Mineralli el temizleme sabunu, El yağ sökücü Mineralli sabun, ovmaxis. Eller için üretilmiş sanayi çalışanlarına kolaylık sağlamak amacı ile el ve vücut temizlik kremi olarak satılmaktadır. El ve vücut temizliğinde en ağır yağlarda bile etkili el temizleme kremi etkisi çok güçlü bir üründür. yağ sökücü El temizleme kremi aynı zamanda cildi koruyucu katkısı lanolini en fazla bulunduran ürünlerdendir.

MİNERALLİ EL TEMİZLEME SABUNU OVMAXiS

Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis

Emektar ellerinizin tek dostu yoldaş sabunu.

Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis

Cilt koruyucu ve besleyici endüstriyel ürünlerimizdendir.

Elinizde nasır mı var, elleriniz çokmu kirleniyor, ellerinizdeki yağı temizleyemiyormusunuz, ellerinizde allerjimi var, ellerin durumu ne olursa olsun tek yardımcınız 2 gr Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis 45 saniyede elleriniz tertemiz ve hijyenik olarak sizin yağsız ve kirsiz olarak. Çocuğunuzu güven ile sevmeniz için nasır yapmaz, giderleri tıkamaz.

Ağır sanayide karşınıza çıkabilecek ağır yağ, yanık yağ, sentetik yağ, mineral yağ, boyanın her çeşiti, zift, kurum, is, mürekkep ve tüm ağır kirlerin tek çözümü Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis.

İnanılmaz ekonmik fiyata çok etkili el temizleme sağlarsınız. bir örnek ile normal sıvı sabunu 50 gr civarında harcayan işletme için işçi başına 2 gr Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis harcanır.

El temizleyici elinizi ve cebinizi korur elinizi temizlerken cebinizi dolduran Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis.
İçeriğindeki lanılin sayesinde elelriniz aşınmaz aksine koruma gücü ellerinizi dış etkenlere karşı koruyan Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis.

Mikro granüller ( mermer tozu içermez) özel parçacıklar ve e vitamin kompleksleri ile güçlendirilmiştir. Daha derinlemsine temizlik için Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis.

Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis ; Cebi ve eli koruyan ürün nasıl kullanılır.

2 gr Granüllü el temizleme kremi OVMAX eller kuru iken ele alınır ve eller 45 sn Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis ile ovulur. Sonrası ilk günkü gibi tertemiz eller ile keytfe bakılır.

Mineralli el temizleme sabunu

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan