Genel temizlik ürünlerinde genellikle bilinenin aksine açıklamalarda bulunacağım. çünkü biz biraz kulaktan dolma bilgiler ile ilerleyen bir piyasaya sahibiz. İngiltere de 1950 li yıllarda dezenfektan sız ürün üretimi yasaklanmıştı. Hala bu yasak devam etmektedir. fakat bizde parfüme dayalı üretim ve tüketim maalesef hala devam etmektedir. İngiltere yasalarına göre dezenfeksiyon alt sınırı % 20 dir. Fakat ülkemiz yasalarına göre belirli bir çizgi olmaması bu tip ürünlerde geri kaşmışlık devam etmektedir. Buna doğru orantılı hastalık çeşitliliği de devam etmektedir.
Mesa Kimya genel hijyen ürünleri

FLORDEZ Dezenfektanlı Genel Temizlik Ürünü

Ürün 2 tip olarak üretilmiştir. Birinci tipi isteğe göre kalıcı parfümlü yani üst seviye mikrop üreten ürün tipidir. Satarken söylüyoruz içeriğine ne koyarsanız koyun parfüm ve katkılarını içeriyor ise mutlaka mikrop üretimine katkı sağlayacaktır. Bu nedenle biz isteği olanlara 2 soru soruyoruz. Parfümlü ve mikroplu mu yada parfüm süz ve mikropsuz mu tercih sizin. tercihleriniz yaşantınızı belirler unutmayın. Bu nedenle parfüm katkısı olan ortamda mikro biyolojik çoğalmayı önlemek çok zordur.

Kalıcı parfümlü Konsantre Genel Temizlik Ürünü

Konsantre Genel temizlik ürünü olduğu için içerik deki her şey aşırı yoğunlaştırılmış olarak bulunur. Konsantre haldeyken çok kullanım kolaylığı sunmaz. Su ile aktif hale geçen oran Yüzdesel olarak 87 dir. Bu nedenle mutlaka konsantre edilip kullanılmalıdır. Parfüm isteği ortam veya Fabrika konumuna göre değişiklik gösterebilir. Kauçuk ve plastik üreticileri veya gıda üreticileri için tavsiye edilmez. Çünkü parfüm katkısı diğer malzemelere sinecek tir. Bu nedenle bu alanlarda kullanılmaz.

Kokusuz Yüksek dezenfektanlı Genel temizlik ürünü

Genellikle kokusuz ürün isteyen üreticiler ve gıda işletmeleri için idealdir. Giderlerdeki kokuyu dahi yokederler. faydalı bakteriler ile ilgili zarar oranı % 11 dir.

Tanım

Konsantre kalıcı parfümlü extra buack dezenfeksiyonlu genel temizlik ürünüdür. Suyun temasının problem olmadığı tüm yüzeylerde güvenle kullanılan konsantre edildikten sonra yüzeye uygulunabilir. 1 birim florsoft 10 ila 100 birim arası su ile seyreltilerek kullanılan genel temizlik ve dezenfeksiyon ürünüdür.

Son güncelleme tarihi :07.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan