GRANÜLLÜ EL TEMİZLEME KİREMİ OVMAX

Emektar ellerinizin tek dostu yoldaş sabunu.

Granüllü el temizleme kremi Cilt koruyucu ve besleyici endüstriyel ürünlerimizdendir.

Elinizde nasır mı var, elleriniz çokmu kirleniyor, ellerinizdeki yağı temizleyemiyormusunuz, ellerinizde allerjimi var, ellerin durumu ne olursa olsun tek yardımcınız 2 gr Granüllü el temizleme kremi OVMAX 45 saniyede elleriniz tertemiz ve hijyenik olarak sizin yağsız ve kirsiz olarak. Çocuğunuzu güven ile sevmeniz için nasır yapmaz, giderleri tıkamaz.

Ağır sanayide karşınıza çıkabilecek ağır yağ, yanık yağ, sentetik yağ, mineral yağ, boyanın her çeşiti, zift, kurum, is, mürekkep ve tüm ağır kirlerin tek çözümü Granüllü el temizleme kremi OVMAX.

İnanılmaz ekonmik fiyata çok etkili el temizleme sağlarsınız. bir örnek ile normal sıvı sabunu 50 gr civarında harcayan işletme için işçi başına 2 gr Granüllü el temizleme kremi OVMAX harcanır.

El temizleyici elinizi ve cebinizi korur elinizi temizlerken cebinizi dolduran Granüllü el temizleme kremi OVMAX.

İçeriğindeki lanılin sayesinde elelriniz aşınmaz aksine koruma gücü ellerinizi dış etkenlere karşı koruyan Granüllü el temizleme kremi OVMAX.

Mikro granüller ( mermer tozu içermez) özel parçacıklar ve e vitamin kompleksleri ile güçlendirilmiştir. Daha derinlemsine temizlik için Granüllü el temizleme kremi OVMAX Kullanın.

Granüllü el temizleme kremi OVMAX ; Cebi ve eli koruyan ürün nasıl kullanılır?

  • 2 gr Granüllü el temizleme kremi OVMAX eller kuru iken ele alınır ve eller 45 sn Granüllü el temizleme kremi OVMAX ile ovulur. Sonrası ilk günkü gibi tertemiz eller ile keytfe bakılır.
YorumlarHenüz bir yorum yazılmadı.
UYARI ! Yorum yapabilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.!
Facebook İle Bağlan    Twitter İle Bağlan