Otomotiv tamir bakım veya parça yıkama kimyasalı olarak mesa Q11 yağ sökücü solvent esaslı ürün kullanılmaktadır. Mesa Q11 ağır yağ sökücü güvenli endüstriyel yağ çözücü kimyasal otomotiv sektörü için üretilmiş daldırma ve püskürtme kullanımları çok yaygındır. Mesa Q11 yağ çözücü metal esaslı tüm bileşenleri güvenle temizleyebileceğini kanıtlamış uçuculuğu kontrollü endüstriyel yağ çözücü solvent dir. Otomotiv motor bloku veya ağır yağlı parçaları daldırma kullanımda hızlı temizlemek için kullanılır mesa Q11 yağ sökücü. Bazı uygulamalarda püskürtme olarak da kullanılan mesa Q11 ağır yağ ve karbon sökücü çok hızlı temizlik yapar. Mesa Q11 ağır yağ çözücü kullanımı yapan memnun olmayan firma yok gibidir yanıcı ve parlayıcı değildir.

Mesa Q11 yağ sökücü özellikler

mesa Q11 yağ çözücüMetal yağ sökücü solvent özellikleri ise doyma oranı ve sökücülük oranı çok yüksektir. Daldırma kullanımda inanılmaz uzun sürelerde ve sürekli söküm için tek tercihtir. Daldırdığınız metal üzerindeki yağ ne kadar ağır olursa olsun. Mesa Q11 yağ sökücü solvent tüm yağı temizler ve metalin gerçek hali ne ise o şekilde teslim alırsınız. Mesa Q11 yağ çözücü endüstriyel solvent yanıcı ve parlayıcı tek başına alev alabilecek bir kimyasal değildir. İstenir ise kokusuz solvent olarakda istenebilir.
  • Mesa Q11 yağ sökücü solvent otomotiv sektörü için üretilmiş yanmış ve karbonlaşmış yağ sökücü solvent kimyasaldır.
  • Otomotiv parçalarını motor aksamlarını veya el aletlerinizi içine atıp hızlıca mesa Q11 yağ çözücü ile yağını temizleyebilirsiniz.
  • Mesa Q11 yağ sökücü uçuculuk efekti çok yavaştır endüstriyel yağ çözücü kimyasal gücü oldukça yüksek ve stabilizedir.
  • Mesa Q11 yağ çözücü hızlı kuruma efekti ile işinizi çok çabuklaştıracaktır sanayi tipi kokusuz solvent özelliklerinde de istenebilir.
  • Mesa Q11 yağ sökücü ile korumasız metalleri içerisinde yıkadıktan sonra güvenle rafa koyabilirsiniz uzun süre pas yapmaz.

Mesa Q11 Yağ Çözücü endüstriyel solvent nasıl kullanılır

Mesa Q11 yağ sökücü Mesa Q11 yağ çözücü daldırma püskürtme ve silme olarak kullanılabilir. Mesa Q11 yağ sökücü doyma oranı çok yüksektir. Hatta doyduğunu düşündüğünüz ürünü beklettiğinizde atık yağlar dibe çökecektir üstteki yağ çözücü endüstriyel solventi tekrar kullanabilirsiniz. Mesa Q11 ağır yağ sökücü alttaki doymuş ve çöken tabaka alınarak üstteki kullanılabilir tabaka tekrar kullanılır. Aldığınız kirli tabakayı ise ön yıkama banyosu olarak kullanabilirsiniz.Atık yağ yönetmeliğine göre bertarafı tavsiye edilir.

Mesa Q11 ağır yağ çözücü kullanım şekilleri

Mesa Q11 yağ sökücü daldırma kullanımların da tank yapılmalıdır. Tank metal olabilir daha sonra içerisine konulan mesa Q11 ağır yağ çözücü üstü kapatılmalıdır. Kullanım anında parçalar mesa Q11 ağır yağ sökücü solvent içerisine bastırılmalıdır. Bekleme süresinden çıkartılan parçalar hava yardımı ile kurutulmalıdır.
Püskürtme kullanımları ise hava tabancası içerine konulan mesa Q11 ağır yağ çözücü doğal solvent 15 cm mesafeden püskürtülmelidir. Alta konulan bir tava vasıtası ile püskürtülen ürün tekrar geri kazanılıp kullanılabilir.

Mesa Q11 ağır yağ sökücü ambalaj

mesa Q11 ağır yağ sökücü Deneme ambalajı olarak 30 Lt Pe bidon ile temizleme solventi başlanabilmektedir. Yarsı standart ambalajlar ise 210 Lt Pe bidon ile başlatılmaktadır. Standart ambalajımız ise 1000 Lt Pe bidon şeklindedir. Mesa Q11 ağır yağ sökücü fiyat bilgisi için iletişime geçiniz. Çünkü koku ve uçuculuk oranlarına göre fiyatları değişmektedir. Solvent kullanım ve güvenlik tedbirlerinden haberdar olunuz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :10.04.2017