Suyla karışabilir Yağ gres ve katran sökücü konsantre bir üründür. Dik yüzeye tutunan yağ, gres, wax çözücü, sökücü ve katran sökücü üründür. Dik yüzeylere tutunarak temizlenmesi zor yüzeylerden inatçı lekeleri egzoz gazı lekelerini yağ, gres ve katran oluşumlarını kolayca temizlenmesi için üretilmiş yağ sökücü ürünlerdir.

Yağ gres ve katran sökücü kullanım şekli

Yağ gres ve katran sökücü Su ile karışabilen Konsantre bir üründür. 1 birim Yag gres ve katran sokucu 1 birim su ile karıştırılarak çok ağır kirli yüzeylerde kullanılır. 1 birim Yağ gres ve katran çözücü 3 birim su ile karıştırılarak normal ağır kirli yüzeylerde kullanılır. 1 birim Yağ gres ve katran sökücü 5 birim su ile karıştırılarak ağır kirli yüzeylerde kullanılır. Dik yüzeylere tutunan inatçı yağların, is ve kurumların temizlenmesi için üretilmiştir. Tüm bunlar ve Gresin sökülmesi yine dik yüzeylere tutunabilen yağ sökücü ürünler ile mümkündür. Yağ gres ve katran sökücü’nün dik yüzeylere tutunma özelliği çok önemlidir. Yağı söktükçe yağla beraber aşağı inme özelliği vardır. Yağ gres ve katran sökücü Yağı inaktiflerine ayırıp sökmeden bulunduğu yüzeyi terk etmez. Tüm yüzeylerde güvenle kullanılır.
Yağ gres sökücü

Gres yağı lekesi nasıl çıkar ve gres yağı nasıl temizlenir

Gress yagi ve katran sokucu ürünler yapısı itibari ile diğer yağ sökücü ürünlerden farklıdır. Gras yağı lekesi nasıl çıkar sorusuna soru ile karşılık vermek gerekir. Nereden hangi yüzeyden gres yağı lekesi nasıl temizlenir. Gres yağı lekesini çıkaracaksanız yüzeyi iy tanımlamalısınız. Kumaş üzerinden gres yağı lekesi çıkartmak farklı bir şeydir. Metal üzerinden gres yağı leksi çıkarma farklı birşeydir. Yada cilt ve elden gres yağı lekesi çıkartmak farklı bir ürün gerektirir. Bu nedenle öncelikle zemin tanımını yapınız buna göre size doğru ürün önerelim.
  • El gres yağı lekesi nasıl çıkar. El temizleme kremi Ovmax adlı ürüne ihtiyacınız vardır. Cilt ve elden gres yağı lekesi sadece el temizlik kremi ovmax ile çıkarmak mümkündür.
  • Kumaş üzerinden gres yağı lekesi nasıl çıkar. Kumaş temizleyici ürünler burada ön plana çıksa da yağ ve su karışımlı yağ sökücüler burada çok işlevseldir.

Yag gres ve katran sokucu Kullanım alanları

Yağ gres ve katran sökücü Dokuma ve iplik departmanında havalandırma kanalları serpantinlerinin temizliğinde kullanılır. Pamuk elyaf yağ ve sıcaktan dolayı serpantinlerin üzerinde oluşan yapışmış yağların temizliğinde kullanılır. Tekstil makinelerinin boyalı yüzeylerinin temizliğinde boyaya zarar vermeyen yağ sökücü olarak kullanılır. Makine bakımlarında veya eski makinelerin revizyonu esnasında kalıplaşmış ve katranlaşmış yağların temizliğinde kullanılır. Otomobillerin motor, kaporta ve otomotiv parçalarının yağ ve kurumdan arındırılması için kullanılır. Revizyonu esnasında kalıplaşmış ve katranlaşmış yağ , zift ve kurumların sökülmesinde yağ sökücü kullanılır. Yüzeyde pas var ise pas sökücü işlemini yapınız. Yüzeyde boya var ise boya sökücü ile boyayı sökebilirsiniz. Isıtma soğutma sistemindeki kireçler için kireç sökücü ürünler kullanabilirsiniz. Elektrik panolarının temizliği için elektriksel aksam temizleyiciler öneriyoruz.

Yağ gres ve katran sökücü ambalaj şekilleri

  • 30 litre pe bidon
  • 60 litre pe bidon
  • 210 litre pe bidon
  • 1000 litre IBC tank ile satışı yapılmaktadır.
Son güncelleme tarihi :12.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan