Metal temizleyici ile pas nasil temizlenir boya öncesi metal yüzey işlemleri yağ sökücü metal pas sökücü fosfat kaplama. Metal yüzey temizleme ve metal yüzeyleri temizleme için METALON kullanımı. Metal yüzey temizleme işlemleri yağ sökücü, pas sokucu ve fosfat kaplama işlemini yapar. Metal yüzey hazırlayıcı Metal temizleyici konsantre pas sökücü Metalon. Metal temizleme kimyasalları boya öncesi metal yüzey hazırlığı ciddi iştir. Boya mukavemeti ve uzu süre boya dayanımı için metal yüzey işlemleri çok önemlidir. Eski sistem ile önce zımpara ile pas temizleme yapmak. Daha sonra tiner ile yağ temizleme yapmak. Daha sonra fosfat kaplamaya gönderip boya atma devri bitti. Çünkü hem mukavemeti aynı zamanda düzgün boya görünümü için metal temizleme kimyasalları Metalon ile sorun çözüldü.

Boya öncesi metal yüzey işlemleri nedir pas nasil temizlenir

metal yüzeyleri temizleme Boya mukavemetini artırmak için metal yüzeyin boyaya hazırlanması işlemidir. Metal yüzey işlem kimyasalları ile yapılması gereken 3 metal temizleyici işlemi de tek başına yapar Metalon. Oksitlenen metal nasıl temizlenir en güçlü pas sökücü metalon ve konsantre pas çözücü kimyasallar ile. Endüstriyel pas sökücü ve konsantre pas çözücü Metalon onaylı msds ile konsantre pas sökücü Mesa kimya. Boya öncesi metal yüzey hazırlayıcı kimyasal. Pas çözücü ve konsantre pas sökücü hassas metaller dahil tüm yüzeylerden korozyon ve pas sökücü kullanımı için tasarlanmıştır.

Boya öncesi metal temizleyici ile metal yüzey işlemleri yapılması gerekenler

Boya öncesi metal yüzey hazırlayıcı METALON
 1. Metal yüzeyde yağ var ise yağ sökücü ile metal yüzey temizleme yapılır
 2. Metal yüzeyde pas var ise pas sökücü ile metal yüzeyleri temizleme işlemi yapılır
 3. Metal yüzeylere boyanın daha iyi tutunabilmesini sağlamak için fosfat kaplama yapmak gerekir.

Pas Sökücü metal temizleyici Metalon metal yüzey işlemleri Kullanım Alanları

metal pas sökücü Tüm bilinen metaller için metal yüzeyleri temizleme kimyasalı uyumludur. Metal yüzey işlemleri metal temizleyici tek ürün ile pas sökme işlemi yapabilir. Metal yüzey hazırlayıcı olarak boya öncesi hazırlıklarında yağ sökücü, pas sökücü ve fosfat kaplama ürünü olarak kullanabilirsiniz. Metal temizleyici metalon tek işlem özelliği neden önemlidir. Bu sektörde genellikle yaygın bir tiner kullanımı vardır. Metal yüzeyleri temizleme esnasında tinerin yanıcılığı iş güvenlik riskleri önemlidir. Öncelik metalin üzerindeki yağın alınması ve metalin kontrollü metotlar ile aşındırılarak demir fosfat ile pürüzlü bir yüzey sağlanmasıdır. Alttaki resimde göreceğiniz üzere pürüzlü yüzey yani fosfat kaplı yüzeye boyanın tutunması daha kolay. Bu nedenle paslı yüzeylerin metal yüzey temizleme kimyasalı metalondan sonraki halini görmektesiniz.

Metal temizleyici METALON Metal yüzeyleri temizleme sonrası neden pürüzlü yüzey

metal yüzey işlemleri Metal temizleyici olarak konsantre pas sökücüler ve fosfat kaplayıcı metalon kullanılmalıdır. Resimde metal yüzey temizleme kimyasalları ile yapılmış yüzeyi görmektesiniz. Pürüzsüz yüzeye boyanın tutunması ile pürüzlü yüzeye tutunması arasında 12 kat mukavemet ve dayanım farkı vardır.
 • Bize gelen soruların cevabı bu yazı içerisinde: Oksitlenen metal nasıl temizlenir metalon ile temizlemek mümkündür. Metal yüzey temizleme yağ var ise yağı alınır. Pas var ise pas temizleme yapılır. Kontrollü metotlar ile aşındırılarak demir pas sökücü sonrası fosfat kaplanır.
 • Metal temizleme kimyasalları prosese göre değişmektedir. Metal yüzey temizleme kimyasalları sonraki yapılacak işleme göre seçilir. Metal yüzey işlemleri boya öncesi sıralaması çok önemlidir. Metal temizleyici ürün çeşitleri sonraki işleme göre seçilmelidir. Metal yüzey boyama öncesi metal yüzey hazırlayıcı kullanılır. Metalden pas çıkarma, metal nasıl temizlenir ve paslı metaller nasıl temizlenir konsantre pas sökücü ile temizlenir.

Pas sokucu metal yüzey temizleme kimyasalları Metalon Diğer Özellikleri

metal yüzey temizleme Diğer özellikleri kullanıcı açısından kokusuz olması. Yanıcı ve parlayıcı ürün olmaması avantajdır. Metal yüzey işlemleri için ayrıca başka apar ata veya kimyasala ihtiyacınız kalmaz. Tek kimyasal ile olması gereken metal yüzey işlemleri tek başına hallolmuş olur.
 • Oksitlenen metal nasıl temizlenir ve metal yüzey temizleme fiyat olarak tiner ve diğer yağ sökücü lerden daha uygun fiyata kullanırsınız.
 • Metal temizleme kimyasalları metalon kokusu yoktur. Metal yüzey temizleme kimyasalları metalon zehirli gaz çıkışı yoktur. Metal temizleyici insan ve çevre sağlığı açısından risk teşkil etmez standart atık prosedürleri geçerlidir.
 • İçeriğinde kullanılan ham maddeler reach tüzüğüne uygun olarak üretilmiş tamamen güvenli pas sokucu ürünümüzdür.
 • Metal temizleyici TSE Onaylı msds'i vardır. Metal yüzeyleri temizleme kimyasalı metalon ve alternatiflerini kullanmadan dikkat edin.
 • Firmalar ücretsiz olarak metal yüzey temizleme kimyasalları numune isteyebilir. Metal yüzey işlemleri metalon deneyip konsantre pas sökücüler ürünü daha sonra sipariş verebilirler.
 • Metal yüzey temizleme endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. Oksitlenen metal nasıl temizlenir konsantrasyon ve kullanım bilgilerini mail ile isteyebilir. Metal kimya metal yüzey işlemleri sisteminiz ile ilgili danışmanlık alabilir.
 • Metal ve ametaller için daha iyi boya nasıl yapılır sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Metal yüzey hazırlığı önemli iştir en kaliteli boya yapmanın metal yüzey temizleme kimyasalları püf noktasıdır. Metal yüzey işlemleri es geçtiğinizde maalesef hem fazla para ödeyeceksiniz. Aynı zamanda metal yüzeyleri temizleme için zararlı ürünler kullanacaksınız.

Pas sökücü Metalon ile pas nasıl temizlenir Ambalaj

Metal temizleyici Metal temizleyici ile paslı metaller nasıl temizlenir küçük işletmeler için 30 Kg deneme ambalajları ile satılmaktadır. Metalden pas çıkarma orta ölçekli firmalar için 210 Kg yarı standart ambalajları vardır. Metal temizleyici ile metal nasıl temizlenir büyük boy firmalar için standart ambalajları 1000 Kg önerilmektedir. Metal yüzey temizleme kimyasalları metalon metal yüzey işlemleri videosunu seyredebilirsiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :20.06.2017