Anasayfa Videolar Boya sökücü jel mesa kimya

Boya sökücü jel mesa kimya

Boya sökücü jel kimyasallar yüzey tutunurluğu açısından çok tercih edilen ürünlerdendir. Sıvı kimyasallar ile daldırma yapılamayacak yüzeylerde jel ürünlerin kullanımı çok daha kolay ve işlevseldir.

Boya sökücü jel kimyasal video

Boya sökücü jel mesa kimya
Dik yüzeylerde tutunabilir olması ve sürüldüğü yüzeyde boyayı söküp boya ile aşağı düşmesi veya kazınabildiği durumlar için çok önemlidir. Çünkü sıvı ürünler yüzey tutunurluğu olmadığı için sökme işlemini çok iyi yapamazlar bu nedenle boya çözücü jel ürünler çok önemlidir. Boya sökmeden önce yüzeyde ağır yağ var ise yağ sökücü ürün ile temizleyiniz. Boya söküldükten sonra tekrar boyama yapılacak ise yüzeyde pas var ise pas sökücü ürün ile temizlenmelidir. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişim linkini takip ediniz.

Boya sökücü jel kimyasal Nasıl kullanılır video

Ürün bir kaba alınarak Rulo veya fırça hazırlanır. Daha sonra boyası sökülecek yüzeyin ıslak olmamasına dikkat edilir. Yüzeye belli bir tabaka sürülerek beklenmelidir. Altta çelik macun var ise ikinci defa sürmek gerekebilir. Eğer orjinal macun var ise hepsini bir defada sökecektir. Boya sokucu jel videosu seyrederek çözüme ulaşabilirsiniz. Soru veya merak ettikleriniz var ise Lütfen Sık sorulan sorular bölümüne sorunuzu yazını. Boya cozucu ile ilgili tüm sorularınıza cevap vermekten mutlu olacağız.