Ham kumaş yağ sökücü alkol bazlı leke çıkarıcı ürünlerdendir. Kumaş türleri üzerinde etkili leke giderici olarak kullanılır leke çıkarma efekti hızlıdır. Ham kumaş yağ sökücü alkol bazlı ürünümüz yapısı gereği benzil alkol ve türevlerinden üretilmiştir. Yağ emisyon gücü yavaş uçucu yapısı gereği hare bırakmayan leke çıkarıcı olarak bilinir.

Leke çıkarıcı ham kumaş yağ sökücü alkol bazlı özellikleri

Ham kumaş yağ sökücü alkol bazlı leke çıkarıcı Tüm kumaş yapılarına uygundur daha çok hızlı leke giderici olarak bilinir. Yapısı gereği alkol bazlı uçucu bileşik karışımları ile formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan ürünler yanıcılık seviyeleri düşüktür. Bu neden ile sanayilerde çok rahat kullanılır. Kokusunun az oluşu ve uygulama kolaylığı başlıca güzel özellikleridir. İsteyen firmalar için özel kokulu formülasyonlar da yapılmaktadır.

Leke giderici ham kumaş yağ sökücü alkol bazlı nasıl kullanılır

Hassas kumaşlar üzerine özel makinesi ve aparatı ile sıkılarak leke sökücü ile temizlik yapılmalıdır. Silme uygulamalarında aparatı ile kullanımı çok stabil değildir. Çünkü uçucu bileşiği sebebi ile sabunlaşma yapmadığı için uçma efekti ile söküm efekti iyi olmayacaktır. Bu nedenle özel hava basınçlı leke tabancaları ile direk leke üzerine sıkılarak leke giderici gücünden faydalanılmalıdır. Uçucu bileşik olduğu için kumaş üzerinde her hangi bir kalıntı bırakmaz. Su bazlı leke giderici bileşikler gibi son yıkama istemez.

Leke çıkarma için ham kumaş yağ sökücü alkol bazlı avantajları

Leke çıkarıcı istenir ise konsantre edilebilmesinin yanında direk kullanımı da mümkündür. Ham mamül ve tam mamül için leke sökücü olarak kullanılabilmektedir. Ürün özellikle hassas kumaşlar ve simli kumaşlar için sorunsuz ham kumaş yağ sökücü ve tam mamül yağ sökücü işlemi gerçekleştirmektedir. Leke çıkarıcı son işlemi olmaması son yıkama istememesi kullanıcı açısından bir proses eksik demektir. Bu nedenle tam mamül ürünlerde de kullanım imkanı olan leke giderici üründür. Leke çıkarıcı ürün çeşitliliği çoktur bu nedenle bir çok leke ve kumaş türüne göre değişir. Fakat leke giderici olarak sürekli stabil ürün arayanlar için bu ürün önemli avantajlar taşır. Leke çıkarma özelliği ve istenilen yerde ve ortamda kullanılması sizleri bir çok farklı leke çıkarıcı ürün kullanmak zorunda bırakmaz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :28.04.2017