Anasayfa Videolar Ağır pas sökücü video

Ağır pas sökücü video

Sanayi sektöründe ağır pas ile karşılaşılan durumlarda kullanılan ağır pas sökücü kimyasal ürünlerdendir. Özellikle metalin zarar görebileceğini düşündüğünüz durumlarda kullanmanızı öneririz. Metallerde çoğunlukla ağır pasın oluşması rutubet ve nem ile dışarıda beklemesi veya asit buharına maruz kalması ile mümkün oluyor. metal asit buharına maruz kalmış ise bunu sökmek oldukça zor olduğu durumlarda ağır pas çözücü ürün kullanılır.

Ağır pas sökücü fiyatları ve videosu

Sanayide fiyat hesaplamasını ürün karşılaştırarak yapmak ancak iki eşdeğer pas sökücü ürünü karşılaştırmak ile mümkündür. Buda ürün karşılaştırması yapılırken sds ve msd var mı? Firma hizmeti anında yerine getiriyor mu? En önemlisi sizin sorun yaşadığınız yerde sizin sorununuza ne kadar hızlı çözüyor. Firmanın güvenilirliği referansları nereler ve hangi üründe referansları vardır diye bakmak gerekir. Yoksa iki tane arabanın bile aynı özelliklerde olmadığı ortamda size çözüm sunan firma ile tanımadığınız bir firmayı sadece fiyat ile karşılaştırmak daha sonra sizlere artı maliyet olarak geri dönecektir. Bir örnekte açıklamak istersek 1 yıl önce sürekli ürün sattığımız bir firma bizden tekrar ürün isterse standart fiyatlardan almak zorundadır. Yoksa bizim ile çalışmadığı dönemde çalıştığı firma ile devam etmesinde bizim açımızdan bir sakınca yoktur.

Ağır Pas sökücü nasıl yapılır video

ağır pas sökücü video
Metal işlemlerde öncelikle yüzeyde yağ var ise konsantre yağ sökücü ürün ile yağın sökülmesi size avantaj sağlayacaktır. Yüzeyde boya var ise boyanın altında da pas olduğunu düşünürse endüstriyel boya sökücü ile önce pası çıkarmalıyız. Endüstriyel su sitemleri ısıtma veya soğutma yapılıyor ise sistem temizliklerinde kireç çözücü ürün kullanmak önemlidir fakat sisteminizde alüminyum yada bakır var ise hangi konsantre kireç sökücü ürünü kullanacaksınız buda çok önemlidir.