Beton temizleyici ürünler aralarında ayrılırlar. Betonu temizlemek için sıçrayan veya kazara dökülen beton. Ya da beton zeminlerdeki kir ve yağları temizlemek için kullanılan beton temizleme tipleri vardır. Beton sıçramış zeminlerin temizliği için kullanılan ürün videosu alttadır. Fakat beton zeminlerin temizliği için kullanacağınız beton temizleyici ürün için sorunu tam tanımlamalısınız. Soruna göre özel beton zeminler için beton temizleyici ürünler bulunmaktadır iletişime geçiniz.

Beton temizleyici ürünler nelerdir

Beton temizleyici ürünler beton zemin üzeri kir temizlenecek ise farklıdır. Kazara dökülen beton harç ve çimento atıkları temizlenecek ise farklıdır. Bu ikisi arasındaki seçimi yapabilmek için sorunun tam tanımı ile başvurmalısınız. Çünkü kirlilik ve beton yüzeyler farklıdır. Her beton yüzeyde her beton temizleyici aynı etkiyi göstermez. Bu nedenle sorunun tanımı tam yapılmalıdır. Aşağıda bazı sorunlar belirtilmiş ve beton temizleyici olarak örnek gösterilmiştir.
  • Beton harç sökücü ürünler beton üzerinden veya betonun bulunduğu ortamdan temizlenmesi için üretilmiş beton temizleyici türleridir.
  • Beton yağ sökücü beton üzerine dökülmüş yağların temizlenmesi için üretilmiş beton temizleyici ürünlerdir.
  • Beton pas sökücü Beton üzerinde oluşmuş pas izlerini temizlemek için üretilmiş beton temizleyici ürünlerdir.
  • Beton boya sökücü beton üzerine dökülmüş veya eski boyaları temizleyip boya sökücü ile temizleyebilen beton temizleyici ürünlerdir.

Beton temizleme ürünü tanımını nasıl yaparız

Beton zemin epoksi kaplı ise epoksi üzeri beton temizleme beton sökücü bir ürün düşünülmelidir. Beton zemin helikopter beton ve üzerine beton atığı dökülmüş ise beton temizleme ürünü tanımı buna göre yapılmalıdır. Beton yüzeye dökülmüş metal ise boyalı yada boyasız mı diye bakmak gerekir. Beton temizleme ürünü beton sökücü seçeceğiniz ürün zemine zarar vermeden temizlik yapılması için çok önemlidir.
  • Beton Zemin üzerine yağ dökülmüş ise beton temizleme ürünü buna göre seçilmelidir. Çünkü bu defa asidik bir ürün ile gereksiz yere beton zemine zarar vermiş olacaksınız.
  • Beton zemin üzerinde epoksi var diyelim Beton zemin temizleme olarak bakmak yanlıştır. Bu defa epoksi temizleyici ürün sorgulamalıyız. Epoksi üzerindeki kirliliğin tanımını yaparak bunu yapmalıyız.
Diğer beton sökücü, beton çözücü, beton ve harç sökücü asit ürünler. Çimento sökücü gibi ürünler ile çimento sorunlarını çözebilirsiniz. Konsantre beton sökücü fiyatı ile ekonomik kullanım yapabilirsiniz. Beton temizleme ürünleri ve beton temizleyiciler ile kirleri yok edebilirsiniz. Pvc boru içi tıkanmış ise pvc beton sökücü ürünler ile tıkanıklığı açabilirsiniz. Borudaki beton nasıl eritilir sorunuzun cevabını burada bulabilirsiniz. Betonu ne eritir sorusu karışık olsa da yüzeye göre değişmektedir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :06.01.2017