Beton sökücü Beton ve harç ile tıkanan plastik yada pvc esaslı borularda kullanılan üründür. Pvc yada plastik esaslı boru ve benzeri inşaat alanlarındaki kazara dökülen harç ve betonlar için beton sökücü ve harç sökücü. Plastik boruya zarar vermeyen beton sökücü ürünler sizler için.
Beton sökücü Betonix-pvc

Pvc boruya zarar vermeyen harç sökücü

Doğada biyolojik olarak parçalanabilen pvc ve plastikler için beton ve harç tıkanıklıklarını açmak için üretilen beton sökücü harç sökücü üründür. Pvc borular için uygulama esnasında dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Eğer akar var ise döktüğünüz kimyasal akıp gidecektir. Dolayısı ile çözüm olmayacaktır. Daha önce borunun çıkış yerinin kapatılması işlemi daha sağlıklı yapma imkanı sunacaktır.
Boru Beton sökücü ve beton çözücü

Boru beton sökücü nasıl kullanılır

Öncelikle boruda su var mı yok mu kontrol edilmesi gerekir. Boruda su var ise tahliye imkanımız var ise tahliye etmeliyiz. Yok ise boşluk doluncaya kadar beton harç sökücü ürün konularak beklenmelidir. Bu süre içerisinde köpüren ürün taşma eğiliminde olacaktır. Bunu önlemek için bezler ile bir set oluşturun. Eğer boru boş ise işlem daha kolaydır. Konsantre beton sökücü betonixis kimyasalı botunun içerisine dökerek bekleyeceğiz. Demir veya sert bir çubuk ile işlem yapmayınız.

Neden Her beton sökücü Pvc ve plastik boruda kullanılmaz?

Çünkü birçok beton sökücü ürün bekleme sırasında plastik veya pvc boruya zarar verir. Bekleme esnasında diğer beton sökücü ürünler ya aşırı sertleştirme yapar. Yada aşırı yumuşatma eğilimindedir. Bazı çimento sökücü ürünler ise su ile temasında çok yüksek ısılar çıkartabilir. Bu ısı boruları anında eritir ve tamir edilmesi çok zor hasarlar meydana getirir. Bu nedenle kullanacağınız beton harç sökücü, çözücü ürünlerin pvc ve plastiğe zarar vermemesi gerekir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :16.08.2016