Yağlı ellerin temizlenmesi için Endüstriyel El Temizleme Kremi Yağ sökücü el sabunu kullanmanızı öneririz. Neden diyeceksiniz bende kısaca anlatayım. Sanayide çalışanlar için olmazsa olmazların başında el ve cilt temizliği gelir. Çünkü yemek yiyeceksiniz yağ kokusu veya kirli eller ile yemek zordur. Lavaboya gideceksiniz yine aynı şekilde lavabodaki sabun Ağır Yağlı El Temizleyici ve yağ sökücü etkili değilse vay halinize. Evinize gideceksiniz veya kız arkadaşınız ile buluşacaksınız. Hayatın olağan akışı kısaca. İşte bu sorunlarınız tam çözümü Ovmax adlı Endüstriyel El Temizleme Kremi ürünümüzde. El boya sökücü ve cilt boya çözücü el temizlik kremi matbaalara özel sizler için.

Endüstriyel El Temizleme kremi Ovmax

 • Endüstriyel El Temizleme Kremi yağ sökücü el sabunu OVMAX
 • Emektar ellerinizin tek dostu yoldaş sabunu.
 • Endüstriyel El Temizleme Kremi yağ sökücü el sabunu OVMAX Cilt koruyucu ve besleyici endüstriyel ürünlerimiz dendir.
Elinizde nasır mı var, elleriniz çok mu kirleniyor ve ellerinizdeki yağı temizleyemiyor musunuz. Ellerinizde alerjimi var. Ellerinizin durumu ne olursa olsun. Tek yardımcınız 2 gr Endüstriyel El Temizleme Kremi OVMAX. 45 saniyede elleriniz tertemiz ve hijyenik olur. Sizin elleriniz yağsız ve kirsiz olarak Çocuğunuzu güven ile sevebilirsiniz. Nasır yapmaz, giderleri tıkamaz. Ağır sanayide karşınıza çıkabilecek kirler. Ağır yağ, yanık yağ ve sentetik yağlar. Mineral yağ ve boyanın her çeşidi. Zift, kurum, is, mürekkep ve tüm ağır kirlerin tek çözümü El temizleme kremi OVMAX. İnanılmaz ekonomik fiyata çok etkili el temizleme sağlarsınız.
Granüllü El Temizleme Kremi

El Temizlik Kremi Ovmax neden kullanılmalıdır

Genel olarak hijyen el ve ciltlerden başlar. Bunun en belirgin özelliği hastalıklardır. El ve cilt temizliğine dikkat eden işletmeler genellikle sık rahatsızlık ve hastalık yaşamazlar. Cilt temizliği yapılmasında nasıl hatalar yapılıyor beraber inceleyelim.
Cilt temizliğinde yapılan hatalar.
 1. İşlevsel olmayan cilt temizleyici sabun kullanılması önemli bir hatadır. insanlar ellerini temizleyemezler ve çok uğraşırlar. Buda işletmeye lavaboda geçirilen zamanın artması olarak arar yazar.
 2. Lavaboda sabuna ek artı bez ve sünger kullanımı. Buda lavabolara kaçan sünger ve bez parçalarının lavaboyu tıkaması olarak geri döner. Tabi daha ciddi sorunu ise el ve cilt de oluşan nasırlaşmak ve yağ katmanlarının el ve cilt izlerinde kalıplaşması. Bunu çalışan ve işçi kardeşlerimiz nasıl çözüyor. ek bir ürün kullanması gerekiyor. Karşılaştıklarımdan bazıları çamaşır suyu veya mazot ile elini temizlemeye çalışıyor. Tabi kötü olan mazot kokusu ve çok zararlı olan çamaşır suyu kokusuna maruz kalıyor. 
Peki yanlış kullanım el sabunu gibi bu hataların bize zararı nedir.
 1. Öncelikle işçi ve çalışanın lavaboda geçirilen zamanı çok üste çıkacak ve işletmede verimlilik düşecektir.
 2. El ve cilt temizlenmediği için mikroplar dolayısı ile hastalık çok artacaktır.
 3. El ve cilt de nasırlaşma olması nedeni ile kavrama ve taşıma gibi işlerde başarısızlıklar ve iş kazaları artacaktır.
 4.  İnsanların kaliteli yaşam hakkı olan işçi sağlığı ve güvenliği yağlı eler ile yapıldığı düşünüldüğünde iş kazası payı çok yükselecektir.

Granüllü El temizleme kremi Ovmax Nasıl Kullanılır

2 gr Mineralli Ovma Kremi OVMAX. Eller kuru iken ele alınır ve eller 45 sn Yağ sökücü krem sabun OVMAX ile ovulur. Sonrası ilk günkü gibi tertemiz eller ile keyfe bakılır. Bir örnek ile normal sıvı sabunu 50 gr civarında harcanır. İşletme için işçi başına 2 gr Granüllü El temizleme kremi OVMAX harcanır Fark ciddidir. El temizleyici elinizi ve cebinizi korur. Elinizi temizlerken cebinizi dolduran Endüstriyel El Temizleme Kremi OVMAX. İçeriğindeki lanolin sayesinde elleriniz aşınmaz korunur. Aksine koruma gücü ellerinizi dış etkenlere karşı koruyan Ağır yağ sökücü konsantre cilt temizleme sıvısı. OVMAX Mikro granüller ( mermer tozu içermez) özel parçacıklar ve e vitamin kompleksleri ile güçlendirilmiştir. Daha derinlemesine temizlik için Endüstriyel El Temizleme Kremi OVMAX Kullanın.

Endüstriyel El Temizleme Kremi satın alırken dikkat edilecekler

 1. Öncelikle kıvamına dikkat edin. Endüstriyel El Temizleme Kremi veya mineralli ovma kremi kutuyu ters çevirseniz dahi akmayacaktır orijinal ürün.
 2. Sıvılaştırılmış ise nasıl bir su ile Çoğaltıldığı çok önemlidir bakteri üremesi açısından.
 3. İçinde kullanılan granül mermer tozumu yoksa plastik mi çok önemlidir. Mermer tozu ise sık sık giderleriniz tıkanacaktır.
 4. Çok sıvı ürünler satın alınmış ve içerisine su ilavesi yapılarak satılan ürünlerin fiyatları çok ekonomik olacaktır dikkat edin.
El temizleme kremi
Granüllü El temizleme kremi OVMAX Fiyatı Ambalaj şekilleri;
 • Küçük işletmeler için 35 kg Pe bidon veya toplu alıp satacaklar için iletişime geçiniz. Küçük ve orta boy işletmeler için mineralli el temizleme kremi sabunu 240 Kg ambalajlar halinde satışı vardır. Orta ve Büyük işletmeler için 1000 Kg lık IBC tanklarda satışı yapılmaktadır. Renk ve koku istekleri için lütfen iletişime geçiniz. El temizleme kremi fiyatları ise 2,50 TL den başlayan fiyatları piyasada bulunmaktadır. Endüstriyel granüllü el temizlik kremi fiyatları 35,00 TL arasında bulunmaktadır. Fiyatlardaki etken su katkısı granül çeşidi gibi değişkenler sebebi ile değişir. 
Son güncelleme tarihi :30.11.2016
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan