MIL PRF 83936C Boya Sökücü Mil şartnamelerine uygun boya çıkarmada kullanılan ürünlerdir. Isı ile aktif olan sıcak tank boya sokucu ürünler genellikle askeri ürünler olarak geçmektedir. Genellikle hava araçlarının jant boya ve kaplamaları için kullanılır.
Sıcak tank boya sökücü

Sıcak Tank Boya sökücü Nedir MIL-PRF-83936C

  1. Malzeme MIL-PRF-83936C sıcak tank boya sökücü şartnamesini karşılar.
  2. Malzeme yüzeyinde farklı boyalar bulunan motor parçaları ve aksesuarlarının boya söküm işlemlerinde kullanıldığında boyayı sökecek ve ana malzeme yüzeyinde aşınma ve kararma yapmaz.
  3. Malzeme homojendir, katı partiküller ve kirlilik içermez. Sıvı formunu koruyacak şekilde tasarlanmıştır.
  4. Alev alma testinde, 3 (üç) saniyeden fazla yanmaz (MIL-PRF-83936 paragraf 4.4.1).
  5. Korozyon testinde alüminyum, çelik ve magnezyum plakalarda korozyon görülmeyecek ve ağırlık değişim farkıal üminyum, çelik, magnezyum plakalar için MIL-PRF-83936C askeri şartnamesi Tablo II’de ki gereksinimleri karşılar.
  6. Boya söküm testinde alüminyum, çelik ve magnezyum plakalarda ki boya her üç panelden en az ikisinde %95 (doksan beş) oranında söker ve plakalarda korozyon meydana gelmez (MIL-PRF-83936).
  7. Hidrojen gevrekliği testi sonucunda çekme mukavemetinde düşme veya hidrojen gevrekliğinin gözle görünür herhangi bir belirtisi olmaz (MIL-PRF-83936 paragraf 4.4.5.).
  8. Malzeme fenol veya türevlerini, siyanürlü bileşikler ve klorlu solventleri içermez. Isı ile aktif olabilen ürün içeriklidir.
  9. Malzeme orijinal ambalajlardadır. Orijinal ambalajın haricinden malzeme satılmamaktadır.

Sıcak Tank Boya Sökücü Nasıl kullanılır

Kullanım tanklarına alınan ürün istenilen sıcaklığa gelmesi beklenir. Daha sonra apar-atlara dizilmiş olan boyası çözülecek malzemeler sıcak tank boya sökücü içine daldırılır. Bekleme süresi gelen ürünler tank içerisinden çıkartılır. Kullanım öncesi ve sonrası ısı kontrollerini yapınız. Sıcak tank boya çözücü ürünlerde sds lerin de geçen güvenlik talimatlarına uyunuz. İşletme şartları gereği kullanımlar yapılırken lütfen güvenlik önlemlerinizi alınız.

Sıcak Tank Boya Sökücü Nasıl Satılır

Orijinal ambalajında 210 litre olarak sıcak tank boya sökücü ürün alınabilir. Ya da 1000 Lt IBC ile satın alım yapılabilir. Üretim ve şartname açısında tüm gereksinimleri karşılar.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :20.01.2017