Yapı ve inşaat sektörünün genel problemi beton atıkları ve harç atıkları beton harç sökücü ürünler ile çözümü. Beton artıkları kazara dökülmüş yada sürekli çalışan makinalar da olabilir. Bunların bulunduğu yerlere göre kullanımları vardır. Konsantre beton harç sökücü ürünler her yerde aynı ürün kullanılmaz. Kullanılacak zemine göre doğru ürün seçimi çok önemlidir. Yapı sektöründe inşaat yapım aşamasında beton ve harç kullanılır. Aynı zamanda bu beton harç araçlar ile taşınır. Beton harç inşaat yapı üzerinden mi yada araba üzerinden mi sökülecek belirlemelisiniz.

BETON HARÇ SÖKÜCÜ

BETON HARÇ SÖKÜCÜ BETONİX-H
Beton harç sökücü ürünümüz BETONİX-H özellikler.
HIZLI VE ETKİLİ BETON VE HARÇ SÖKME BETONİX-H.
 • BETONİX-H beton harç sökücü Güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerindeki beton sökücü, çimento sökücü, harç sökücü, harç artıkları sökücü, kireç sökücü, tortu sökücü ve kışır sökücü efekltini kısa sürede çözerek temizlenmesini saylayan beton sökücü harç sökücü ürünümüzdür.
BETON HARÇ SÖKÜCÜ BETONİX-H GÜVENLİDİR ÇÜNKÜ;
 • Beton harç sökücü BETONİX-H Yapısında metal koruyucu inhibitörler ve descaling esnasında gaz kesiciler içerir. BETONİX-H uygulandığı metal yüzeylerde ve aparatlar üzerinde aşındırma ve deformasyon yapmayan beton sökücüdür.
 • Betonik Beton sökücü İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz çünkü içeriğinde gaz kesici özel izalatörler bulundurur.
BETON SÖKÜCÜ BETONİX-H EKONOMİKTİR ÇÜNKÜ;
BETONİX-H Beton harç sökücü Ekonomik birim maliyetlerinin yanı sıra, BETONİX-H Yüzeydeki beton harç ve benzeri yüzeylere göre 1/10 ila 1/20 oranında su ile karıştırılarak kullanır.
 • 1 birim Beton harç sökücü BETONİX-H 10 birim su ile seyreltilerek ağır betonlu yüzeylerde kullanılır.
 • 1 birim Beton harç sökücü BETONİX-H 15 birim su ile seyreltilerek normal betonlu yüzeylerde kullanılır.
 • 1 birim Beton harç sökücü BETONİX-H 15 birim su ile seyreltilerek hafif betonlu yüzeylerde kullanılır.
BETON HARÇ SÖKÜCÜ BETONİX-H KULLANIM ALANLARI;
 • Çimento üretim fakrika ve işletmelerinde Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX-H kullanır.
 • Hazır beton üretim tesisleri Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX-H kullanır.
 • Beton üretim ve dolum ekipmanlarının temizliğinde Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX-H kullanır.
 • Beton taşıma araçların,beton taşıma mikserlerinin çimento ve harç kalıntılarından temizlenmesinde Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX-H kullanır.
 • İnşaat sırasında ve inşaat sonrası çimento esaslı tüm artıkların ve harç kalıntılarının temizlenmesinde Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX-H kullanır.
BETON HARÇ SÖKÜCÜ BETONİX-H KULLANIM TALİMATI;
 • BETONİX-H Beton sökücü Ürün püskürtme aparatı yüzeye püskürtülerek spreyleme sistemi ile veya Fırça yardımı ile beton ve harçlı yüzeylere Manuel olarak Beton sökücü BETONİX-H uygulanarak kullanılır.
BETON HARÇ SÖKÜCÜ BETONİX-H SON İŞLEM;
 • BETONİX-H uygulanan yüzeyler daha sonra bol su ile durulanarak Beton HARÇ sökücü işlemi sona erdirilir.
Diğer beton sökücü, harç sökücü, beton harç sökücü, su bazlı beton harç sökücü, konsantre beton harç sökücü ürünlerimiz aşağıdaki gibidir.
Son güncelleme tarihi :10.07.2012
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan