Beton, harç sökücü ve harç sökücü beton mikser temizlik ürünü Beton sökücü Betonix-Mix. Epoxi ve metale zarar vermeyen beton sökücü ürünler. İnhibitör içerikli metal koruyucu ve boya koruyucu katkılı beton sökücü ve beton çözücü ürünler.

Beton sökücü Betonix-Mix nerelerde kullanılır

Tüm kamyon ve beton mixerleri için kolay uygulamalı beton mikser temizlik ürünü beton sökücü ve harç sökücü ürünüdür. Orjinal boyaya zarar vermez. Tüm kamyon ve beton taşıma araçları için veya orjinal boyalı tüm araçlar için etkili beton sökücü üründür. Beton sıçramış veya kazara dökülmüş beton ve harç atıklarını temizlemek üzere üretilmiştir. Sadece boyalı aksam ve plastikler üzerinde kullanılır. Bunların harici başka bir alanda kullanılmaz.

Beton sökücü Betonix-Mix nasıl kullanılır

Sizlere gelen bidonun içerisinde 1 litre ürün alıp üzerine 5 ila 10 litre arası su ilavesi yapınız. Daha sonra sprey aparatına veya püskürtme aparatı ile beton ve harç bulunan yüzeye sıkınız. Daha sonra bir müddet bekleyerek tazyikli su ile durulayınız.

Beton harç sökücü Betonix-Mix dikkat edilecekler

Standart güvenlik önlemlerini alınız. Eldiven gözlük ve maske kullanınız. Standart olan su geçirmez çizme ve ekipmanlarını kullanınız. Sds ve msds lerine başvurunuz. Kullanım talimatını okuyunuz ve buna göre hareket ediniz.


YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :05.04.2017