Limon kokulu mineralli ovma kremi ve mineralli el temizlik kremi ovmax-lemon. Ağır sanayi ve bakım bölümleri için tasarlanmıştır. bakım bölümlerinde ve ağır sanayide karşımıza çıkabilecek yağ ve boya ların el ve cilt üzerinden temizlenmesi için üretilmiştir. Kauçuk sektörü için fuma karası sökücü mineralli ovma kremi olarak da bilinir. Köpürme efekti çok yoktur fakat el vücut ve cilt için yağ, fuma karası ve boya temizliği için çok işlevsel bir üründür. Cilt yağ temizliği için Mineralli ovma kremi. tüm ciltlere uyumlu sanayi yağı sökücü sabun.

Mineralli ovma kremi ovmax-lemon ve cilt hijyeni

El ve cildiniz önemlidir. El temizleme kremi ile cilt temizliğine önem göstermek gerekir. İnsan vücudu mikropların % 80 ini el ve cildinden alır. Rahatsızlıkların bir çoğu el ve cilt temizliği sebebi ile oluşur. Hastalıktan korunmak için Emektar ellerinizin tek dostu yoldaş sabunu. Cilt koruyucu lanolin katkılı ve elleri besleyici endüstriyel yağ, boya sökücü mineralli ovma kremi ovmax-lemon.

Mineralli Ovma Kremi

İşletmeler için el ve cilt temizliği önemlidir. İşçi ve çalışan zaman kayıplarını önler. El ve cilt tahrişi ve iş kaybının önüne geçer. Lavabo el temizliği süresini kısaltır. Cilt vasıtası ile geçen mikrop çoğalmasını en aza indirir mineralli ovma kremi. İşletme ve çalışan açısından önemli başarı ürünüdür. Ağır işlerde çalışan tüm işletmelerin genel çözüm ürünüdür mineralli ovma kremi. İşletmelerin genelde önemsemediği ama gerçekte çok önemli olan cilt ve el temizliği için granüllü el temizleme kremi kesin ve net çözümdür.

Mineralli ovma kremi fiyatları ve ambalajları

Genel fiyat politikası orijinal ürün ve katkılı ürün olarak değişmektedir. Mineralli ovma kremi fiyatları. Yada minerali el temizlik kremi fiyatları katkısız ürünler arasında değişmektedir. Doğru ürün seçimi için bazı şartlara dikkat ediniz. ürünün kıvamı ve ne kadar su katıldığı ile ilgili fiyatlar değişmektedir. Fiyat değişikliği içeriğindeki partikülün mermer tozu veya plastik olması gibi su katkısı ne kadar olduğu ile ilgili değişmektedir. Ambalaj bilgisine gelince Mineralli Ovma Kremi 35 Kg lık ambalajlar ile küçük işletmelere hitap eder. Küçük ve orta boya işletmeler için 240 kg variller halinde apar-atları ile beraber satın alabilirsiniz. Orta ve büyük boy işletmeler ise 1000 Kg Ibc tanklarda sipariş verebilirler. Ürün satın almadan önce numune isteyip deneme yapabilirsiniz. El ve cilt temizliğinde kesin çözümü sizde deneyip görebilirsiniz. Ürün numune istemek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Diğer ürünlerimiz ile ilgili sorunlarınız ve çözümleri için bize başvurabilirsiniz.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :02.01.2017