Buhar kazanı kireç temizleme ve kalorifer kazanı kireç temizliği gibi işlemler için inhibitörlü kireç sökücü Min-50 kullanılır. Soğutma veya ısıtma kazan temizleme, termodinamik kazan temizliği için inhibitörlü kireç çözücü kimyasal kullanılır. Kalorifer kazan boru içi kireç tutan boruların kireç temizliği için konsantre kireç sökücü Min-50 kullanılmalıdır. Kalorifer kazanı kireç temizleme ve buhar kazanı kireç temizliği işlemleri için konsantre kireç sökücü ve inhibitörlü kireç çözücü Min-50 kullanın. Kazan kireç temizleme işlemleri yapılmadan önce sistemi bilmelisiniz eğer sisteminizden emin değilseniz güvenli konsansantre inhibitörlü kireç sökücü Mİn50H öneririz.
inhibitörlü kireç sökücü min50

Fabrikalar için Konsantre Kireç çözücü ve inhibitörlü kireç çözücü Min-50.

Fabrikalar ısıtma soğutma sistemleri bakımlarında kullanabilir. Çiller chiller sistemi kireç temizliklerinde kullanabilir. Soğutma su sistemi kireç temizliklerinde kullanabilirler. Şayet su sistemi içrisinde bakır ve alüminyum olmadığını düşünüyorsanız inhibitörlü kireç çözücü min50 kullanınız.
 • Konsantre kirec sökücüler tüm ısıtma ve soğutma sistemlerinde kullanılır. Bu sistemlerde oluşmuş kireç, kışır, pas, ve yosun tabakalarını sistemdeki hassas metallere zarar vermeden temizler.
 • En güçlü kireç sökücü plastik enjeksiyon sektörü makineleri ve soğutma kulelerinde kullanılır. Bu sistemdeki kireç pas ve yosun tabakalarını temizlemek için inhibitörlü kireç çözücü Min50 kullanılır.
 • Konsantre kireç çözücü boyler ve ısıtma sistemlerindeki kireç yosun ve pasları temizlemek içinkullanılır. inhibitörlü kireç sökücü min-50 kullanılır.
 • Buhar kazanlarında kireç pas ve yosun temizlikleri için inhibitörlü kireç çözücü olarak kullanılır.
 • Klima sistemlerinde ki kondens hatları ve şartlandırıcı meme uçları temizliğinde klima temizleyici olarak inhibitörlü kireç sökücü min-50 kullanılır.
inhibitörlü kireç çözücü min-50

Endüstriyel inhibitörlü Kireç sökücü MİN–50 Kireç Temizleme özellikleri

İçerik inhibitör oranı neticesinde metal ile direk reaksiyona giremez. Fakat alüminyum ve bakır ile reaksiyona girme riski her zaman vardır. Çünkü inhibitör kullanımı alüminyum ve bakır için birşey ifade etmez.
 • Metal ile reaksiyona girmeden taşlaşmış kireçleri yosunları ve pasları inhibitörlü kireç sökücü min50 sistemden temizler.
 • Endüstriyel kireç çözücü min50 en önemli özelliği sistemdeki kireç taşlarını çamur haline getirerek temizlenmesini sağlar. Bu da sistem tıkanmalarını önler.
 • İçeriğinde %6 asit ve %37 temizleyici ajanlar aktivatörler ve koruyucu ürünler ile formülüze edilmiş konsantre kireç sökücü ürünümüzdür.
 • Kirec çözücü ph ları ilk sisteme verilişi itibari ile 1-2 aralığındadır dolaşım ile bu ph 4 lere gelmelidir.
inhibitörlü kireç çözücü

Konsantre Kireç çözücü Min50 kireç temizleme için Kullanılamayacağı alanlar

Her üründe olduğu gibi bu üründe her yerde kullanılmaz. Bu nedenle bazı kıstaslar ile ayrıma gidilmiştir. Bunları da aşağıda açıklayacağız.
 • Çok eski sitemlerde kullanılmaz çünkü; Sistem kireçten dolayı delinmiştir ve kireçler temizlendikten sonra sistemde su kaçakları meydana gelir. Etkili bir temizlik için sistem danışmanımızın sistemi incelemesini veya sistem ile ilgili ayrıntılı bilgi ile başvurulması gerekir.
 • 60°c Derece sıcaklıkların üstünde sistemsel olarak kireç sökücü söküm gücü çok azalacaktır bu nedenle soğuk kullanılması tavsiye edilir.
 • Adonize alüminyum kaplı sistemlerde özel konsantre kireç çözücüler min50h veya Alumax( adonize aluminyumlar için üretilmiştir.)
 • Galvaniz kaplı sistemlerde yine alumax adlı kireç sökücü veya min50-h kullanmanızı tavsiye ederiz.
 • Çinko kaplama ve krom malzeme temiziğinde alumax-x adlı inhibitörlü kireç çözücüler veya min50-h tavsiye ederiz
 • Konsantre kireç çözücüler ürünülerimiz güvenlidir çünkü ; Sistemde oluşan kireç kışır pas ve yosun tabakalarını sistemdeki hassa metallere zarar vermeden temizler.
 • İnhibitörlü kireç çözücü sistemdeki kireçleri çamur haline getirerek sistemin tıkanmasının önüne geçer.
 • Konsantre kireç sökücü içeriğinde % 6 asit içerir.
inhibitörlü kireç sökücü

Endüstriyel kireç çözücü Min-50 Kullanım

Sisteme özel kullanımları değişmektedir. Sistem danışmanımız ile iletişime geçip konsantre kires sokucu ve endustriyel kirec cozucu ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almanızı rica ederiz.
inhibitörlü kireç çözücüler
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :25.12.2017