Konsantre su bazlı pas sökücü kimyasal ve konsantre su bazlı pas çözücü kimyasallar. Endüstriyel konsantre su bazlı pas sökücüler ve endüstriyel su bazlı pas çözücüler sanayide kullanım sürekliliği olan. Artan sanayi üretimi ile birlikte kullanım hacimleri artan önemli ürünlerdendir. Sözcük tanımlarından başlamak gerekiyor iyi anlatmak için başka türlü anlamalarını ayırmak zorlaşıyor.

Konsantre ; Yoğunlaştırılarak üretilen ürünlere verilen genel addır. Ham madde oranı daha sonra ilave edilecek suya göre artırılır.

Su bazlı : Su ile çoğaltılabilen anlamına gelir. Yani su ilavesi gerektirir. Bazı ürünler ise solvent ile çoğaltılabilir.

Pas sökücü : Korozyon, oksit ve pas tabakalarını temizlenmesi için üretilen genel sözcük.

Konsantre Su bazlı Pas sökücü ;

konsantre pas sökücü açıklama

 

Konsantre Su bazlı Pas sokucu Nedir 

 

Pas ve korozyon ağırlığına göre istenilen oranda su ile karıştırılabilen pas sökücü ürünler. Genel yapıları itibari ile kullanım alanına göre farklılıklar gösterebilir. Konsantre su bazlı pas sökücü ürünler pas ve korozyonun ağırlığına göre su ile seyreltilerek istenilen oranda çoğaltılabilen pas sökücü ve çözücü ürünlerdir. Endüstriyel kullanımlarda özellikle metal parçaların geri kazandırılmasında kullanılan Konsantre su bazlı pas sökücü ürünlerdir. Konsantre su bazlı pas sökücü ürünlerin kullanım alanları Tüm metal sektörleri için güvenli Konsantre su bazlı pas sökücü olarak kullanılırlar.

Metal işlemleri sırasında yüzeyde bulunan pas ve korozyona uğramış kısımların temizlenmesi amacı ile kullanılır.
Konsantre su bazlı pas sökücü nasıl kullanılır Silme , püskürtme ve daldırma olarak kullanılabilen pas sökücü ürünlerdir. Konsantre su bazlı pas sökücü, konsantre su bazlı pas çözücü ve konsantre pas sökücü ürünlerde dikkat edilmesi gereken nokta ön işlem ve son işlemdir. Konsantre pas çözücü, konsantre pas sokucu ve konsantre pas cozucu sonraki işlemde boyama yada kaplama işlemi yok ise Mutlaka pasivasyon ürünü Pasivex kullanılmalıdır. Konsantre su bazlı pas çıkarıcı ile pas olan yüzeyde sökücü, çözücü ve çıkarıcı ürünler için pas sokucu, pas cozucu ve pas cikarici konsantre su bazlı pas sökücü ürün için iletişime geçiniz.

Konsantre su bazlı pas cozucu nasıl satılır;

30 litre pe bidon
60 litre pe bidon
220 litre plastik varil
1000 litre IBC tank
18000 litre tanker olarak satılmaktadır.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :17.01.2017