Zemin yıkama makinesi deterjanı sanayide veya alışveriş merkezlerinde kullanılan zemin temizleme makinesi deterjanı scrubby-pro. Endüstriyel temizlik için tasarlanan bu makinelerin içinde kullanılan yüksek konsantre temizleyicilerdir. Otomatik zemin yıkama makinesi deterjanı makinenin çalışma prensibine uygun köpüğü kontrollüdür. Yüksek temizleme gücü ve dezenfektan içeriği ile hem koku yok edici hem ortam temizleyici zemin temizleme makinesi deterjanı scrubby-pro.

Zemin yıkama makinesi deterjanı scrubby-pro nedir

Zemin yıkama makinesi deterjanı scrubby-pro Sert zeminler epoksi fayans mermer veya beton gibi yüzeylerin temizliği alan büyüklüğüne göre makine ile yapılır. Bu makinelerin çalışma prensibi alt da dönen ped ve fırça sistemi ile zemin temizlenir. Arkada bulunan çek pas ve emme sistemi ile zemindeki kirli su çekilerek temizlik sağlanır. Zaman ile içerisinde biriken bu kirlilik makine içinde bakteri oluşumuna sebep verir. Siz sürekli zemini temizler iken kullandığınız zemin yıkama makinesi deterjanı köpüğü kontrollü ve dezenfeksiyon katkılı değil ise sorun vardır. Çünkü içeride biriken mikropları sürekli yüzeye bırakarak insanların hastalıkların çoğalmasına sebep veriyor olacaksınız. Lütfen etkili dezenfektan katkılı ve köpüğü kontrollü scrubby-pro kullanınız.

Zemin temizleme makinesi deterjanı scrubby-pro nasıl kullanılır

Zemin temizleme makinesi deterjanı scrubby-pro Makine su haznesi kaç litre alıyor buna göre kesin hesap yapılmalıdır. Ortalama kullanım miktarı 1 birim zemin yıkama makinesi deterjanı scrubby pro 60 litre suya katılarak kullanılır. Kullanıcının sonrasında sadece yapması gereken makineyi çalıştırıp temizlik yapmaktır. Zemin temizleme makinesi deterjanı köpüğü kontrollü olduğu için makinenin bozulma ihtimal yoktur. İçiniz rahat olsun zemin yıkama makinesi deterjanı içeriğinde kostik ve benzeri kimyasallar bulunmadığı için makinede bulunan metaller zarar görmez. Zemin temizleme makinesi deterjanı yüksek dezenfeksiyon katkısı ve toz geciktirici özelliği olduğu için zeminler uzun süre temiz kalır. Tüm bunların bir araya gelmesi ile siz hem ekonomik aynı zamanda işlevsel bir ürüne kavuşmuş olursunuz.

Otomatik zemin yıkama makinası deterjanı scrubby-pro diğer kullanım alanları

Otomat makinelerinin kullanıldığı bir çok sektörde kullanılır bu tür ürünler. Özellikle temizlik firmaları tarafından çözülemeyecek denilen bir çok ağır yağ ve kir sökücü olarak kullanımı sıklık ile karşılaşılmaktadır. Manüel ovma makineleri gibi sektörsel özel çözümlerde yine zemin yıkama makinesi deterjanı tercih edilmektedir. Zemin temizleme makinesi deterjanı ambalajları ile ilgili bilgi alınız. Çünkü ambalaj şekilleri sevk edilebilecek adrese göre değişmektedir. Daha detaylı zemin temizleme makinesi deterjanı scrubby-pro ile ilgili sds msds ve kulanım talimatı ile ilgili iletişime geçiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :07.09.2016