Ağır sanayi için üretilen mineralli el temizleme sabunu el yağ ve boya sökücü Mineralli sabun ovmaxis. Eller için üretilmiş sanayi çalışanlarına kolaylık sağlamak amacı ile el temizleme kremi ve vücut temizlik kremi olarak satılmaktadır. El ve vücut temizliğinde en ağır yağlarda bile etkili el temizleme kremi etkisi çok güçlü bir üründür. Yağ sökücü El temizleme kremi aynı zamanda cildi koruyucu katkısı lanolini en fazla bulunduran ürünlerdendir. Matbaa boyaları ve araç boyalarını el ve vücuttan çıkartma etkisi vardır.

Mineralli el temizlik kremi sabunu Ovmaxis cilt ve ellerden boya sökücü olarak da kullanılır

Sanayide en sıklıkla yaşanan problemlerin başında cilt temizliği gelir. El temizlemenin zor kısmı ucuz olduğu için alınan sabunlar dır. İşçi ve çalışan kardeşlerimiz ellerini temizlemek için çok zaman harcarlar. Bu da işverenin gözüne işçi kardeşlerimiz lavabodan çıkmıyor diye gözükür. İşin aslı cilt ve el temizlemek için iş görmeyen bir sabun ile el yıkamaya çalışmaktır. Klasik olarak hemen eldiven veriyoruz diyeceksiniz. işin aslı buda olmuyor çünkü eldivenler de yağı alta geçiriyor. İşte bu nedenle Mineralli el temizleme kremi sabunu Ovmaxis kullanılması durumunda bu problemler bitecektir. Etkin ürün kullanımı olmadan bunların başarılabilmesi oldukça zordur.  Emektar ellerinizin tek dostu yoldaş sabunu Mineralli el temizlik kremi sabunu ovmaxis.

Mineralli el temizleme sabunu kremi Ovmaxis cildi nasıl temizler

Öncelikle cildin bir ph değeri ve yağında cilt de kalması için ellerin buna elverişli olması gerekir. Temiz elden yağ temizliği çok kolaydır. Bu nedenle ellerinizi temiz tutmanızın önemli yolu da bir önceki temizlikte mineralli ovma kremi ile elleri iyi temizlemiş olmaktır. Cilt ve el koruması iyi yapılmış ürünlerde bir sonraki temizlik daha kolay gerçekleşir. Cilt koruyucu ve besleyici endüstriyel ürünlerimiz dendir. Cildinizi temizleme efekti içindeki micro partiküller ile cilde masaj yaparak yağları kendi bünyesine alır ve su ile akıp gitmesini sağlar. Bu mikro partikülleri seçerken çok dikkat etmek gerekir. Çünkü birçok ufak partikül bu üründe kullanılabilir. Amaç ürünü ucuzlatmaktır.

Mineralli el temizleme sabunu

Elinizde nasır mı var. Elleriniz çokmu kirleniyor. Ellerinizdeki yağı temizleyemiyor musunuz. Ellerinizde alerji mi var. Ellerin durumu ne olursa olsun tek yardımcınız 2 gr Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis 45 saniyede elleriniz tertemiz. Hijyenik olarak sizin yağsız ve kirsiz olarak. Çocuğunuzu güven ile sevmeniz için nasır yapmaz giderleri tıkamaz. Ağır sanayide karşınıza çıkabilecek ağır yağ, yanık yağ, sentetik yağ, mineral yağlar. Boyanın her çeşiti, zift, kurum, is, mürekkep ve tüm ağır kirlerin tek çözümü granüllü el temizleme kremi sabunu Ovmaxis.

Mineralli el temizlik kremi sabunu fiyatları ve ekonomisi

İnanılmaz ekonmik fiyata çok etkili el temizleme sağlarsınız. Bir örnek ile normal sıvı sabunu 50 gr civarında harcayan işletme için işçi başına 2 gr Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis harcanır. El temizleyici elinizi ve cebinizi korur elinizi temizlerken cebinizi dolduran Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis. İçeriğindeki lanılin sayesinde elelriniz aşınmaz aksine koruma gücü ellerinizi dış etkenlere karşı koruyan Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis. Mikro granüller ( mermer tozu içermez) özel parçacıklar ve e vitamin kompleksleri ile güçlendirilmiştir. Daha derinlemsine temizlik için Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis.

Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis cebi ve eli koruyan ürün nasıl kullanılır.

2 gr Granüllü el temizleme kremi OVMAX eller kuru iken ele alınır. Eller 45 sn Mineralli el temizleme sabunu Ovmaxis ile ovulur. Sonrası ilk günkü gibi tertemiz eller ile keyfe bakılır. Kimse size lavaboda neden fazla kaldınız demez. Biz lavabolarımızda ofis sabunları kullanırız diyenler için ofis grubu sıvı sabunlar ve konsantre sıvı sabun gruplarını ziyaret ediniz.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :02.01.2017