Elektrik pano temizliği

Elektriksel aksam temizliklerinde kullanılacak üründe dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar birisi Yüzeyin yapısı ve üzerindeki kirliğin Bu yüzeylere göre nasıl temizleneceğidir.

Elektrik panolarını neden temizleriz ?

Yüzeyde Oluşan kirelenme ve tozlar nemden dolayı giderek iletkenlik değerini artırırken Sistemi aşırı güç yüklenmesi nedeni ve kontrolsüz akımlar neticesinde patlamaya ve akabinde yangın riskinden korumak için düzenli olarak temizlenmelidir.

Peki Elektrik kartı, Elektronik kart ve elektrik panosunun bulunduğu bu hertürlü kontrolsüz akımdan korunması gereken yüzeyler nasıl temizlenir ?

  • 1 - Öncelikle yüzeyde dolaşan voltajın iyi bilinmesi gerekmektedir voltaj kesilebiliyor ise voltajı keserek temizlik yapılması önerilmektedir.
  • 2- Voltaj kesilemiyor ise yedek parça ağırlıklı çalışıp sökülen parçayı temizleyip bakımını yapıp yenisi ile değiştirerek yedekli çalışmayı öneriyoruz.
  • 3- Voltaj kesilemiyor ve temizlik yapılması mutlaka gerekiyor ise Gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra özel tabaca içerisine Elektropak ( elektrik aksam temizleyici ) konularak 45 derecelik açı ile 20 cm 25 cm arasında temiznecek yüzeye sıkılmak sureti ile temizlik yapılmalıdır.

GEREKLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ HAKKINDA BİLGİNİZ YOK İSE LÜTFEN FİRMAMIZA BAŞVURABİLİRSİNİZ.

Elektriksel temizleyici ürün ticari takdim şekli
  • Eelekrik pano temizleme 30 litre Pe Bidon
  • Elektriksel aksam temizleyici 210 Litre Varil
  • elektronik kart temizleyici 1000 litre IBC tank

Olarak piyasaya sunulmaktadır.

Elektrik pano temizleyici fiyat bilgisi için iletişim linkini kullanabilirsniz.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :02.09.2016