin. Pas temizleme ve pas giderici işlemini bitiriniz. Sıkışmış bir civata ise uygun anahtar ile çeviriniz fakat zorlamayınız. Eğer dönmüyorsa civatanın kırılma ihtimaline karşı işlemi bitirin. İşlemi baştan başlayın pas sokucu sprey sıkarak tekrar edin. Kullanım alanı oldukça geniş olan bir üründür. Oluşmuş korozyonda çok etkili değildir. Genellikle tekrar pas yapma olasılığı olan yerlerde kullanılır. Sonrasında yağlı elleriniz için el temizleme kremi kullanınız.

Pas çözücü sprey alırken nelere dikkat edeceğiz;

Kutunun arka yüzeyine bakınız üretici firma bilgileri tam olmalıdır. İçerik bilgilerini okuyunuz içerik bilgileri tam olmalıdır çünkü oluşabilecek bir kaza esnasında ilk yardım o bilgiler neticesinde yapılır. Bunu öğrenmeniz ilk yardımın tam neticeye varması için önemlidir. Pas gevşetici sprey içerikleri taşıyıcı kimyasalı genellikle aynıdır. Fakat nüfus etme ve gevşetme etkisi gösteren pas çıkarıcı sprey kimyasalı farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle oradaki bilgi sizin hayatta kalma şansınızı artıracaktır. Pas cikarici sprey ambalajına dikkat edin ezilmiş veya gazı basılmamış ambalajlar olabilir. Pas çıkarıcı sprey sds formunu satıcı firmadan isteyiniz. Bunun onaylı tse sds yazıcısı numarası olup olmadığını kontrol ediniz. Çünkü sds yazıcısı telefon tse numarası iletişim telefonunu yazmak durumundadır.

En iyi Pas sökücü sprey fiyatı ambalaj ve miktarları;

Likit olarak da üretilebilen ancak genellikle firmalar arasında ambalajlamada belli bir standardı yoktur. En iyi pas sökücü sprey fiyatı 5,00 tl 200 ml ambalajlar ile başlamaktadır. Kalitesine göre en iyi pas sökücüler fiyatları 120 Tl 200 ml ambalajlara kadar bulunmaktadır. Ambalaj şekilleri 500 ml kadar sprey ürünler ile bitmektedir. En iyi pas sökücüler 1 litreden başlayarak deneme ambalajı olarak istenebilir. Fakat En iyi pas sökücü sprey fiyatı aparatı ile atılan sıvı ürünler 30 litre orta ölçekli firmalar için uygundur. Dolum yapan firmalar en iyi pas sökücü sprey fiyatı varil olarak 210 litre daha ekonomik alabilirler. Endüstriyel dolum hattına sahip firmalar en iyi pas sökücü sprey fiyatı 1000 litre ambalajlar halinde aldıklarında ekonomik alabilirler. Onaylı sds, Msds li ürünleri tercih edin Tse numarası ve onaylı lişi iletişim numaralarına dikkat edin.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :27.03.2017