Pas ve oksit sökücü nedir?

Pas sökücü ve oksit sökücü ürünler alkali yada sidik olabilirler. Oksit çözücü ürünlerin kullanım sonrası işlemlerini bilmek ürün seçimi açısından çok önemlidir. Oksit çıkarıcı ürünler oluşan yüzeyin temizliği ve malzemenin geri kazanımı için pas ve oksit temizlerken kullanılan ürünlerdir. Pas ve oksit sökücü ürünler Kullanılacağı ortam sonradan yapılacak işlem ve kullanılacak yüzeye göre değişirler. Pas sökücü ürünler asidik alkali nötr olarak ayrılırlar. Lütfen kullanacağınız yüzey daha sonra yapılacak işlem hakkında bilgi vermeye çalışın doğru Pas ve oksit sökücü bu şekilde bulunabilir.

pas ve oksit sökücü

Pas ve oksit çözücü Nasıl kullanılır ?

Oksit sökücü Daldırma püskürtme ve silme olarak kullanılabilir. Fakat ortam ve süreci iyi belirlemek gerekir. çünkü işlemsel olarak sonra yapacağınız uygulamaya göre bu ürün kullanım şekilleri değişiklik gösterecektir. Kullanım amacı ve detaylarını bildirmeden seçeceğiniz bir ürün işinizi daha kötü yapabilir. bu nedenle ürün satın almadan önce mutlaka sistem mühendislerine danışmanızda fayda var. Onların vereceği yönergeleri takip edip kullanım talimatına uyarak ürün kullanılır. gerekli güvenlik tedbirleri ürün kullanmaya başlamadan önce alınmalıdır. Bir çok değişken vardır. Bunların başında kullanılacağı alan, kullanım sonrası işlemler ve kullanıcının bu ürünü nasıl kullanacağı önem arz eder.

Pas ve oksit çözücü neden kullanılır ?

Yüzeyde oluşan pas ve oksit tabakalarını yüzeye zarar vermeden malzemeyi geri kazanıp tekrar kullanmak için kullanılır. Kullanım alanları değişkenlik gösterdiğinde bu işlemin kolay ve zahmetsiz olmasına özen gösterilir. Çünkü normalde zımpara veya canavar ile yapacağınız bir işi kimyasal ile yapmanın kolaylıklarından faydalanacaksınız. Pas ve oksit çözücü temizlik için kullanılacağını farz edebiliriz. Fakat bazı sistemlerde yok etmek için geri dönüşümü tamamlamak için kullanılan uygulamalarda mevcuttur.

Pas ve okstit sokucu fiyatı ?

Konsantre ürünler olması sebebi ile Pas ve oksit sökücü ekonomik birim maliyetler ile kullanım imkanı sunar.

Pas ve oksit sökücü ambalaj miktarları nedir?

30 60 90 210 1000 kg ambalajlarda sunulmaktadır.

Pas ve oksit sökücü, pas sökücü ve oksit sökücü ürünler

oksit çözücü olarak kullanıldıktan sonra oksit çıkarıcı ürünün deaktive olması için pasivex adlı ürün kullanılmalıdır.

Pas ve oksit çözücü ve pas ve oksit çıkarıcı ürünlerin onaylı msds bilgileri oksit sokucu, oksit cozucu ve oksit cikarici ürünlerin kullanım talimatları pas sokucu, pas çözücü ve pas cozucu ürünün onaylı belgelerini fatura numaranız ile birlikte lütfen tarafımızdan isteyiniz.

Kaydet
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :21.09.2016