Tekstil sektöründe kullanılan Ham kumaş yağ sökücü Solvent bazlı ürünlerdendir. Uçucu bileşikler ile formülüze edilmiş hybrid bir üründür. Kullanım yapmadan önce msd ve sds lerine başvurunuz işletme uygunluğunu kontrol ediniz. Birkaç türevi vardır. Bu türevler kumaş cinslerine göre değişiklik gösterebilmektedir bu nedenle ürün denenmeli doğru sonuç kalite kontrol tarafından onaylandıktan sonra işletmede kullanıcıya sunulmalıdır. Yanıcı olan veya yanıcı olmayan tipleri mevcuttur.

Ham kumas yag sokucu solvent

Ham kumaş yağ sökücü solvent bazlı kaliteli kumaş üretimi

Kullanım azaltılması sorunu kaynağında çözmekten geçer. Makine bakımları zamanında yapılan işletmeler genellikle leke sorunu ile karşılaşmazlar. Makine bakımlarının aksatılması işletme için stabil bir ortamdan çıkıp tehlikeli bir ortama gidiş demektir. İşletmeler bu bakımları aksatmasından dolayı leke sökücü kullanımı da bu doğrultuda artmaktadır. Neler yapılmalı hangi periyodik izlemeli diye soracak olursak. ne kadar iş yoğunluğu bahanesine sığınsa da bunun basit bir matematiksel açıklaması vardır. İşletme bakıma zaman harcamıyor ise leke sökücüye para harcayacaktır. Konu bu kadar basittir. Ham kumaş yağ sökücü tiplerine göre seçiminzi yaptınız. Sds ve belgeleri incelediniz. satın alma işlemine geçebilirsiniz.

Ham kumaş yag sokucu ve leke sokucu solvent bazlı nasıl kullanılır

Sistem kalite masası veya cihaz durumuna göre kullanım şekli değişir. Daha çok kullanımları basınçlı püskürtücüler ile yapılmalıdır. leke ile arasında 15 veya 20 cm olmalıdır. Üzerine sıkılan kumaşa çok yaklaşılması durumunda kumaşta açılmalar olabilir. Solvent bazlı ürünler hızlı uçtuğu için havalandırma sağlanmalıdır. Kumaş türünde ham kumaş leke sökücü ve ham kumaş yağ sökücü denenerek satın alınmalıdır. Ham kumaş yağ sökücü solvent bazlı satın alma işleme yapılmadan sds lerine bakılmalıdır.

Ham kumaş yağ çözücü solvent bazlı ambalajları

30 Lt Ham kumaş yağ sökücü solvent küçük işletmeler için deneme ürünü olarak verilir.
210 Lt Ham kumaş yağ çözücü orta boy işletmelere özel verilir.
1000 litre IBC ham kumaş leke sökücü orta ve büyük boy işletmeler içindir.
16000 Litre ham kumas yag sokucu  Tanker ise grup ve holdinglere özel üretim içindir.
Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak dan memnun oluruz. Ücretsiz numune talep edebilir. Deneyip karar verebilirsiniz. Yada kumaş numunesi gönderip gerekli denemeleri sizin adınıza biz yapabiliriz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :30.12.2016