Taftah ipek bez anlamına gelir ipek veya sentetik liflerden meydana gelir. Hare bırakmayan tafta leke sökücü ürünler özel tafta kumaşı temizliği için üretilmiştir. Bu kumaşın pürüzsüz ve parlak yüzeyi vardır. Bu nedenle tafta üzerine su dahi gelse hare yaparlar. Kumaş çeşitlerine göre değişen ürün çeşitliliği vardır. Daha sonra hare bırakmaması için kumaş türleri üzerinde deneme yapılarak kesin kanıya varılır. Hare bırakmayan tafta leke çözücü ürünler tafta kumaşlarına özel haresiz leke sökücü ürünlerdir.

Hare bırakmayan Tafta leke sökücü özellikleri ve seçimi.

tafta leke sökücü
Tafta kumalar kendi aralarında farklılıklar gösterir. Her tafta kumaşı ayrı özellikler içerir. Tafta leke sökücü satın almadan kesinlikle deneme yapılmalıdır. Tafta leke çözücü çeşitleri bu nedenle oldukça fazladır. Tafta kumaşta daha sonra yapılacak işleme bakılmalı. Tafta kumaş çeşidine bakılmalı. tafta leke sökücü ürün denenip o şekilde satın alınmalıdır. deneme yapılan ürün bir süre bekletilmelidir. Bazı ürünlerin haresi belli bir süre sonra geçmektedir. bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. Tafta kumaş çeşitlerine göre seçilen hare bırakmayan leke sökücü ürünlere dikkat edilmelidir.
  • Tafta kumaşlarda kolay kullanım imkanı sunar. Sprey tabanca ile uygulama yapılabilir. Diş fırçası veya özel fırça ile uygulama yapılabilir.
  • Tafta kumaşlarda hare bırakmaz. Su bazlı veya solvent bazlı hare bırakmayan leke sökücü olarak bilinir. Tafta leke sökücü ürünler kumaş çeşitlerine göre belirlenir.
  • Tafta kumaşın özelliğini bozmaz açma ve renklerinde soldurma yapmaz. Renk skalasında ne yaptıysanız aynısı kalır. Kumaş kalınlığına göre ilk sıkıldığında hare gibi görebilirsiniz. Fakat kurumasını bekleyiniz. hare kalmayacaktır.
tafta leke cozucu

Haresiz Tafta leke çözücü nası kullanılır.

Öncelikle kullanım şekli kumaşın hassasiyetine göre değişirler. Püskürtme haresiz tafta leke çözücü olarak kullanılabilir. Silme haresiz tafta leke cozucu olarak kullanılabilir. Daldırma hare bırakmayan tafta leke sokucu olarakda kullanılabilir. daldırma ve uygulama için en uygun temizleme şekli belirlenmelidir. Kumaş türü çeşitliliği kullanıcıyı ve tedarikçiyi zor durumda bırakmaktadır. Bu nedenle kumaş türlerinin sağlıklı belirlenmesi ürün performansı açısından önemlidir. Tafta leke sökücü ürünler her tafta kumaş üzerinde aynı etkiyi göstermezler.
hare bırakmayan tafta leke sökücü

İz bırakmayan Tafta kumaş leke sökücü ambalajları.

  • Hare bırakmayan tafta leke sökücü 30 litre pe bidon
  • Hare bırakmayan tafta leke çözücü 60 litre pe bidon
  • Haresiz tafta leke temizliği 210 litre varil
  • Hare bırakmayan is bırakmayan tafta leke sokucu 1000 litre IBC tank olarak satışlarımız mevcuttur.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :05.09.2016