inox Temizleyici inoxshine nedir

Mutfak inox temizleyici parlatıcı paslanmaz ve mutfak malzemeleri gibi inoks kaplı yüzeylerin temizlenmesi ve parlatılması için kullanılır. Yüzeydeki parmak izi ve diğer tüm lekelerin temizlenmesi için güvenle bir temizlik yapılması için inoks temizleyici tüketilir. Temizlik sonrası kalıcı parlaklık sağlar inox yüzey temizleyici. Çizilmelere ve darbeye karşı bir bariyer isteniyor ise koruyucu katkılı ürünler seçilmelidir. Paslanmayan inox ocak temizliği için kullanımlarında ocağın soğuk olmasına dikkat ediniz. Paslanmaz inox yüzey temizleyici ürünler su bazlı veya direk kullanım olabilirler. Paslanmaz inoks temizleyici kullanımı çok kolay ve kusursuz iş yapması nedeni ile seçilir. Paslanmaz inoks temizliği öncesi yüzey pas tabakası var ise lütfen öncelikle pas sökücü ile pasını sökünüz. Paslanmaz inox parlatıcı ürünler sonrası yüzey su tutmam özelliği kazanır. Paslanmaz inox temizleyici sprey veya likit olarak satın alınabilir.

inox ocak temizliği inoxshine ile inox temizleyici sprey ve parlatıcı nasıl kullanılır?

inox Temizleyici
Mutfaklarda inox temizleyici parlatıcı püskürtme şeklinde uygulaması yapılabilir. Daha sonra inoks temizleyici kuru bez ile silinip kurulanması gerekir. Silme şeklinde yapılacak uygulama en uygun olanıdır. Sadece silim yönünüzün hep aynı olmasına dikkat ediniz inox temizleyici kullanırken. Daldırma şeklinde inoks temizleyici uygularken parçaların tamamen sıvıya daldırıldığından emin olunuz. Daha sonra inox temizleyici işlemi bittiğinde kurulama işlemi yapınız. Her üç tipte de kullanılır inox ocak temizliği. Rahatsız edici kokusu yoktur inoks temizliği istenilen parfüm katkısı ile üretilebilir. Tüm inox ocak temizliği ve çelik paslanmaz hepsine uygundur.

inox yüzey temizleyici ve inox parlatıcı özellikleri

Yağ bazlıdır inoks temizleyici çevre ve insan sağlığı riski yoktur. Solvent bazlı inox temizleyici uçucu bir üründür kurulama veya durulama gerektirmez. Yüzeyin silinip inoks temizliği ile temizlenmesinin akabinde sonuç ortaya çıkar parlak ve pürüzsüz bir yüzey elde edilir. Yanıcı parlayıcı ve patlayıcı değildir inoks temizleyici.

inoks temizleyici ve inox parlatıcının avantajları

Lavabo ve benzeri su ile temas eden yerlerde temizliği sürekli yapmanız durumunda buralar kireç ve leke oluşumu olmaz inox yüzey temizleyici sonrası. Buzdolabı ve mutfak kullanımında kullanım kolaylığı ve rahatlığı vardır inoks temizleyici ürünün. Malzemelerin çok uzun süre ilk günkü gibi tutulması ve süreklilik ilkesi için gerekli bir üründür inox temizleyici ve parlatıcı. Mutfak inox temizleyici ve parlatıcı ayrı ayrı ürünler kullanmanızı gerektirmez. Mutfak inox temizleyici ayrı inox parlatıcı ayrı ürünler olarak kullanmak yerine tek ürün ile hem temizlik hem parlatma görevi yapmaktadır. Asit kostik ve fosfat içermez inox temizleyici sprey. Mutfak inox üzerindeki kaplamaların hiçbirine zarar vermeden temizlik yapar inoks temizleyici.

inoks temizliği fiyatları inoxshine ambalajlar

Küçük ve orta boy işletmeler için 30 LT inox temizleyici sprey olarak belirlenmiştir. Orta ve büyük boy işletmeler için 210 LT inoks temizliği ambalajları bulunmaktadır. Daha büyük işletmeler için inoks temizleyici 1000 LT ve katları bulunur. Bu inoks temizliği ürünü fiyatlar 4,00 Tl ile başlar 140 TL arasında değişen inoks temizleyici fiyatları bulunmaktadır.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :21.03.2017