En güçlü pas sökücü Metalon ve Konsantre pas çözücü kimyasallar. Endüstriyel pas sökücü ve konsantre pas çözücü Metalon onaylı msds ile pas sökücü Mesa kimya. Boya öncesi metal yüzey hazırlayacı kimyasal. Konsantre Pas sökücü ve pas çözücü Hassas metaller dahil olmak üzere tüm yüzeylerden korozyon ve pas sökücü kullanımı için tasarlanmıştır.

pas sökücü metalon

Pas Sökücü Metalon Kullanım Alanları

Tüm bilinen metaller ile uyumludur. Tek ürün ile pas sökme işlemi yapabilir. Metal yüzey hazırlayıcı olarak boya öncesi hazırlıklarında yağ sökücü, pas sökücü ve fosfat kaplama ürünü olarak kullanabilirsiniz. Tek işlem özelliği neden önemlidir. Bu sektörde genellikle yaygın bir tiner kullanımı vardır. Yanıclığı iş güvenlik riskleri önemlidir. Öncelik Metalin üzerindeki yağın alınması ve metalin kontrollü metodlar ile aşındırılarak demir fosfat ile pürüzlü bir yüzey sağlanmasıdır. İşin esası ve genel yaşadığınız sorunlar veya anlamadığınız bir konu var ise bizimle irtibat kurunuz.

Peki neden pürüzlü bir yüzey: Resimden anlaşılacağı gibi Metalin yüzeyi pürüz açısından çok riskli siz boya attığınızda altta kalacak nem korozyona sebep verecek ve yürüyüp boyayı bozacaktır. resimde gördüğünüz Yüzey Gayet düz bir yüzeydir ve boyanın yapışması çizme ve tuz testlerinden geçmesi oldukça zor çünkü altta tutunabileceği bir yüzey yoktur. bu nedenle çok önemli bir üründür. Sağlıklı Boya yapılmasının ana şartı budur ve bunu tiner yada normal yağ sökücü ile yapmanız mümkün değildir. Bu nedenle pas sökücü ve fosfat kaplayıcı ürün kullanılmalıdır.

Pas Sokucu Metal Yuzey Hazirlayici

Pas Sökücü Metalon Diğer Özellikleri

 • Fiyat olarak tiner ve diğer yağ sökücül erden daha uygun fiyata kullanırsınız.
 • Kokusu yoktur, zehirli gaz çıkışı yoktur, insan ve çevre sağlığı açısından risk teşkil etmez standart atık prosedürleri geçerlidir.
 • İçeriğinde kullanılan hammaddeler Reach tüzüğüne uygun olarak üretilmiş tamamen güvenli pas sökücü ürünümüzdür.
 • TSE Onaylı msds'i vardır.
 • Firmalar ücretsiz olarak numune isteyebilir deneyip Pas sökücü ürünü daha sonra sipariş verebilirler.
 • Endüstriyel kullanım için tasarlanmıştır. Konsantrasyon ve kullanım bilgilerini mail ile isteyebilir. Sisteminiz ile ilgili danışmanlık labilir.
 • Daha iyi boya nasıl yapılır sorularınıza cevap bulabilirsiniz. metal yüzey hazırlığı önemli iştir en kaliteli boya yapmanın püf noktasıdır. Bunu es geçtiğinizde malesef hem fazla para ödeyeceksiniz. Aynı zamanda zararlı ürünler kullanacaksınız.

Pas sökücü Metalon Ambalaj şekilleri ise

 • 30 litre
 • 210 litre
 • 1000 litre
 • 16000 litre Olarak belirlenmiştir.

Metalon videosunu seyredebilirsiniz

Son güncelleme tarihi :05.10.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan