Metal yüzey temizleme işlemleri yağ sökücü, pas sokucu ve fosfat kaplama işlemini yapan metal yüzey hazırlayıcı konsantre pas sökücü Metalon. Metal temizleme kimyasalları boya öncesi metal yüzey hazırlığı ciddi iştir. Boya mukavemeti ve uzu süre boya dayanımı için metal yüzey işlemleri çok önemlidir. Eski sistem ile önce zımpara ile pas temizleme yapmak. Daha sonra tiner ile yağ temizleme yapmak. Daha sonra fosfat kaplamaya gönderip boya atma devri bitti. Çünkü hem mukavemeti aynı zamanda düzgün boya görünümü için metal temizleme kimyasalları Metalon ile sorun çözüldü. Metal yüzey işlem kimyasalları ile yapılması gereken 3 işlemi de tek başına yapar Metalon. Oksitlenen metal nasıl temizlenir en güçlü pas sökücü Metalon ve Konsantre pas çözücü kimyasallar ile. Endüstriyel pas sökücü ve konsantre pas çözücü Metalon onaylı msds ile konsantre pas sökücü Mesa kimya. Boya öncesi metal yüzey hazırlayıcı kimyasal. Pas çözücü ve konsantre pas sökücü hassas metaller dahil tüm yüzeylerden korozyon ve pas sökücü kullanımı için tasarlanmıştır.

Pas Sökücü Metal Yüzey Temizleme Metalon Kullanım Alanları

Tüm bilinen metaller ile uyumludur. Metal yüzey işlemleri tek ürün ile pas sökme işlemi yapabilir. Metal yüzey hazırlayıcı olarak boya öncesi hazırlıklarında yağ sökücü, pas sökücü ve fosfat kaplama ürünü olarak kullanabilirsiniz. Tek işlem özelliği neden önemlidir. Bu sektörde genellikle yaygın bir tiner kullanımı vardır. Yanıcılığı iş güvenlik riskleri önemlidir. Öncelik Metalin üzerindeki yağın alınması ve metalin kontrollü metotlar ile aşındırılarak demir fosfat ile pürüzlü bir yüzey sağlanmasıdır. Alttaki resimde göreceğiniz üzere pürüzlü yüzey yani fosfat kaplı yüzeye boyanın tutunması daha kolay. Bu nedenle paslı yüzeylerin metal yüzey temizleme kimyasalı metalondan sonraki halini görmektesiniz.
  • Peki neden pürüzlü bir yüzey: Konsantre Pas sökücüler ve fosfat kaplayıcı ürün kullanılmalıdır. Resimde metal yüzey temizleme kimyasalları ile yapılmış yüzeyi görmektesiniz. Pürüzsüz yüzeye boyanın tutunması ile pürüzlü yüzeye tutunması arasında 12 kat mukavemet ve dayanım farkı vardır.
  • Bize gelen soruların cevabı bu yazı içerisinde: Oksitlenen metal nasıl temizlenir metalon ile temizlemek mümkündür. Metal yüzey temizleme yağ var ise yağı alınır. Pas var ise pas temizleme yapılır. Kontrollü metotlar ile aşındırılarak demir pas sökücü sonrası fosfat kaplanır. Metal temizleme kimyasalları prosese göre değişmektedir. Metal yüzey temizleme kimyasalları sonraki yapılacak işleme göre seçilir. Metal yüzey işlemleri boya öncesi sıralaması çok önemlidir. Metal temizleyici ürün çeşitleri sonraki işleme göre seçilmelidir. Metal yüzey boyama öncesi metal yüzey hazırlayıcı kullanılır. Metalden pas çıkarma, metal nasıl temizlenir ve paslı metaller nasıl temizlenir konsantre pas sökücü ile temizlenir.
Pas Sokucu Metal Yuzey Hazirlayici metalon

Pas sokucu metal yüzey temizleme kimyasalları Metalon Diğer Özellikleri

Diğer özellikleri kullanıcı açısından kokusuz olması. Yanıcı ve parlayıcı ürün olmaması avantajdır. Metal yüzey işlemleri için ayrıca başka apar ata veya kimyasala ihtiyacınız kalmaz. Tek kimyasal ile olması gereken metal yüzey işlemleri tek başına hallolmuş olur.
  • Oksitlenen metal nasıl temizlenir ve metal yüzey temizleme fiyat olarak tiner ve diğer yağ sökücü lerden daha uygun fiyata kullanırsınız.
  • Metal temizleme kimyasalları metalon kokusu yoktur. Metal yüzey temizleme kimyasalları metalon zehirli gaz çıkışı yoktur. Metal temizleyici insan ve çevre sağlığı açısından risk teşkil etmez standart atık prosedürleri geçerlidir.
  • İçeriğinde kullanılan ham maddeler reach tüzüğüne uygun olarak üretilmiş tamamen güvenli pas sokucu ürünümüzdür.
  • Metal temizleyici TSE Onaylı msds'i vardır.
  • Firmalar ücretsiz olarak metal yüzey temizleme kimyasalları numune isteyebilir. Metal yüzey işlemleri metalon deneyip konsantre pas sökücüler ürünü daha sonra sipariş verebilirler.
  • Metal yüzey temizleme endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. Oksitlenen metal nasıl temizlenir konsantrasyon ve kullanım bilgilerini mail ile isteyebilir. Metal kimya metal yüzey işlemleri sisteminiz ile ilgili danışmanlık alabilir.
  • Metal ve ametaller için daha iyi boya nasıl yapılır sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Metal yüzey hazırlığı önemli iştir en kaliteli boya yapmanın metal yüzey temizleme kimyasalları püf noktasıdır. Metal yüzey işlemleri es geçtiğinizde maalesef hem fazla para ödeyeceksiniz. Aynı zamanda zararlı ürünler kullanacaksınız.

Pas sökücü Metalon Ambalaj şekilleri ise

Paslı metaller nasıl temizlenir küçük işletmeler için 30 Kg deneme ambalajları ile satılmaktadır. M etalden pas çıkarma orta ölçekli firmalar için 210 Kg yarı standart ambalajları vardır. Metal nasıl temizlenir büyük boy firmalar için standart ambalajları 1000 Kg önerilmektedir. Metal yüzey temizleme kimyasalları metalon metal yüzey işlemleri videosunu seyredebilirsiniz.
Son güncelleme tarihi :08.03.2017
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan