Pas lekesi kumaştan nasıl çıkar leke çıkarıcı ürünler ile kumaşta pas lekesi nasıl çıkar. Leke çıkarma nasıl yapılır leke giderici neden kullanılır. Kumaşlar için yağ lekesine göre kullanılan çeşitlerinden birisidir ham kumaş yağ sökücü ve leke çıkarıcı üründür. Mürekkep lekesi nasıl çıkar pas lekesi kumaştan nasıl çıkar ve pas lekesi nasıl çıkar kumaştan diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Pas lekesi neyle çıkar kumaş küf lekesi nasıl çıkar kumaşta pas lekesi nasıl çıkar sorunlarınız için kullanılabilir. Kumaştan pas lekesi nasıl çıkar küf lekesi nasıl çıkar sorunlarında asidik leke sökücü ürünler iş görür bunu unutmayınız.

Pas lekesi kumaştan nasıl çıkar ham kumaş yağ sökücü Asit bazlı ürün ile

Pas lekesi kumaştan nasıl çıkar ham kumaş yağ sökücü Asit bazlı ürün ile Ham kumaş yağ sökücü asidik olarak ph seviyesi 5 ve altında olan ürünlerdir. Kumaşta pas lekesi nasıl çıkar sorunu yıkama prosesleri öncesi yapılması gereken bir leke çıkarıcı uygulamadır. Çünkü yıkandığı zaman ısı ile leke sabitleşecek çıkması daha da zorlaşacaktır ve kumaşta pas lekesi nasıl çıkar sorusu cevapsız kalacaktır. Leke çıkarma işlemi yapılma önceliği lekenin çıkması açısından çok ama çok önemlidir. Leke çıkarma işlemine geçmeden uygulama ve seyreltme oranı denemeleri yapılmalıdır. Leke giderici uygulamasında sürekli başarı sağlanmak isteniyor ise ürünler deneme ve özelliklerine göre ayarlamaları yapılmalıdır.

Leke çıkarma için ham kumaş yağ sökücü asit bazlı ürünün özellikleri

Leke çıkarma için ham kumaş yağ sökücü Ham kumaş yağ sökücü asit bazlı ürünümüz özellikle kumaşların top halinde kullanılmaz. Kalite makinesine takılmadan sarımı esnasında yıkama prosesine gitmeden kullanılır. Kumaş üzerine dökülmesi vasıtası ile yıkama prosesine girdikten sonra kolayca çözünebilen ürün grubundadır. Zayıf asit bazlı olmasına rağmen kumaşa veya rengine zarar vermez yüzeyde tortulanma yapmaz gaz çıkışı veya kötü kokusu yoktur. Bu nedenle ev kullanıcıları için kullanımı sakıncalıdır kokusuz bir üründür ve çocuklar açısından risklidir. Leke giderici evsel ve sanayi endüstriyel leke sökücü uygulamaları bu neden ile farklıdır.

Kumaşta pas lekesi nasıl çıkar kullanım esansında su ile seyrelme oranları

Ham kumaş yağ sökücü asit bazlı ürünümüz 1 birim ürün 5 birim su ile seyreltilerek alışılmış oranda kullanılmaktadır. Pas lekesi kumaştan nasıl çıkar uygulaması yapmadan önce leke ağırlığına göre bu ayarlama yapılır. Kumaşta pas lekesi nasıl çıkar nasıl uygulama yapacağınız da önemlidir. Fırça ile ovma yapılabilir yada püskürtme olarak kullanım da yapılabilir. Leke çıkarıcı ürünlerde doğru uygulama deneme esnasında bulunmalıdır.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :28.04.2017