Cilt yağ temizliği için Mineralli ovma kremi. tüm ciltlere uyumlu sanayi yağı sökücü sabun.

MİNERALLİ OVMA KREMİ OVMAX LEMON

Emektar ellerinizin tek dostu yoldaş sabunu. Cilt koruyucu ve besleyici endüstriyel ürünlerimizdendir.

Elinizde nasır mı var, elleriniz çokmu kirleniyor, ellerinizdeki yağı temizleyemiyormusunuz, ellerinizde allerjimi var, ellerin durumu ne olursa olsun tek yardımcınız 2 gr Mineralli ovma kremi OVMAX LEMON45 saniyede elleriniz tertemiz ve hijyenik olarak sizin yağsız ve kirsiz olarak Çocuğunuzu güven ile sevmeniz için nasır yapmaz, giderleri tıkamaz.

Ağırsanayide karşınıza çıkabilecek ağır yağ, yanık yağ, sentetik yağ, mineral yağ, boyanın her çeşiti, zift, kurum, is, mürekkep ve tüm ağır kirlerin tek çözümü Mineralli ovma kremi OVMAX LEMON.

İnanılmaz ekonmik fiyata çok etkili el temizleme sağlarsınız. bir örnek ile normal sıvı sabunu 50 gr civarında harcayan işletme için işçi başına 2 gr Mineralli ovma kremi OVMAX LEMONharcanır. El temizleyici elinizi ve cebinizi korur elinizi temizlerken cebinizi dolduran Mineralli ovma kremi OVMAX LEMON. İçeriğindeki lanılin sayesinde elelriniz aşınmaz aksine koruma gücü ellerinizi dış etkenlere karşı koruyan Mineralli ovma kremi OVMAX LEMON Mikro granüller ( mermer tozu içermez) özel parçacıklar ve e vitamin kompleksleri ile güçlendirilmiştir. Daha derinlemsine temizlik için Mineralli ovma kremi OVMAX LEMON Kullanın.

Mineralli ovma kremi OVMAX LEMON; Cebi ve eli koruyan ürün nasıl kullanılır?

2 gr Granüllü el temizleme kremi OVMAX eller kuru iken ele alınır ve eller 45 sn Mineralli ovma kremi OVMAX LEMONile ovulur. Sonrası ilk günkü gibi tertemiz eller ile keytfe bakılır.

Mineralli Ovma Kremi
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan