Yağ çözücü sabun sanayiler açısından çok önemlidir. Çünkü yağ sökücü el sabunu kullanmadan el temizleme yapmak çok zordur. Konsantre yağ sökücü el sabunu kullanmayan işletmeler bez parçası veya sünger ile sorunu çözmeye çalışırlar. Yağ sökücü sabun kullanan işletmeler ise bu sorunu baştan aşmış sayılırlar. Yağ çözücü el sabunu ağır hizmet ve iş yapan bakım personeli içindir. Tamirhaneler için konsantre yağ sökücü el sabunu roza-ultra özel olarak üretilmiştir.

Yağ çözücü el sabunu alırken dikkat edilecekler

Konsantre yağ çözücü el sabunu roza-ultra cilt ve ele zarar vermeden eldeki an ağır gres yağını dahi temizler. El temizleme sabunu roza-ultra cilt koruyucu lanolin içeriklidir. Kirli el temizleme sabunu olarak tamirhane bakım servisleri veya fabrika bakım personellerinin el temizleme sorununu çözer. Konsantre yağ sökücü el sabunu hoş kokulu parfüm katkılı ve geri yağlayıcı içeriği ile ön plana çıkar. Konsantre yağ çözücü el sabunu yüksek konsantrasyonlu çok ekonomik birim maliyet ile kullanın.
Yağ sökücü el sabunu roza-ultra

Konsantre yağ sökücü el sabunu roza-ultra kirli el temizleme sabunu olarak nasıl kullanılır

Öncelikle konsantre edilerek kullanıma hazır hale getirilir ve lavabolardaki sıvı sabun dispanserlerine konularak kullanıma sunulur. Kirli el temizleme sabunu kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken uygulamaları vardır.

Yağ çözücü el sabunu nasıl kullanılır

Yağ sökücü el sabunu kullanım esnasında ele 2 gram kadar yağ çözücü el sabunu roza alınır. Eller 45 saniye kadar suya tutulmadan önce ovulur bu ovma işlemi çok önemlidir. Bu esnada yağ ile emise olan el temizleme sabunu 45 saniye sonra durulamaya hazırdır. Yağ çözücü el sabunu ile yıkama sonrası eller bol ise ile durulanır ellerde nemli bir tabaka kalacaktır. Korkmayın elinizdeki ağır yağın yerine geçen lanolin ile ellerinize kayganlık vermeden ekstra koruyucu cildiniz tarafından 15 saniyede emilir. Harika kirli el temizleme sabunu ile yıkadığınız eliniz sağlıklı ve yağsız cilt ve el temizliği yaptınız işinize rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Yağ çözücü sabun roza-ultra el temizleme kremi sabunu olarak nasıl hazır hale getirilir

Su ile çoğaltılma dan önce boş bidonlarınızı veya tankımızı hazırlayınız. Çok ağır yağlarda kullanım yapılacak ise bir ölçek yağ çözücü el sabunu beş ölçek su ilavesi yapınız. Bidonu hafif çalkalayınız kendisi çok rahatlıkla karışacaktır. Normal kullanım için su ile çoğaltma yapacak iseniz bir ölçü yağ sökücü el sabunu 6 ölçü su ilavesi yapmalısınız. Konsantre yağ sökücü el sabunu duşlarda kullanılacak ise bir birim roza-ultra sekiz birim su ilavesi yapınız kıvam düşecek sıvılaşacaktır.

Konsantre yağ sökücü sabun roza-ultra fiyatları

Ambalaj miktarları deneme ambalajı olarak küçük işletmeler için 30 kg ile başlamaktadır. Orta ölçekli firmalar için 210 kg lık ambalajlar ile sipariş verebilirsiniz. Daha büyük firmalar için 1000 kg lık ambalajlar ile tercih ettiğinizde konsantre yağ sökücü el sabunu fiyatları düşmektedir. Yağ çözücü sabun alımları ambalajlar büyüdükçe fiyat düşmektedir. Yağ sökücü el sabunu kullanan işletmeler el ve cilt çatlama sorunları yaşamazlar. Konsantre yağ sökücü el sabunu ve yağ sökücü sabun çalışan memnuniyeti açısından çok önemlidir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :20.04.2017