Endüstriyel ve sanayi kullanımları alüminyum parlatma ve alüminyum temizleme ürünleri Alumax çeşitleri. Firmamızda alüminyum için temizlik ürünleri kodlaması alumax üzerindendir. Asidik, alkali veya solvent bazlı alüminyum parlatma ve alüminyum temizleme kimyasalları çeşitliliği sanayi açısından önemlidir. Bu çeşitlilik içerisinde kendinize uygun ürünlerin seçimi için bilg önemlidir. Alüminyum sistemlerden kireç çözme işlemi normal kireç çözme işlemlerinden farklıdır. Alüminyum çeşitliliği içerisinde temizlik ve sistem farklılıklarına göre seçimi yapılmalıdır. Kireç sökülüp korunacak istemler. Yağ sökülüp temizlenecek sistemler ve çeşitlerine göre uygun ürünler kullanılmalıdır.
alüminyum parlatma ürünleri Alumax

Alüminyum için Güvenli kireç sökücü ve kireç çözücü ve oksit temizleyici olarak kullanım ALUMAX-AS

  • Alumax-As (aluminyum için kireç sökücü ve çözücü) güvenli bir şekilde kireçi ve kiri çözmesi için formüle edilmiştir. Alüminyum parlatıcı asit bazlı Bir ölçek su ile ıslatılmış alüminyum yüzeyler için uygulanabilen su bazlı kimyasal.
  • Islatıcı maddeler, korozyon inhibitörleri ve yağ alma ajanları tarafından Destekli etkin bir şekilde kireci gevşetir ve ısı eşanjörleri, fin fanlar ve diğer herhangi bir alüminyum kaplı yüzey gibi kritik alüminyum bileşenleri içindir.
  • Kireç sökücü ile temizlenen alüminyumlar daki Renk Değişimi ile alüminyumun temizlendiğini gözleriz.

Alumax Alüminyum Kireç sökücü ile Uyumlu Malzemeler.

  • Alumax paslanmaz çelik, karbon çelik, pirinç, metal, titanyum, bakır, demir, kurşun, PVC plastik, polietilen, kauçuk veya deri olarak kullanılan alüminyumu etkilemez. Yüzeyinde hemen hemen hiç aşındırma yapmaz. Bu nedenle özellikle uçak ve hava araçları için bu ürün tercih edilir.

Alümax Alüminyum temizleme ile Uyumlu Olmayan Malzemeler

  • Bu formül, çinko, galvanizli çelik veya magnezyum alaşımları için tavsiye edilmez. Emin değilseniz malzemeyi laboratuvar testleri için numune gönderimi yapabilirsiniz.

Alüminyum Parlatma Güvenli ve biyolojik ürünler

  • Kireç sökücü Olarak kullanıldığında Alumax non-toksik korozif olmayan ve yanmaz bir malzemedir. Çünkü biyolojik olarak parçalanabilir standart imha işlemleri takip edilebilir. Bu bilgileri sds lerinde görebilirsiniz. Gerekli güvenlik tanımları burada yapılmıştır. Lütfen başka bir malzeme ile karıştırmayınız. Alüminyum parlatıcı alkali veya asidik yüksek alkali ve yüzksek asidik malzemeler ile reaksiyona girer.

Asit içermeyen alüminyum parlatma ve alüminyum temizleme ALUSTER ALUMAX-AL malzemesi efektif kullanım alanı

Genellikle havalandırma kanaları temizliğinde kullanılır. Asit içermeyen alüminyum parlatma ve alüminyum temizleme Davlumbaz ve ısıya maruz kalan ortamlarda alüminyum içeren sistemlerin temizliğinde kullanılır. Yüksek hızlı ve kirleri köpüğü ile beraber alması en çok beğenilen özelliğidir. uygun işlem sonrası temizliğinde genellikle sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu nedenle sistem bilgisi olan birisini uygulamacı olarak seçmelisiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :16.01.2017