Genel hijyen grubu ürünü florsoft genel temizlik ve yüzey temizleyici olarak tüm ofis ortamlarında kullanılabilir. Çok kalıcı parfüm kokusu sayesinde oda parfümü olarak da kullanım imkanı vardır. Genel temizlik yapacağınız sırada konsantrasyonu ayarlanarak ahşap yüzey temizleyici olarak kullanılabilir. İnox yüzey temizleyici olarak kullanacağınız sırada yine seyrelme seviyesini değiştirmeniz gerekir. Çok komplike bir üründür kullanmanız gerektiğinde otomatik zemin yıkama makinesi ilacı olarak da kullanabilirsiniz. Cam temizleyeceksiniz çok az suya ilave ederek cam temizleyici yapınız. Sabun kokulu yüzey temizleyici isteğiniz var ise bildiriniz size özel çözüm sunalım. Paslanmaz yüzey temizleyici olarak bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ahşap yüzey temizleyici çok tüketiyorum diyorsanız florsoft kullanın ahşaplarınız parlasın. Çelik yüzey temizleyici ve inox yüzey temizleyici olarak kullanımlarımız sonrası inoksların parlaklıklarına inanamazsınız. Genel yüzey temizleyici florsoft yüzey temizliği ve genel temizlik için tek ürün her yerde kullanım alternatifidir. Yüzey temizleyici ve genel hijyen için bütün ürünler yerine tek ürün ile sorunlarınızı çözünüz.

Florsoft Genel Temizlik ürünü yüzey temizleyici olarak nasıl kullanılır

Genel temizlik Florsoft Konsantre bir üründür kullanım miktarınızı kullanacağınız yüzeyin özelliklerine göre seçiniz. Öncelikle kullanacağınız yüzeylerde örnekler verelim. Çok ağır yağlı bir yüzeyi temizleyeceksiniz 1 birim florsoft genel temizlik ürünü 10 birim su ilavesi yaparak yüzeye uygulayın. Kullandığınız yağ sökücüler gibi ellerinizi ve cildi tahriş etmeden yağı nasıl çözdüğüne inanmanız oldukça zor olacaktır. Paslanmaz yüzey temizliği yapacaksınız 1 birim florsoft genel temizlik ürünü 20 birim su ile karıştırınız. Paslanmazlarınızdaki parıltı sizi çok şaşırtacak. Ahşap yüzeyleri ve mobilyaları sileceksiniz 1 birim florsoft genel temizlik 15 birim su ile karıştırınız. Kaplamalarınıza yeni cila yapmış gibi parlayacaktır.

Florsoft yüzey temizleyici olarak diğer kullanım alanları

Cam temizleyici Florsoft Cam temizliği yapacaksınız 1 birim florsoft genel temizlik ürünü 50 birim su ilavesi ile pırıl pırıl camlarınız olur. Kalıcı parfümü oda parfümü olarak da kullanabilirsiniz. 12 saat ile 18 saat arası dayanımı başınızı ağrıtmıyor ise bizce de sorun yok. Cam eşyaların temizlenmesi sonrası toz tutmasını geciktirir. Yüzey genel hijyenini sağlamak halı temizliklerinde kullanmanız çok işinize yarayacaktır. Halılardaki renklerin gerçeğe dönüşmesi sizi şaşırtmasın. Fayans veya mermer yüzeylerde yapacağınız temizlik sonrası pırıl pırıl bir ışıltı sizi bekliyor olacaktır. Zemin otomat makinenizde kullanırken 1/50 oranında suya ilave ediniz.

Florsoft başka nerede kullanabilirim :)

Yüzey temizleyici Florsoft Spor ayakkabılarınız kokumu yapıyor çok az sıkınız üzerine koku yok edici etkisini çok seveceksiniz. Oyuncaklarımız mı kirlendi çok rahatlık ile temizleyebilirsiniz. Bakır veya alüminyum malzeme temizliğinde kullanabilirsiniz. Normal ürünler bakırlar da karartma yapar iken bu ürün asla yapmayacaktır. Genel temizlik florsoft ile hem güvenli aynı zamanda keyifli hale gelecektir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen iletişime geçiniz. Pas problemleriniz ile ilgili pas sökücüler ürün grubumuzu ziyaret edebilirsiniz. Boya çıkarma probleminiz var ise boya sökücü ürün grubumuz da çözümler sunuluyor. İşletmeniz de su sistemi veya ısıtma soğutma sistemlerindeki kireç sorunlarınız için kireç çözücü ürünler grubunu inceleyiniz. Ağır işlerde çalışanlar için el temizleme kremi ile ağır yağlı ellerinizi temizleyiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :14.04.2017