Doğal boya sökücü ürünlerin tanımı

Doğal boya sökücü ürünler otomobil sektöründe üretim yapan Tofaş, Renault, Ford, Toyota gibi firmaların Sistemlerinde kullandıkları yanıcı parlayıcı ve kanserojen kimyasallara muadil olarak hazırlanmıştır. Vernik sökücü olarak atık veya akan vernikleri temizleyebileceğiniz aseton yerine kullanabileceğiniz doğala en yakın boya sökücü üründür.

doğal boya sökücü

Başlıca kullanılan sitemler özellikle boya kabinlerine yapışan boyaların temizlenmesi için kullanılır. Boya kabinlerinde bulunan cam veya saç parçalaırn üzerlerindeki boyanın sökülmesi için kullanılan Ksilen, Solvent ve glikoller gibi çevre riski olan ve kanserojen kimyasallara muadil olarak tasarlanmıştır.
Boya kabinleri içerisinde boya koskusu ksilen kokusu ve glikol kokusu nedeni ile gaz maskesi vücut tulumu kullanan ve çok kötü ve tehlikeli çalışma ortamlarında bulunan kullanıcılar için sağlık riski olmayan organik ürün sertifikalı çözümler sunuyoruz.

Doğal boya sökücü ve işçi sağlığının önemi;

Özellikle işçi sağlığı ve güvenliğinin avrupa birliği yasalarınca belirlenmesi ve tehlikeli işlerde çalışanlar için ayrıca kanun maddelerinin eklendiği günümüzde mazeretimizin olamayacağı ve insan hayatından önemli hiçbirşeyin olmadığı günümüzde sağduyulu yöneticilerin konuya eğilip bir an önce yanıcı parlayıcı ve kanserojen kimyasalları işletmelerinden çıkartmaları gerekmektedir. Ürünün genel denemeleri yapılmış olup ekleyeceğimiz videoda görünmektedir.

Doğal boya sökücü Kullanım alanları

  1. Daha çok sanayi kullanımları için tasarlanmış olan ürün uçak pistlerinden lastik izi sökücü ve yağ sökücü olarak kullanılabilir.
  2. Aseton yerine Oje temizliği için doğal ürün arayanlara çözüm olacaktır.
  3. Vernik atan otomotiv fabrikaları için % 100 doğal ürün olarak temizlikte kullanılabilir.
  4. Kabin içinde boya atan otomotiv firmaları için kabin temizliklerinde doğal boya sökücü olarak kullanılabilir.
  5. Lastik izi veya yağ sökücü olarak sıkça kullanımları fabrika içi ve dışında kullanımları mümkündür.
Doğal boya sökücü ürünü açıklamaya çalıştık. Sürçülisan ettiysek affola. Ayinesidir işi Başka söze gerek yok felsefesi ile sizin Kimyasal çözüm ortağınız olmayı amaçlıyoruz.
Teşekkürlerimizi borç biliriz.
Tarih: 01.11.2016
Yazan: Mesa Kimya

Boya sökücü

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan