Yapı ve inşaat sektörünün genel problemi beton atıkları ve harç atıkları beton harç sökücü ürünler ile çözümü. Beton artıkları kazara dökülmüş yada sürekli çalışan makineler da beton çözücü kullanabilir. Bunların bulunduğu zemin ve yerlere göre kullanımları vardır. Konsantre beton harç çözücü ürünler her yerde aynı ürün kullanılmaz. Kullanılacak zemine göre doğru ürün seçimi çok önemlidir. Yapı sektöründe inşaat yapım aşamasında beton ve harç kullanılır. Aynı zamanda bu beton harç araçlar ile taşınır. Beton harç inşaat yapı üzerinden mi yada araba üzerinden mi sökülecek belirlemelisiniz.

Beton Harç sökücü

Beton harç sökücü betonix-h beton harç çözücü ürünümüz BETONİX-H özellikler. Hızlı ve etkili beton harç sökme ürünüdür.
 • BETONİX-H beton harç sökücü güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerindeki beton sökücü, çimento sökücü, harç sökücü, harç artıkları sökücü, kireç sökücü, tortu sökücü ve kışır sökücü efektini kısa sürede çözerek temizlenmesini sağlayan beton sökücü harç sökücü ürünümüzdür.

Beton harç sökücü betonix-h güvenlidir

 • Beton harç sökücü BETONİX-H Yapısında metal koruyucu inhibitörler ve descaling esnasında gaz kesiciler içerir. BETONİX-H uygulandığı metal yüzeylerde ve aparatlar üzerinde aşındırma ve deformasyon yapmayan beton sökücüdür.
 • Betonix Beton sökücü İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz çünkü içeriğinde gaz kesici özel izolatörler bulundurur.

Beton harç çözücü betonix-h neden ekonomiktir

BETONİX-H Beton harç sökücü Ekonomik birim maliyetlerinin yanı sıra, BETONİX-H Yüzeydeki beton harç ve benzeri yüzeylere göre 1/10 ile 1/20 oranında su ile karıştırılarak kullanır. Tıkanan boruların açılmasında borudaki beton nasıl eritilir sorunuzun cevabı bu linkte. Betonu ne eritir sorusunun cevabı buradan öğrenilebilir.
 • 1 birim Beton harç sökücü BETONİX-H 10 birim su ile seyreltilerek ağır betonlu yüzeylerde kullanılır.
 • 1 birim Beton harç çözücü BETONİX-H 15 birim su ile seyreltilerek normal betonlu yüzeylerde kullanılır.
 • 1 birim Beton harç sökücü BETONİX-H 15 birim su ile seyreltilerek hafif betonlu yüzeylerde kullanılır.

Beton harç çözücü betonix-h kullanım alanları

 • Çimento üretim fabrika ve işletmelerinde beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX-H kullanır.
 • Hazır beton üretim tesisleri Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX-H kullanır.
 • Beton üretim ve dolum ekipmanlarının temizliğinde Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX-H kullanır.
 • Beton taşıma araçların,beton taşıma mikserlerinin çimento ve harç kalıntılarından temizlenmesinde Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX-H kullanır.
 • İnşaat sırasında ve inşaat sonrası çimento esaslı tüm artıkların ve harç kalıntılarının temizlenmesinde kullanılır. Pvc beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX-H kullanır.

Beton harç sökücü betonix-h kullanım talimatı

 • BETONİX-H Beton sökücü Ürün püskürtme aparatı yüzeye püskürtülerek spreyleme sistemi ile veya Fırça yardımı ile beton ve harçlı yüzeylere manüel olarak konsantre beton sökücü BETONİX-H uygulanarak kullanılır.

Beton harç sökücü betonix-h sonrası son işlem

 • BETONİX-H uygulanan yüzeyler daha sonra bol su ile durulanarak beton harç çözücü işlemi sona erdirilir.
Diğer beton sökücü betonixis, harç sökücü, beton harç sökücü, su bazlı beton harç çözücü, konsantre beton harç sökücü ürünlerimiz aşağıdaki gibidir. Beton sökücü betonix ultra, beton temizleyici ve çimento sökücü ürünlerimize göz atın.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :07.04.2017