Genel temizlik ürünlerinde genellikle bilinenin aksine açıklamalarda bulunacağım. Çünkü biz biraz kulaktan dolma bilgiler ile ilerleyen bir yüzey temizliği ürünü piyasasına sahibiz. İngiltere de 1950 li yıllarda dezenfektan sız yüzey temizleyici ürün üretimi yasaklanmıştı. Hala bu yasak genel temizlik ürünü üretimi için devam etmektedir. Fakat bizde parfüme dayalı üretim ve tüketim maalesef hala devam etmektedir. İngiltere yasalarına göre yüzey temizleyici dezenfeksiyon alt sınırı % 20 dir. Fakat ülkemiz yasalarına göre belirli bir çizgi olmaması bu tip ürünlerde geri kalmışlık devam etmektedir. Buna doğru orantılı hastalık çeşitliliği de devam etmektedir.

FLORDEZ Dezenfektanlı Genel Temizlik Ürünü

Yüzey temizliği flordez Yüzey temizleyici ürün 2 tip olarak üretilmiştir. Birinci yüzey temizliği tipi isteğe göre kalıcı parfümlü yani üst seviye mikrop üreten ürün tipidir. Satarken söylüyoruz içeriğine ne koyarsanız koyun parfüm ve katkılarını içeriyor ise mutlaka mikrop üretimine katkı sağlayacaktır. Bu nedenle biz isteği olanlara 2 soru soruyoruz. Yüzey temizleyici parfümlü ve mikroplu mu yada parfüm süz ve mikropsuz mu tercih sizin. Tercihleriniz yaşantınızı belirler unutmayın. Bu nedenle parfüm katkısı olan ortamda mikro biyolojik çoğalmayı önlemek çok zordur.

Kalıcı Parfümlü Konsantre Yüzey Temizleyici Flordez

Yüzey temizleyici flordez flordez Konsantre genel temizlik ürünü olduğu için içerik deki her şey aşırı yoğunlaştırılmış olarak bulunur. Yüzey temizleyici konsantre haldeyken çok kullanım kolaylığı sunmaz. Yüzey temizliği esnasında su ile aktif hale geçen oran yüzdesel olarak 87 dir. Bu nedenle mutlaka yüzey temizleyici konsantre edilip kullanılmalıdır. Yüzey temizliği formülü parfüm isteği ortam veya fabrika konumuna göre değişiklik gösterebilir. Kauçuk ve plastik üreticileri veya gıda üreticileri için tavsiye edilmez. Çünkü genel temizlik ürünü parfüm katkısı diğer malzemelere sinecek tir. Bu nedenle bu alanlarda kullanılmaz.

Kokusuz Yüksek Dezenfektanlı Yüzey Temizliği Formülü Flordez

Genel temizlik flordez Genellikle kokusuz yüzey temizleyici ürün isteyen üreticiler ve gıda işletmeleri için idealdir. Giderlerdeki kokuyu dahi yok ederler faydalı bakteriler ile ilgili zarar oranı % 11 dir.
Genel temizlik Tanımı: Konsantre yüzey temizliği formülü kalıcı parfümlü extra buack dezenfeksiyonlu genel temizlik ürünüdür. Suyun temasının problem olmadığı tüm yüzeylerde güvenle kullanılan konsantre edildikten sonra yüzeye uygulanabilir. 1 birim florsoft 10 ile 100 birim arası su ile seyreltilerek kullanılan genel temizlik ve dezenfeksiyon ürünüdür. Diğer ürünlerimizde merak ediyorsanız pas problemleriniz için pas sökücüler ürün grubumuzu ziyaret edebilirsiniz. Yağ temizleme ile ilgili problemleriniz için yağ sökücü ürün gruplarımızı ziyaret ediniz. Boya çıkarma ile ilgili problemleriniz var ise boya sökücü ürün grubumuzu ziyaret ediniz. Fabrikanızda su sistemlerinizde kireç problemleriniz var ise kireç sökücü ürünlerimizi inceleyiniz. El temizleme kremi ile bakım bölümlerindeki çok yağı elleri rahatlık ile temizleyebilirsiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :05.04.2017