Ağır yağ ve karbon sökücü alkali ürün

Ağır yağ ve karbon sökücü alkali bazdaki ürün ph 7 ile 14 aralığında formülüze edilmekte olup alkali bazdaki bir karbonize olmuş kirler için temizlik maddesidir.

Ağır yağ ve karbon sökücü alkali özellikleri

Ağır yağ sökücü ve karbon sökücü alkali ürün ph seviyesi yağ ile emise olabilecek ve yüzeydeki yağı kendi içeriğinde bulunan emulgatörler ile biçim değiştirip yüzeyden kolayca akmasını sağlayacak formülasyona sahiptir. yüksek alkali değeri ve özel yağ bazlı emülgatör ve etoxile alkoller ile sentezlenemsi neticesinde karbon durumuna gelmiş ve yüzeyde kabuklaşmış oluşumlar için Ağır yağ ve karbon sökücü olarak tasarlanmıştır. Yüksek alakli olması süreç içerisinde doğru uygulama ve doğru zemin etüdütün yapılması neticesinde tam sonuç alınmaktadır.

Ağır yağ ve karbon sökücü alkali kullanımı

Ağır yağ sökücü ve karbon sökücü alkali ürün belirli oranlarda su ile karıştırılarak kullanımı aynı zamanda yağ ile emise olabilecek azami seyrelme oranlarının üstünde veya altında kullanımı sonuç açısından değişkenlik göstermemektedir. istenilen oranda su ile karışır istenilen oranda yağ ile emise olabnilme yetisine sahiptir. ortalama kullanımı 1 birim Ağır yağ ve karbon sökücü alkali 10 birim su ile seyreltilerek kullanılır.

Son güncelleme tarihi :06.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan