Davlumbaz temizliği yaparken nelere dikkat edilir davlumbaz nasıl temizlenir. Genellikle endüstriyel mutfaklarda ciddi sorundur. Ağır yağ ve karbon sökücü mesasolDw ile sorun çözülür. Aynı zamanda fast food sektöründe sıklıkla yapılan temizleme işlemidir. Davlumbaz temizliği davlumbazlar da ki yağ yağ buharıdır ve sökülmesi yanlış ürün ile zordur. Yağ ısınır ve buhar halini aldıktan sonra metale ve ızgaralara yapışır. Ağır karbon ve yağ sökücü ile metal ve ızgaralardan temizlenmediği durumlarda yangın bir süre sonra kaçınılmazdır.

Davlumbaz Nasıl Temizlenir Ağır Yağ ve Karbon sökücü MesasolDW ile.

Davlumbaz Nasıl Temizlenir Ağır Yağ ve Karbon sökücü MesasolDW ile
Davlumbazlar için üretilmiş ağır yağ ve karbon sökücü ürünümüzdür. Paslanmaz veya kaplama tüm metallerde kullanılabilen ağır yağ ve karbon sökücü ürünümüzdür. Su ile seyreltilerek yüzeyin temizlenmesini sağlayan ekonomik bir davlumbaz temizliği ürünüdür. Sprey apar-atı veya köpük apar-atı ile yüzeye sıkılarak yağların el değmeden aşağı inmesi sağlanır. Tüm mutfak yağ sorunları için tek ağır karbon ve yağ sökücü ile sorunların tamamı çözülebilir. Kokusuz veya istenilen parfüm kokusu ile tercih edilebilir. Davlumbaz temizliği yapmaya başlamadan önce yanınızda bulunacaklar. Ağır karbon ve yağ sökücü sonrası kuru bez sprey olarak davlumbaz temizliği yapılacak ise sprey apar-atı ve durulama suyu. Davlumbaz nasıl temizlenir cevabını anladık sanıyorum. Sprey apar atı seçimi önemli değildir her hangi bir spreyleme ünitesi olabilir.

Davlumbaz temizliği için ağır karbon ve yağ sökücü MesasolDW nasıl kullanılır.

Davlumbaz temizliği için ağır karbon ve yağ sökücü MesasolDW nasıl kullanılır
Yüzeydeki yağın ağırlığına göre en az 1 mesasoldw 7 birim su ilavesi ile davlumbaz temizliği için kullanıma hazır hale getirilir. Ağır yağ ve karbon sökücü yağın ağırlığına göre su ile seyreltilir. Sprey apar-atı ile 15 cm uzaklıktan yağlı yüzeylere sıkılır. Ağır karbon ve yağ sökücü bir müddet beklenerek yağın çözünmesi sağlanır. Daha sonra durulama suyu ve kuru bez kullanılır. Bir sprey tabancasına konularak yüzeydeki ağır yağ ve karbon oluşturmuş yağların üzerine sıkılar. Davlumbaz temizliği sonrası durulama işlemi yapılması ile yağ sökücü işlemi son bulur. Davlumbaz nasıl temizlenir sorularınız var ise bizim ile iletişime geçiniz. Endüstriyel ürünler grubundadır. Ambalaj ve fiyatlar ile ilgili sorularınız için iletişim hattını kullanınız.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :27.03.2017