alüminyum kireç çözücü
Alüminyum içeren sistemler için kireç temizleme için kullanılan konsantre alüminyum kireç çözücü üründür. Alüminyum olan sistemlere zarar vermeden kireç temizleme yapabileceğiniz konsantre alüminyum kireç sökücü kimyasal ürünlerdir. İçeriğinde inhibitör barındırmadan dahi alüminyum plakalara zarar vermez. Alüminyum plakada oksidasyon yok ise hiç reaksiyona girmez. Şayet üzerinde oksit var ise oksit tabakasını alıncaya kadar alüminyum ile reaksiyonu vardır.

Alüminyum kireç sökücü LimeA

eşanjör kireç sökücü
Aluminyum kireç sökücü LimeA su ile seyreltilip çoğaltılabilen alüminyum kireç sökücü tipidir. Aluminyum aksamlar ve bakır aksamlar için özel olarak üretilmiştir. Alüminyum ve bakıra zarara vermeyen alüminyum kireç sökücü yosun sökücü ve pas sökücü olarak kullanılabilmektedir. Tüm kireçli ortamlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmış alüminyum kireç sökücü, pas sökücü, yağ sökücü ve yosun sökücü olarak kullanıma sunulmuştur. Asidik ürün grubundadır. Kullanılacak sistemlere göre ve su ve sistem içerisindeki kireç yoğunluğuna göre konsantre edilebilen aluminyum kireç sökücü ürünümüzdür.

Aluminyum kireç sökücü LimeA Kullanım alanları;

Aluminyum kireç sökücü
 • Tüm endüstriyel su sistemlerinde Aluminyum gibi metallerin olduğu ortamlarda kullanılan kireç sökücüler grubundadır.

Aluminyum kireç sökücü LimeA Kullanım şekli;

eşanjör kireç çözücü
 • Su sistemlerindeki ölçümler ve sistemdeki bir önceki temizleme süresi ve sistemdeki yoğun meteryallere göre su ile seyreltilerek kullanılır. Aluminyum kireç sökücü ürünlerin seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar. Aluminyum için kullanılan kireç sökücülerin kalsiyum bazlı kireçlerde etkisinin çok iyi olmadığıdır. Bu nedenle extra güçlendirilmesi ve belirli takviyeler ile aluminyum korunur iken sökme efektinin artması önem arzetmektedir. Extra sertleştirilmiş türevleri ve yüzey analizleri için lütfen iletişime geçiniz.
Aluminyum kireç sökücü LimeA msds ; Onaylı msds için lütfen iletişime geçiniz.

Aluminyum kireç çözücü LimeA Ambalaj şekli;
 • 30 litre Pe bidon
 • 210 litre Pe varil
 • 1000 litre IBC tank
 • 16000 Litre Tanker ile satılmaktadır.

Aluminum LimeA descaling

eşanjör temizleme
Aluminum is a type of descaling and descaling LimeA reproduce syreltilip with water. Designed for use in all environments lime scale remover, rust remover, is now available as a degreaser, and algae remover. Acidic product group. Lime used in the system than other systems, and depending. On the density of water and lime is a solvent that can be concentrated.

Uses Aluminum LimeA descaling;

 • all industrial water systems, lime removers used in environments where the group of metals such as aluminum.
How to use aluminum LimeA descaling. Water systems, and system measurements plus materials-intensive. Than the previous cleaning time and the system is to be diluted with water.

LimeA lime remover msds aluminum; Approved msds please contact us. Packing Aluminum LimeA descaling

 • Th 30-liter drums
 • 210-liter barrels of Pe
 • IBC 1000 liter tank
 • Tanker is sold with 16 000 liters.
FOR MORE INFORMATION PLEASE CALL 0224 443 1263 phone number,
Diğer kireç çözücü ürünlerimiz aşağıdaki gibidir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :27.12.2017