Suyla karışabilir Yağ gres ve katran sökücü konsantre bir üründür. Dik yüzeye tutunan yağ, gres, wax çözücü, sökücü ve katran sökücü üründür. Dik yüzeylere tutunarak temizlenmesi zor yüzeylerden inatçı lekeleri egzoz gazı lekelerini yağ, gres ve katran oluşumlarını kolayca temizlenmesi için üretilmiş yağ sökücü.

Yağ gres ve katran sökücü kullanım şekli

Yağ gres ve katran sökücü Su ile karışabien Konsantre bir üründür 1 birim Yağ gres ve katran sökücü 1 birim su ile karıştııtlarak çok ağır kirli yüzeylerde kullanılır. 1 birim Yağ gres ve katran sökücü 3 birim su ile karıştııtlarak normal ağır kirli yüzeylerde kullanılır. 1 birim Yağ gres ve katran sökücü 5 birim su ile karıştııtlarak ağır kirli yüzeylerde kullanılır. 

Dik yüzeylere tutunan inatçı yağların, is ve kurumların, gresin sökülmesi, yine dik yüzeylere tutunabilen yağ sökücü ürünler ile mümkündür. Yağ gres ve katran sökücü’nün dik yüzeylere tutunma özelliğinin yanında yağı söktükçe yağla beraber aşağı inme özelliği vardır. Yağ gres ve katran sökücü Yağı inaktiflerine ayırıp sökmeden bulunduğu yüzeyi terketmez. Kullanım alanları: tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. 

Yağ gres sökücü

Yağ gres ve katran sökücü Kullanım alanları

Yağ gres ve katran sökücü Dokuma ve iplik departmanında havalandırma kanalları serpantinlerinin temizliğinde, Pamuk elyaf yağ ve sıcaktan dolayı serpantinlerin üzerinde oluşan yapışmış yağların temizliğinde kullanılır. Tekstil makinelerinin boyalı yüzeylerinin temizliğinde boyaya zarar vermeyen yağ sökücü olarak kullanılır. makine bakımlarında veya eski makinelerin revizyonu esnasında kalıplaşmış ve katranlaşmış yağların temizliğinde kullanılır. Otomobillerin motor, kaporta ve otomotiv parçalarının yağ ve kurumdan arındırılması ve revizyonu esnasında kalıplaşmış ve katranlaşmış yağ , zift ve kurumların sökülmesinde yağ sökücü kullanılır.

Yüzeyde pas var ise pas sökücü işlemini yapınız

Yüzeyde boya var ise boya sökücü ile boyayı sökebilirsiniz

ısıtma soğutma sistemindeki kireçler için kireç sökücü ürünler kullanabilirisiniz

Elektrik panolarının temizliği için elektriksel aksam temizleyiciler öneriyoruz.

 

Yağ gres ve katran sökücü ambalaj şekilleri

  • 30 litre pe bidon
  • 60 litre pe bidon
  • 210 litre pe bidon
  • 1000 litre IBC tank ile satışı yapılmaktadır.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan