Yağlı ellerin temizlenmesi için Endüstriyel El Temizleme Kremi Yağ sökücü el sabunu kullanmanızı öneririz. Neden diyeceksiniz bende kısaca anlatayım. Sanayide çalışanlar için olmazsa olmazların başında el ve cilt temizliği gelir. Çünkü yemek yiyeceksiniz yağ kokusu veya kirli eller ile yemek zordur. Lavaboya gideceksiniz yine aynı şekilde lavabodaki sabun Ağır Yağlı El Temizleyici ve yağ sökücü etkili değilse vay halinize. Evinize gideceksiniz veya kız arkadaşınız ile buluşacaksınız. Hayatın olağan akışı kısaca. İşte bu sorunlarınız tam çözümü Ovmax adlı Endüstriyel El Temizleme Kremi ürünümüzde.

Endüstriyel El Temizleme kremi Ovmax

  • Endüstriyel El Temizleme Kremi yağ sökücü el sabunu OVMAX
  • Emektar ellerinizin tek dostu yoldaş sabunu.
  • Endüstriyel El Temizleme Kremi yağ sökücü el sabunu OVMAX Cilt koruyucu ve besleyici endüstriyel ürünlerimiz dendir.
Elinizde nasır mı var, elleriniz çok mu kirleniyor ve ellerinizdeki yağı temizleyemiyor musunuz. Ellerinizde alerjimi var. Ellerinizin durumu ne olursa olsun. Tek yardımcınız 2 gr Endüstriyel El Temizleme Kremi OVMAX. 45 saniyede elleriniz tertemiz ve hijyenik olur. Sizin elleriniz yağsız ve kirsiz olarak Çocuğunuzu güven ile sevebilirsiniz. Nasır yapmaz, giderleri tıkamaz. Ağır sanayide karşınıza çıkabilecek kirler. Ağır yağ, yanık yağ ve sentetik yağlar. Mineral yağ ve boyanın her çeşidi. Zift, kurum, is, mürekkep ve tüm ağır kirlerin tek çözümü El temizleme kremi OVMAX. İnanılmaz ekonomik fiyata çok etkili el temizleme sağlarsınız.
Granüllü El Temizleme Kremi
 

Granüllü El temizleme kremi Ovmax Nasıl Kullanılır

2 gr Mineralli Ovma Kremi OVMAX. Eller kuru iken ele alınır ve eller 45 sn Yağ sökücü krem sabun OVMAX ile ovulur. Sonrası ilk günkü gibi tertemiz eller ile keyfe bakılır. Bir örnek ile normal sıvı sabunu 50 gr civarında harcanır. İşletme için işçi başına 2 gr Granüllü El temizleme kremi OVMAX harcanır Fark ciddidir. El temizleyici elinizi ve cebinizi korur. Elinizi temizlerken cebinizi dolduran Endüstriyel El Temizleme Kremi OVMAX.
İçeriğindeki lanolin sayesinde elleriniz aşınmaz korunur. Aksine koruma gücü ellerinizi dış etkenlere karşı koruyan Ağır yağ sökücü konsantre cilt temizleme sıvısı. OVMAX Mikro granüller ( mermer tozu içermez) özel parçacıklar ve e vitamin kompleksleri ile güçlendirilmiştir. Daha derinlemesine temizlik için Endüstriyel El Temizleme Kremi OVMAX Kullanın.

Endüstriyel El Temizleme Kremi satın alırken dikkat edilecekler

  1. Öncelikle kıvamına dikkat edin. Endüstriyel El Temizleme Kremi Kutuyu ters çevirseniz dahi akmayacaktır orijinal ürün.
  2. Sıvılaştırılmış ise nasıl bir su ile Çoğaltıldığı çok önemlidir bakteri üremesi açısından.
  3. İçinde kullanılan granül mermer tozumu yoksa plastik mi çok önemlidir. Mermer tozu ise sık sık giderleriniz tıkanacaktır.
  4. Çok sıvı ürünler satın alınmış ve içerisine su ilavesi yapılarak satılan ürünlerin fiyatları çok ekonomik olacaktır dikkat edin.
 
El temizleme kremi
Granüllü El temizleme kremi OVMAX Ambalaj şekilleri;
  • 35 kg Pe bidon veya toplu alıp satacaklar için iletişime geçiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan