Endüstriyel Konsantre kireç sökücü LimenD. Genel kulanı alanlarına göre üretilmiş bir ürün değildir. Daha çok spesifik kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteren formülasyonları vardır. Özellik veya nitelik sistem gereksinimleri ve sistem tiplerine göre üretilir. Laktik asit içerikli endüstriyel konsantre kireç sökücü üründür.
Endustryiel kirec sokucu LimenD

Endüstryiel kireç sökücü LimenD nedir

  • Endüstryiel kireç sökücü LimenD su ile seyreltilip çoğaltılabilen kireç sökücü tipidir.
  • Tüm kireçli ortamlarda kullanıma uygun olarak tasarlanmış kireç sökücü, pas sökücü, yağ sökücü ve yosun sökücü olarak kullanıma sunulmuştur. Asidik ürün grubundadır. Kullanılacak sistemlere göre ve su ve sistem içerisindeki kireç yoğunluğuna göre konsantre edilebilen kireç sökücü ürünümüzüdür.
  • Endüstryiel kireç sökücü LimenD Kullanım alanları; Tüm endüstriyel su sistemlerinde hassas metallerin olmadığı ortamlarda kullanılan kireç sökücüler grubundadır.
  • Endüstryiel kireç sökücü LimenD Kullanım şekli; U sistemlerindeki ölçümler ve sistemdeki bir önceki temizleme süresi ve sistemdeki yoğun meteryallere göre su ile seyreltilerek kullanılır.

Endüstryiel kireç sökücü LimenD nasıl kullanılır.

Sistem suyu miktarına göre hesaplanmalıdır. Katık yapıldık dan sonra sistemde dolaşım süresi belirlenmelidir. Daha sonra sistemin boşaltıldıktan sonra ölçümleri yapılmalıdır. Direk Ph ayarlaması yapılarak işleme devam edilebilen bir kireç sökücü türüdür. Asit içeriğinden dolayı çok güvenli kabul edilen kireç sökücü türüdür. Genellikle gıda işletmelerinin tercihidir. Tam bir sistem ürünüdür. Tehlikeli atık ve asit ihtiva etmeyen endüstriyel kireç sökücü tipindedir.
Endüstryiel kireç sökücü LimenD msds ; Onaylı msds için lütfen iletişime geçiniz. Endüstryiel kireç sökücü LimenD Ambalaj şekli ;
  • 30 litre Pe bidon deneme ambalajı olarak küçük işletmeler için önermekteyiz.
  • 210 litre Pe varil orta boy işletmeler ve kobilere özel olarak nitelendirdiğimi yarı standart ambalajıdır.
  • 1000 litre IBC tank büyük işletmeler için tavsiye edilen standart ambalajlarıdır.
  • 16000 Litre Tanker ile satılmaktadır.
FOR MORE INFORMATION PLEASE CALL 0224 443 1263 phone number
Diğer kireç sökücü ve kireç çözücü ürünlerimiz aşağıdaki gibidir.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :05.09.2016