Pası ne çözer sorusu aslında sizin için bir ifade şekli olabilir. Önem arz eden konu işi evveliyatından bilmenizdir. Pas nasıl oluşur daha önemlidir. Sonrada oluşan pasların nasıl çözüleceği konusunda sizlerin daha iyi fikri olabilir diye düşündük. Bu nedenle pası ne çözer, nasıl çözer gibi sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Bu cevaplar bizim sektörde yaşadıklarımız ve önümüze çıkan problemleri nasıl çözdüğümüz sorunlarınıza cevap olacak diye düşünmekteyim.

Hangi Pası Ne Çözer?

Pası ne çözer

Pas oluşumlarını ayırmadan size sadece ergen muhabbeti yapabilirim. Bu iş ergen muhabbeti ile anlaşılacak bir iş değil. Dünya pas sökücü pazarı kimya piyasasında çok ufak bir yer tutsada öyle basit bir konu değil. Çünkü geri dönüşüm ve bir maddenin tekrar yeni gibi kullanılması bu sayede gerçekleşiyor.

Dışarıda beklemiş metallerde pas sökücü ile çalışacaksanız öyle her pas sökücü her yerde iş yapmaz bunu bilin. Öncelikle metalleri tanımanız gerekiyor. hangi metal önceki işlem sonraki işlemi bilmeden elinizde bir sünger sünger ile çözdüğünüz pas pas sökücü ile çözdüm diye yutturursun uz sadece. benim gibi birisi bu videoyu seyrederek sadece güler. Kimyacıyım diyorsanız elinizde varil ve kovadan fazlası olmalı. Öyle İnternet ten kopyalayıp düzenlediğiniz içerikler kimyacı olunmuyor.

Hangi pas sorusuna şöyle cevap verelim:

 1. Evsel paslar
 2. Sanayi pasları
 • Evsel pas sökücü kullanımı : Genellikle eski eşyalarınızın geri kazanımı için kullanılır bu tip ürünler. Araç konsantre pas sökücü veya sehpa gibi eşyalar çeşitlendirilebilir. Bahçe korkuluk pas sökücü gibi evinizin metal aksamları ve eşyaları çeşitlendirilebilir. Bunlarda iş çok karmaşıktır. genellikle ev kullanıcısı işi bilmediği ve tecrübesi oladığı için biz sanayi kimyasalcılar için korkulu rüyadır. Çünkü internetden bir içeriği okumuş ve bu içerik de muhtemelen evde temizlik doğal ürünler olarak geçer ve hepsi kulaktan dolma ve yanlış bilgiler ile doludur. Sonra anlat anlatabilirsen. En kolay çözüm şu oluyor genellikle bu yazıyı okuyun diyoruz. Pas sökücü başlığı altındaki her yazı neredeyse bilgilerle doludur okuyun arkadaş. Bilmeden uzman olan ve İnternet üzerinden yönlenen herkes sağlığını tehlikeye atar unutmayın ev kullanıcıları. İş göründüğü gibi değildir. Bu nedenle lütfen önünüze gelen şeyleri karıştırıp bir şeyler denemeyin sorunu tam öğrenin çözümler çok basittir tanımlama problemini aşmalıyız önce.
 • Sanayi kaynaklı Konsantre pas sökücü kimyasallar : Bizim uzmanlık alanımız budur. Evsel kullanıcıya yardım ederiz hatta işlerini ücretsiz numune ile çözeriz fakat satış yapamayız bu nedenle hedefimiz sanayi kullanıcılarıdır. Burada ise önümüzde engel tanımayız. Sorunu belirtirsiniz cevabını alırsınız. Sanayi pasları kaynağını kurutmadığınız sürece hep karşınıza çıkacaktır. Bizim çalışmaya başladığımız firma istatistikleri diyor ki 10 yıldır hurdaya pastan dolayı parça atmadık. Bu ne anlama geliyor hiç düşündünüz mü. Bu işi biliyorsanız bu sonucu alırsınız. daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Pası Ne Çözer ? Sorusuna cevap arıyorsanız notu okuyup hangi yüzeyden pası çözeceğinize emin olduktan sonra iletişime geçebilirisiniz.

Pası ne çözer, pası ne söker, pası ne temizler sorularınızın cevabıdır.

 • Pas metal üzerinde ise alkali veya asidik pas çözücü ürünler ile pası çözülür.
 • Pas kumaş üzerinde ise daha çok farklı bileşik polibazik asitler kullanılmalıdır.
 • Pas boya yüzeyinde ise boyanın altından çıkıyor ise Boyaya zarar vermeyen pas sökücü kullanılması gerkir.
 • Pas ahşap zeminde ise pas sökücü ürünler kullanımında dikkat edilecek hususlar daha çok vernik ve ahşapa zarar vermeyecek pas sökücü kullanılmalıdır.
 • Pas plastik ve benzerlerinin üzerinde ise uygulama plastiğin dayanıklılığına göre ürün seçimi yapılmalıdır.
 • Pası birçok asit çok rahatlıkla söker daha sonra yapacağınız işlem seçmeniz gereken pas sökücü ürünü belirler.
 • A metal grubundaki paslar için metal uyumlu bir pas sökücü şartı vardır yüzeye göre seçilmesi şarttır.

Kullanım şartları ortam ve yüzeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Uzman yardımı almak için iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Son güncelleme tarihi :05.09.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan