Yapı sektöründe inşaat aşamasındaki en büyük problem inşaat demiri pas oluşumuna çözüm inşaat demiri pas sökücü no-pas-rebar. Yapı firmaları inşaat demirini rutubet ve nem görmesi sebebi ile oluşan paslanmaya karşı çözüm olması amacı ile demir pas sökücü üretilmiştir. Konsantre inşaat demir pas sökücü ile demir pası nasıl temizlenir ve demirdeki pas nasıl çıkar. Konsantre inşaat demir pas sökücü ile demirdeki küf nasıl temizlenir ve demirden pas nasıl temizlenir. Konsantre inşaat demiri pas sökücü ile paslanmış demir nasıl temizlenir ve paslı demir nasıl temizlenir. Bu soruların cevabı inşaat demir pas sokucu kimyasaldır. Kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu konsantre inşaat demiri pas sokucu kimyasalı size tanıtmaya çalışacağız. Konsantre inşaat demir pas sokucu ürün su bazlı bir üründür yağ baz veya faz oluşturmaz yağ içermez. Daha sonra betonun tutunabileceği şekilde silikat tabakası bırakacaktır. Buda sizin beton içerisinde kalan inşaat demirlerinin tekrar pas yapmasının önüne geçmektedir.

inşaat demiri pas sökücü ile demirdeki pas nasıl çıkar?

Beton atmadan önce sıkça gelen demir paslanması soruları neticesinde inşaat demiri pas sökücü üretilmiştir. Temel atıldığında yada dışarıda kaldığında açık havada rutubet ve nemden dolayı pas ve korozyon oluşmaktadır. Yapı ve inşaat sektöründe kullanılan en önemli yapı taşıdır inşaat demirleri. Korozyon ve oksit oluşmuş yüzeye beton atılamayacağı için pas temizliği aşamasında kullanılmak üzere inşaat demir pas sokucu üretilmiştir. Sorular demir pası nasıl temizlenir, demirdeki pas nasıl çıkar, demirdeki küf nasıl temizlenir ve demirden pas nasıl temizlenir sorunları. Paslanmış demir nasıl temizlenir ve paslı demir nasıl temizlenir genellemesi ile gelen istekleri çözmek için kullanılır. Yapı sektörü inşaat demiri pas sokucu ürünler genel yapısı itibari ile inşaat sektöründe hızlı sorun çözme ürünüdür. Kullanımı kolay ve uygulaması nettir kesinlikle hızlıca sonuç alacağınız önemli bir inşaat demiri pas sökücü üründür. Yüzeydeki tüm pas oluşumunu temizler ve inşaat demiri pas sökücü sonrası yüzey korunaklı halde kalır. Yağ içermez inşaat demir pas sökücü yağ bazlı değildir.inşaat demir pas sökücü
 • İnşaat demirlerinde bağlanma yapıldıktan yada bağlama yapılmadan önce rutubet ve nemden dolayı pas yapar. Pas temizleme için inşaat demiri pas sökücü no-pas-rebar kullanılır.
 • İnşaat demir pas oluşumu neticesinde hidrojen gevrekliği zarar görmemesi nedeni ile inşaat demiri pas sökücü kimyasal kullanılır. Pas temizleme yapılıp beton içinde inşaat demirinin korunması amacını taşır. Beton içerisindeki demir yüzey tekrar pas yapmaya karşı silikat ile güçlendirilir.
 • Çünkü beton atıldıktan sonra beton içerisinde demir pas yapmaya devam eder ve inşaat demirinde mukavemeti ciddi oranda düşürür. Bu işlem mesa kimya inşaat demir pas sökücü kimyasal sayesinde mukavemet kaybına uğramadan çözülür.
 • İnşaat demiri pas sökücü ile paslar sökülmez ise en ufak ve sarsıntıda ciddi yıkım tehlikesi ile karşı kaşıya dır bina. Bu nedenle pası uygun inşaat demir pas sökücü kimyasal ile sökülüp daha sonra beton atılmalıdır.
 • İnşaat demir pas sökücü ürünümüz inşaatlar yapılırken veya inşaat demir malzemeleri bekleme esnasında pas oluşmasında kullanılır. İnşaat demirlerinin pas ve korozyon oluşumundan dolayı yüzeyin inşaat demiri pas sökücü ile temizlenmesi gerekmektedir.

inşaat demir pas sökücü ile demirdeki küf nasıl temizlenir?

Demir pas sökücü Konsantre inşaat demir pas sökücü kokusuz bir üründür. Kokusuz olması kullanıcıyı rahatsız etmemesi önemli bir demirdeki pas nasıl çıkar çözümü tercih sebebidir. Paslanmış demir yüzeylere spreyleme veya fırça yardımı ile uygulanabilen inşaat demiri pas sökücü hızlı işlem yapar. Paslı demir üzerine sıkılarak pas temizliği için bir miktar beklenmelidir. Paslanmış demir yüzeyler temizlendiği üzerinde bırakacağı toz silikat tabakasından anlaşılabilir.
 • Konsantre inşaat demiri pas sökücü inşaat demirlerine silme püskürtme veya daldırma olarak kullanılabilir.
 • 15 cm 20 cm uzaklıktan paslı yüzeylere püskürtmek sureti ile tatbik edilen ürün pasın ağırlık seviyesine göre tekrar kullanılabilir. Paslı demir yüzeyde bir toz film tabakası bırakması gerekir. Paslanmış demir yüzeye inşaat demiri pas sökücü püskürtme işleminde sonra istenirse durulama işlemi yapılabilir. Fakat asla nötürleme veya pas önleme gibi pasivasyon işlemi yapılamaz en önemli ayrıntı budur.
 • Konsantre inşaat demir pas sökücü her üç işlemde de etkili pas sökücü görevi görür. Silme püskürtme ve daldırma olarak tüm yüzey pas temizleme işlemi için etkilidir.
 • Konsantre inşaat demiri pas çözücü inşaat demirine zarar vermez sadece pas tabakasını yüzeyden uzaklaştırır. İçeriğinde mineral bazlı asitler barındırmaz. İnşaat demirlerine inşaat demiri pas sökücü etkisi üzerilerindeki pas ve korozyon kadardır.
 • Alacağınız inşaat demiri pas sökücü kimyasal eğer demirler dikili ve altta ürün var ise betonu etkilemeyecek bir ürün kullanılmalı. Eğer demirler kullanılmadan pasları sökülmek isteniyor ise de bu defa pas önleyici pasivex katıklı özel tutucu bazlı ürünler seçilmelidir.
 • inşaat demirlerinin üzerindeki pası söktük den sonra hemen beton atmak zorunda değilsiniz. Demirler üzerinden birkaç ay aynı zamanda pas koruma etkisi gösterecektir. İnşaat demiri pas sökücü içeriğinde bulunan silikat tabakaları daha sonra beton atıldığında pas yapmasını engelleyecektir.

inşaat demiri pas sökücü ile pas nasıl temizlenir?

insaat demiri pas sökücü
 • Onaylı sds, msds mutlaka isteyin TSE numarası olmayan sds,msds yazıcısı numarası olmayan belgeleri kabul etmeyin.
 • Konsantre inşaat demiri pas sökücü, çözücü kullanımı sonrası pası önlemek için alkali yada yağ bazlı ürün öneriyorlar ise sorun vardır. Mineral bazlı asitler kullanılmıştır nötürleme işlemi yapılması ortamda nitrit yada nitrat laşma atığı bırakacaktır. Yada ortamı çok aşırı alkali yapacağı için beton bağları demire yapışamayacağı için mukavemet % 80 oranında düşecektir.
 • Konsantre inşaat demir pas sokucu tek üründür önünden yada arkasından başka ürün kullanılmaz.
 • Konsantre inşaat demiri pas sökücü kimyasal sonrası durulama amacı ile sadece su kullanılır. Kullanırken ortamın sıcaklığın çok yüksek veya soğuk olması etkilemez.
 • Konsantre inşaat demir pas sokucu kimyasalı başka su harici başka bir ürün ile karıştırmayınız. Ne asit nede alkali veya tiner başka hiç bir ürün ile karıştırmayınız.
 • Konsantre inşaat demir pas sökücü kimyasal kullanım talimatı dışına çıkmayınız. Konsantre inşaat demiri pas sökücü kullanım talimatlarında geçen uygulama şekilleri ve yönergeleri harfiyen takip ediniz.
 • Konsantre inşaat demiri pas sökücü kimyasalı çocukların ulaşamayacağı yerle de saklayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Sadece uzman kişilerin kullanımı için endüstriyel inşaat demiri pas sökücü kimyasal üretilmiştir.
 • Standart asitlerin inşaat demirine verdiği zarar bilinmektedir. Bu nedenle standart asitler ile temizlenen inşaat demirleri mukavemet kaybeder ve geri dönüşü yoktur. Çünkü üzerine beton atılan demirler beton içerisinde pas yapmaya devam eder. Bu nedenle beton içerisinde pas yapmayan pas sökücü inşaat demiri pas sökücü nopas-rebar kullanılmalıdır.
 • Standart pas sökücüler inşaat demirinin dayanımını ve mukavemet gücünü inanılmaz seviyede düşürüp güvensiz kıldığı için bu özel ürün üretilmiştir.

Paslı demir nasıl temizlenir inşaat demir pas sökücü fiyatı?

demirdeki pas nasıl çıkar Konsantre inşaat demiri pas sökücü ürünü çok ekonomik fiyat ile kullanım imkanı sunar. Konsantrasyon ayarlamasını yaparken su veya önce inşaat demir pas sökücü koymamızın çok önemi yoktur. Konsantre inşaat demiri pas sökücü sprey apar-atları ile ilgili probleminiz var ise firmamıza ulaşınız temini bizler yapabiliriz. Konsantre inşaat demir pas sökücü fiyatı 6,00 tl ile başlamaktadır. Endüstriyel inşaat demir pas sökücü fiyatı 120,00 tl arasında fiyatlar bulunmaktadır. Konsantre inşaat demir pas sökücü satın alma yaparken öncesi ve sonrası ürün yoktur lütfen dikkatli olun. Bu inşaat demiri pas sökücü ile pas temizleme işlemi sonrası sadece su kullanılır.

inşaat demir pas sökücü ile demirdeki pas nasıl çıkar ambalajlar

insaat demiri pas sökücü rebar
Konsantre bir ürün olması nedeniyle verilen hesaplamaya göre alım yapınız. 1 Kg konsantre inşaat demiri pas sökücü ürün 5 birim su katığı ile çoğaltılarak hesaplanır. Toplam 6 kg olan inşaat demir pas sökücü ile 24 metrekare normal paslı demir temizlenebilir. Küçük işletmeler için 30 kg inşaat demiri pas sokucu ürün önerimizdir. Küçük ve orta boy işletmeler ve koniler için 210 kg inşaat demir pas sökücü kimyasal öneriyoruz. Sürekli aynı soruna maruz kalan orta ve büyük firmalar için 1000 kg inşaat demiri pas sökücü olarak piyasaya sunulur. Kullanmadan önce mutlaka ücretsiz inşaat demir pas sökücü numune isteyiniz. İnşaat demiri pas çözücü ücretsiz numuneye para ödemezsiniz sadece kargo ücretini ödeyerek deneyip kararınızı verebilirsiniz.
Son güncelleme tarihi :24.04.2017
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan