Tarak Nire Temizleyici

Tarak ve nirelerin temizlenmesi ve kumaşlarda leke oluşmasının önüne geçilmesi için kullanılır.

Tarak Nire Temizleyici özellikleri

  • Özel formülasyonu ile tarak ve nireleri temizler iken pas ve korozyona karşı korur
  • Yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı değildir
  • Hoş kokuludur.

Tarak Nire Temizleyici nasıl kullanılır

Tarak Nire Temizleyici monte vaziyette makinenin üzerinde ise ürün hava tabancasına doldurularak Tarak ve Nire üzerine sıkılması vasıtası ile dokuma devam eder ve 1 metre kadar kumaş kaybedilerek kirin kumaşın üzerinde olduğu görülür ve işlem temiz kumaş gelince sona ermiştir.

Daldırma Tarak ve Nire Temizleyici yapılırken bir kazan oluşturulur ve Tarak Nire kazanın içerisindeki Tarak Nire Temizleyici sıvının içerisine daldırılır lamelin kirliliğine göre bekledikten sonra daha sonra Tarak Nire çıkartılarak hava tutulması vasıtası veya bekletilerek kurutulur ve yerlerine takılması ile işlem sona erer. monte vaziyette makinenin üzerinde ise ürün hava tabancasına doldurularak Tarak Nire üzerine sıkılması vasıtası ile dokuma devam eder ve 1 metre kadar kumaş kaybedilerek kirin kumaşın üzerinde olduğu görülür ve işlem temiz kumaş gelince sona ermiştir.

Daldırma Tarak Nire temizliği yapılırken bir kazan oluşturulur ve Tarak Nire  kazanın içerisindeki lamel temizleyici sıvının içerisine daldırılır lamelin kirliliğine göre bekledikten sonra daha sonra lameller çıkartılarak hava tutulması vasıtası veya bekletilerek kurutulur ve yerlerine takılması ile işlem sona erer.

Tarak Nire Temizleyici nasıl satın alınır

  • 30 litre pe bidon
  • 60 litre pe bidon
  • 210 litre varil
  • 1000 litre IBC tanklarda satılmaktadır.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan