Konsantre Beton sökücü & konsantre Beton çözücü BETONIX-K

Konsantre Beton sökücü ürünümüz Betonix-K özellikler. Hızlı etkili konsantre beton harç sökücü betonix-k. Betonix-K konsantre beton sökücü güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerindeki beton sökücü işlemini tek başına bitirir. Çimento sökücü, harç sökücü, harç artıkları sökücü, kireç sökücü, tortu sökücü ve kışır sökücü efektini kısa sürede çözer. Beton atıklarının temizlenmesini sağlayan konsantre beton sökücü harç sökücü ürünümüzdür.

Konsantre Beton sökücü beyonix-k güvenlidir çünkü

 • Beton sökücü Betonix-K Yapısında metal koruyucu inhibitörler ve descaling esnasında gaz kesiciler içerir. BETONİX-K uygulandığı metal yüzeylerde ve aparatlar üzerinde aşındırma ve deformasyon yapmayan beton sökücüler grubundadır.
 • Betonixk beton sökücü işlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Çünkü içeriğinde gaz kesici özel izalatörler bulundurur.

Konsantre beton harç sökücü betonix-k ekonomiktir

Betonix-K beton sökücü ekonomik birim maliyetler ilse size avantaj sağlar. BETONİX-K beton çözücü yüzeydeki beton harç ve çimentoları yüzeylere göre 1/10 veya 1/20 oranında su ile karıştırılarak kullanır.
 • 1 birim konsantre beton sökücü BETONİX-K 10 birim su ilavesi ile seyreltilerek ağır betonlu yüzeylerde kullanılır.
 • 1 birim konsantre beton sökücü BETONİX-K 15 birim su ilavesi ile seyreltilerek normal betonlu yüzeylerde kullanılır.
 • 1 birim konsantre beton sökücü BETONİX-K 15 birim su ilavesi ile seyreltilerek hafif betonlu yüzeylerde kullanılır.

Konsantre beton çözücü betonix-k kullanım alanları

 • Çimento üretim fabrika ve işletmelerinde çimento sökücü harç sökücü, mikser temizleyici KONSANTRE Betonix-K kullanır. Pvc boru tıkandı nasıl açacaksınız tabi ki pvc beton sökücü ile.
 • Hazır beton üretim tesisleri Beton sökücü harç sökücü,mikser temizleyici KONSANTRE Betonix-K kullanır.
 • Beton üretim ve dolum ekipmanlarının temizliğinde Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici KONSANTRE Betonix-K kullanır. Siz borudaki beton nasıl eritilir diye soruyorsanız cevap bu linklerde.
 • Beton taşıma araçların, beton taşıma mikserlerinin çimento ve harç kalıntılarından temizlenmesinde KONSANTRE Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici Betonix-K kullanır.
 • İnşaat sırasında ve inşaat sonrası çimento esaslı tüm artıkların ve harç kalıntılarının temizlenmesinde KONSANTRE Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici Betonix-K kullanır.

Konsantre beton harç çözücü kullanım talimatı

 • KONSANTRE BETONİX-K Beton sökücü Ürün püskürtme aparatı yüzeye püskürtülerek uygulanır. Spreyleme sistemi ile veya fırça yardımı ile beton ve harçlı yüzeylere manüel olarak beton sökücü betonix-k uygulanarak kullanılır. Betonu ne eritir sorunuzun cevabı ise linki takip ediniz lütfen.

Konsantre beton sökücü sonrası son işlem

 • BETONİX-K uygulanan yüzeyler daha sonra bol su ile durulanarak KONSANTRE Beton sökücü işlemi sona erdirilir.
Diğer beton temizleyici, beton harç sökücü, beton harç sökücü, su bazlı beton harç sökücü, konsantre beton harç sökücü ürünlerimiz aşağıdaki gibidir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :05.04.2017