Endüstriyel sanayinin gelişimi ve ağır sanayi granüllü el temizleme kremi ovmaxx kullanımı neden önemlidir. Fabrika çalışanları için sorun olan el temizliği işveren içinde sorundur. İşveren ucuz olması nispeti ile aldığı sıvı sabun nedeni ile zarar uğrar. Çünkü işçi ve çalışan el temizleme için lavaboda daha fazla zaman harcar. Bu zaman kısaltması granüllü el temizleme kremi ovmaxx ile nasıl önüne geçilir. Günümüzde hem ekonomiyi aynı zamanda zamanı iyi kullanmak gerekir. Bu da daha az ürün kullanımı gerektirir. Daha az ürün kullanımı ise işlevsel yağ sökücü sabun ve boya sökücü sabun olan granüllü el temizlik kremi ovmaxx ile gerçekleşir.

Granüllü el temizleme kremi ovmaxx el yağ sökücü ve el boya sökücü kullanımı

Sanayi alanında çeşitli kollar vardır. Bakım bölümleri ve montaj bölümleri gibi yerlerde el ve cilt daha çok yağlanır. Matbaa gibi üretim yapılan yerlerde ise cilt ve ele boya bulaşır. El boya sökücü olarak granüllü el temizleme kremi ovmaxx kullanılabilir. Cilt ve ellerdeki yağları kolayca çözen bu Granüllü el temizlik kremi Cilt boya sökücü olarak da işlevseldir. Emektar ellerinizin tek dostu yoldaş sabunu. Granüllü el temizleme kremi Cilt koruyucu ve besleyici lanolin katkılı endüstriyel ürünlerimiz dendir. Elinizde ve cildinizde nasır varmı. Elleriniz ve cildiniz çok çabuk kirlenir ise. Ellerinize bulaşan yağı temizlemek de güçlük çekiyor iseniz. Cilt ve elinizde alerji oluşumu var ise ellerin durumu ne olursa olsun tek yardımcınız ovmaxx. 

Granüllü el temizlik kremi ovmaxx nasıl kullanılır

Lavabonun başında saatlerce ellerinizi sünger yada bez ile ovmayın. 2 gr Granüllü el temizleme kremi OVMAXX bize yeter. el veya cildinizi 45 saniye ovunuz. Eliniz ve cildiniz tertemiz ve hijyenik olacak. Ağır sanayide karşınıza çıkabilecek ağır yağ, yanık yağ, sentetik yağ, mineral yağ gibi çeşitlerin temizlenmesi için tek ürün mineralli el temizleme kremi sabunu. Boyanın her çeşitti, zift, kurum, is, mürekkep ve tüm ağır kirlerin yağların tek çözümü Granüllü el temizleme kremi OVMAXX mutlaka kullanın.

Granüllü el temizlik kremi Ovmaxx ve El temizleme kremi sabunu fiyatları ve ekonomisi 

Sanayi zaman yönetimi ve para yönetimine göre inanılmaz ekonomik fiyata çok etkili el temizleme sağlarsınız. Bunu bir örnek ile açıklayalım. Normal sıvı sabunu 50 gr civarında harcayan işletme için işçi başına 2 gr Granüllü el temizleme kremi OVMAXX harcanır. El temizleyici elinizi, cildinizi ve cebinizi korur. Cildinizi ve elinizi temizlerken cebinizi dolduran OVMAXX Granüllü el temizleme kremi. İçeriğindeki lanolin sayesinde cildiniz ve elleriniz aşınmaz. Tam aksine koruma gücü ellerinizi ve cildinizi dış etkenlere karşı koruyan OVMAXX Granüllü el temizleme kremi. Mikro granüller ( mermer tozu içermez) plastizer özel parçacıklar ve e vitamin kompleksidir. Daha derinlemesine cilt ve el temizliği için OVMAXX Granüllü el temizleme kremi kullanın.

Granüllü el temizleme kremi OVMAXX ambalaj bilgileri

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için 35 Kg pe bidon olarak satılmaktadır. Orta ve büyük boy işletmeler için mineralli ovma kremi ovmax-lemon 240 Kg Pe varil ile satışı yapılmaktadır.   Büyük işletmeler ve grup şirketleri için 1000 Kg IBC tank ile satışı yapılmaktadır.

YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan

Son güncelleme tarihi :19.08.2016