Sektörel olarak inşaat ve beton üretim tesisler için güçlü beton sökücü betonix ultra. Daha hızlı ve daha güvenli beton çözücü arayanlar için tasarlanmış bir üründür betonix ultra. Hızlı söküm kabiliyeti konsatre beton çıkarma maddesi olarak tanınır betonix ultra.

Beton sökücü betonix ultra nasıl kullanılır

Güçlü hızlı konsantre beton sökücü ürünümüz BETONİX ULTRA özellikleri nelerdir. HIZLI VE ETKİLİ BETON VE HARÇ SÖKMEk için BETONİX, ULTRA ETKİLİ ürün kullanın.
BETONİX ULTRA beton sökücü Güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerindeki beton sökücü, çimento sökücü, harç sökücü, harç artıkları sökücü, kireç sökücü, tortu sökücü, pas sökücü, yağ sökücü ve kışır sökücü efekltini kısa sürede çözerek temizlenmesini saylayan beton sökücü harç sökücü ürünümüzdür.

Beton çözücü betonix ultra güvenlidir nedenmi

Beton sökücü BETONİX ULTRA Yapısında metal koruyucu inhibitörler ve descaling esnasında gaz kesiciler içerir. BETONİX ULTRA uygulandığı metal yüzeylerde ve aparatlar üzerinde aşındırma ve deformasyon yapmayan beton sökücüdür.
BETONİX ULTRA Beton sökücü İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz çünkü içeriğinde gaz kesici özel izalatörler bulundurur.

Beton sökücü betonix uktra ekomomik maliyetlidir

BETONİX ULTRA Beton sökücü Ekonomik birim maliyetlerinin yanı sıra, BETONİX ULTRA Yüzeydeki beton harç ve benzeri yüzeylere göre 1/10 ila 1/20 oranında su ile karıştırılarak kullanır.
  • 1 birim Beton sökücü BETONİX ULTRA 10 birim su ile seyreltilerek ağır betonlu yüzeylerde kullanılır.
  • 1 birim Beton sökücü BETONİX ULTRA 15 birim su ile seyreltilerek normal betonlu yüzeylerde kullanılır.
  • 1 birim Beton sökücü BETONİX ULTRA birim su ile seyreltilerek hafif betonlu yüzeylerde kullanılır.

BETON SÖKÜCÜ BETONİX ULTRA KULLANIM ALANLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

  • Çimento üretim fakrika ve işletmelerinde Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX ULTRA kullanır.
  • Hazır beton üretim tesisleri Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX ULTRA kullanır.
  • Beton üretim ve dolum ekipmanlarının temizliğinde Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX ULTRA kullanır.
  • Beton taşıma araçların,beton taşıma mikserlerinin çimento ve harç kalıntılarından temizlenmesinde Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX ULTRA kullanır.
  • İnşaat sırasında ve inşaat sonrası çimento esaslı tüm artıkların ve harç kalıntılarının temizlenmesinde Beton sökücü harç sökücü, mikser temizleyici BETONİX ULTRA kullanır.

BETON SÖKÜCÜ BETONİX ULTRA KULLANIM TALİMATI

  • BETONİX ULTRA Beton sökücü Ürün püskürtme aparatı yüzeye püskürtülerek spreyleme sistemi ile veya Fırça yardımı ile beton ve harçlı yüzeylere Manuel olarak Beton sökücü BETONİX ULTRA uygulanarak kullanılır.
BETON SÖKÜCÜ BETONİX ULTRA SON İŞLEM
BETONİX ULTRA uygulanan yüzeyler daha sonra bol su ile durulanarak Beton sökücü işlemi sona erdirilir.
Diğer beton sökücü, beton çözücü, beton harç sökücü, çimento sökücü ürünlerimiz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :06.09.2016