Endüstriyel kireç çözücü ve konsantre kireç sökücü ürünlerde doğru kullanım alanı için lütfen iletişime geçiniz. Sistemlerde uygulanan kireç sökücü ve kireç çözücü hatasının geri dönüşü zordur. Konsantre Kireç Sökücü Sistem suyu miktarı hesaplanarak suyun sertliğine ve içerikte sökülecek ürünlerin yoğunluğuna göre konsantrasyonu ayarlanabilen ürünlerdir. Sistem suyu dolaşım miktarı hesaplaması yapılarak suyun içerisine ilave ile dolaşım sisteminde çevrilerek yapılacak temizliklerde ön plana çıkmaktadır.
Konsantre kireç sökücü

Konsantre Kireç sökücü Kullanım öncesi seçimi

Sistem suyu ölçümleri yapıldıktan sonraki aşama. Sistemde bulunan kireç, yosun kışır gibi meteryal ve oluşumlarına göre ve sistem yapısına göre karar verilmesi gerekir. kullanım dozajlarının çok iyi ayarlanması gibi bilgi ve birikimin gerektirir. Hata payı olmayan hatanın tüm sistemi kullanılamaz hale getirmesi demek olduğudur. Kullanım standartlarının çok ağır olduğu uygulama alanlarında kullanılan Konsantre Kireç Sökücü ürünlerdir. Bu seçimleri yaparken alışılmış ürünler kullanımı yaygındır. Eski sitemlerde bu çok sorun olmazken. yeni sistemlerde Ametal ürünlerin kullanılması sorunları da beraberinde getirmiştir.
Konsantre kireç çözücü

Konsantre Kirec sokucu Nasıl kullanılır

Sistem suyu ölçülmeli, yabancı madde miktarlarına bakılmalı su sertlikleri ve sistemde bulunan metaryallerin Konsantre Kireç Sökücü kullanımına uygunluğuna bakıldıktan sonra uzman görüşü alınarak karar verilmesi gereken ürünlerdendir. Konsantre Kireç Sökücü Kullanım miktarları su ölçümleri ve kapasite dolaşımlarına göre belirlenebilmektedir. Sistem dolaşım suyu hesaplanmalıdır. Dolaşım suyu hesabının yapılmasından sonraki aşama. Sistem içerik metal grupları bilinmelidir. Bunları bilmiyorsanız Tek kullanım hakkınız kalır. tek çeşit konsantre kirec sokucu ürün kullanabilirsiniz. Her sistemin ortak kullandığı uçak konsantre kirec cozucu ürün tüketmelisiniz. Genel Yapılan hatalar ise sitemi bilmeden konsantre kirec cozucu ve Konsantre kirec sokucu kullanımıdır. Genellikle sitemde patlamalar alüminyumda aşınmalar bakırda ise delikler meydana gelir. İkinci yapılan hata ise eski sitemleri tanımadan yapılan Konsantre kirec sokucu ve konsantre kirec cozucu kullanımıdır. Buda kirecin kapattığı deliklerin açılması ile sistem kullanılmaz hale gelir.

Konsantre Kirec cozucu ambalaj

Ürün kullanıma göre satın alma şekillerini belirlemelisiniz. Konsantre kirec cozucu ürünler 30 kg ambalaj ile başlar. İsteğe göre varil veya IBC tipi Konsantre Kirec sokucu ürünler satın alabilirsiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :18.01.2017