Konsantre kireç sökücü ve endüstriyel kireç çözücü ürünlerde doğru kullanım alanı için lütfen iletişime geçiniz. sistemlerde uygulanan kireç sökücü ve kireç çözücü hatasının geri dönüşü zordur.

Konsantre Kireç Sökücü Sistem suyu miktarı hesaplanarak suyun sertliğine ve içerikte sökülecek ürünlerin yoğunluğuna göre konsantrasyonu ayarlanabilen ürünlerdir.

Sistem suyu dolaşım miktarı hesaplaması yapılarak suyun içerisine ilave ile dolaşım sisteminde çevrilerek yapılacak temizliklerde ön plana çıkmaktadır. Sistem suyu ölçümleri yapıldıktan sonraki aşamada sistemde bulunan kireç, yosun kışır gibi meteryal ve oluşumlarına göre ve sistem yapısına göre karar verilmesi gereken kullanım dozajlarının çok iyi ayarlanması gibi bilgi ve birikimin yanında hata payı olmayan hatanın tüm sistemi kullanılamaz hale getirmesi demek olduğu kullanım standartlarının çok ağır olduğu uygulama alanlarında kullanılan Konsantre Kireç Sökücü ürünlerdir.

Konsantre kireç sökücüKonsantre kireç sökücü

Sistem suyu ölçülmeli, yabancı madde miktarlarına bakılmalı su sertlikleri ve sistemde bulunan metaryallerin Konsantre Kireç Sökücü kullanımına uygunluğuna bakıldıktan sonra uzman görüşü alınarak karar verilmesi gereken ürünlerdendir.

Konsantre Kireç Sökücü Kullanım miktarları su ölçümleri ve kapasite dolşımlarına göre belirlenebilmektedir.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan